Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

poruka: 71
|
čitano: 27.053
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna".
15 godina
neaktivan
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

e super, ionako svaki mjesec aktiviram smart tarifu.

 
5 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

 Sad pređi na novu jer automtaski ćeš ostati na staroj.

13 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Da su bar napravili isto i za smiley tarifu. :)

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Trebao bih pogledati da li se isplati prelazak. Inače sam na na simpa bonovima t-coma s uplatama od 50 kn mjesečno.

magistar prava
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

 Ako ti treba neta isplati se.

13 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Ako si pokriven 3G signalom (od Tele2) uzmi ali ako nisi nemoj jer ćeš surfati na EDGE ili GPRS.

 
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Marko :D kaže...

Ako si pokriven 3G signalom (od Tele2) uzmi ali ako nisi nemoj jer ćeš surfati na EDGE ili GPRS.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Zbogom Simpa!
“Choose your battles wisely. Life is too short to spend it on warring. Fight only the most, most, most important ones, let the rest go.”
16 godina
online
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Nek to stave ovi cigani na t-mobile u pretplatu jer su preskupi. Najjeftinija podatkovna tarifa na pretplatu je 125 kn! Ono lopovluk totalni. Doma u HR sam maximalno dva put na mjesec i onda za tih sest dana placam za sebe i zenu 250 kn na mjesec, a necu na prepaid. Cigani
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
NEW_MAN kaže...
Nek to stave ovi cigani na t-mobile u pretplatu jer su preskupi. Najjeftinija podatkovna tarifa na pretplatu je 125 kn! Ono lopovluk totalni. Doma u HR sam maximalno dva put na mjesec i onda za tih sest dana placam za sebe i zenu 250 kn na mjesec, a necu na prepaid. Cigani

zašto si ne aktiviraš opciju koja ima u tcomu - halo bon? recimo automatska nadoplata nekog prepaid broja, i to ti dođe na računu za telefon, uz 50kn mjesečno, po broju vjerujem da ti je to dovoljna potroošnja + dobiješ i bonus kune, tak da si možeš aktivirati primjerice prejaku, i od bonus kuna (10%) imaš za 15 poziva? a možeš i više nadoplatiit preko halo bona

~23 god, ETFOS, Slavonac, linux and open source fan, net addict, želim znati više, interesi: web dev, svemir, glazba...
15 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Koristim redovno već dvije godine SMART, no sad me zabrinjava činjenica da će teško bit obavljen prelazak, budući da sam i ovaj mjesec na njoj

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Zar nema VIP isto tako nešto za 34,50kn i 2 GB?

I koja je obračunska jedinica za data promet?

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
tkuzmic kaže...

Zar nema VIP isto tako nešto za 34,50kn i 2 GB?

I koja je obračunska jedinica za data promet?

 

Ima, i nude samo 100 minuta, s time da će iduće godine bit 69 kn.

Kod Tele2 je obračunska 10kB dok si unutar 3GB, a kad pređeš onda je 100 kB i jedan MB te košta 0.20kn.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. https://www.facebook.com/MandicPhoto
16 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Sve je to divno i krasno... Ali signal im je očajan, tj pokrivenost signaom na području hrvatske je blago rečeno "ograničen". Na sljemenu čak uhvatim signal slovenaca, a tele2 je bajka. Čak neki djelovi zagreba nemaju pokrivenost sa 3g mrežom. Jedva čekam da mi ugovor istekne. T-mobile def jer pokrivenost nabolja. 

 
5 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Mitch kaže...
tkuzmic kaže...

Zar nema VIP isto tako nešto za 34,50kn i 2 GB?

I koja je obračunska jedinica za data promet?

 

Ima, i nude samo 100 minuta, s time da će iduće godine bit 69 kn.

100 minuta prema ostalim mrežama a neograničeno prema Vip-u i neograničeni sms prema svim mrežama. Ja sam se preporodio nakon prelaska na Vip sa Tele 2 krajem godine, napokon pošten signal i ako želim mogu iskoristiti ta 2GB kako spada.

11 godina
neaktivan
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Odlično, dvije godine koristim ovu tarifu i mislim da niti jednom nisam izdržao punih mj. dana sa jednim GB, uvijek bih par dana prije isteka potrošio. Sada će biti sasvim dovoljno megabajta.

♬ ♬ ♬ ♬ ♬ ♬ ♬ ♬ ♬ ♬
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

T-Mobileov 3G signal je baš odličan. Zove me neki dan tata i čujem samo šum, a kada je prebacio na 2G nije bilo nikakvog šuma. Signal mu je bio pun.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 20:13 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Samo do 31.3 {#} hm...
inače ja nit ovih 1 GB ne mogu potrošit a kamoli 3 {#}

Živio Tele 2 !!!

 
12 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Cy83R kaže...

Jeli ova debela sa slike imala grudnjak na prezentaciji ... bljak, neko bi joj trebao reći {#}

gospodja je trudna.

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Cy83R kaže...

Jeli ova debela sa slike imala grudnjak na prezentaciji ... bljak, neko bi joj trebao reći {#}

 

Ajde stavi svoju sliku pa da vidimo jel mos tak govorit.

 

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
3 1 hvala 1
16 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Imao sam vip neaktivnu karticu sa 100+ kn gore, vidio akciju za 35kn mjesečno nonstop+, nadoplatio aktivirao i uzivam... jedino sto sad furam i 098 mob da me ljudi mogu dobit na stari broj... trebao bih dual sim :P ide to na malo bolje, ali jos uvijek... cemu ogranicenje tih megabajta, bas su skrtice proklete, nek stave 5-6GB da mozes po potrebi spojit i komp, ali sto bi onda prodavali poslovnim korisnicima.... ovako deru poslovne ko ovcice.

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Dobra je ponuda, ali signal im je katastrofa bilo gdje u ruralnim područjima. Doslovno zna bit 'Samo hitni pozivi' po par sati dnevno.

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

neznam, imao sam tele2 2 godine i uvijek sam imao signala, a zivim 40 km od zagreba.. sad mislim da cu otkljucati mobitel i opet preci na tele2 jer mi je internet gotovo najbitniji na mobitelu.. Bonbon je koncurencija pretekla i to zestoko, ako ne izbace nesto novo ubrzo, otic cu sigurno a i mnogo drugih korisnika ne sumnjam

13 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

I meni je Tele2 super. Jedno vrijeme sam imao problema sa 3G signalom ali ubrzo se sve popravilo. :)

 

Ako ne budete imali 3G signala, mobitel bi vas automatski trebao prebaciti na 2G.

 

Ukoliko nekada ne budete imali ni 2G ni 3G signala, uključiti će vam se roaming i mobitel će koristiti 2G signal od T-Mobilea, a cijene poziva, poruka i interneta su iste. To se zove nacionalni romaing.

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.2.2014 22:22 (Marko :D).
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
Tele2.hr kaže...

Aktiviraj Smart u promotivnom razdoblju od 13. veljače do 31. ožujka 2014. i imaš Smart tarifu s 3GB zauvijek!

Ponovimo, za 35 kuna mjesečne naknade dobivaš 1000 minuta prema svim mrežama i 3 GB podatkovnog prometa.

 

Promotivnu Smart tarifu mogu aktivirati novi i postojeći Tele2 korisnici, slanjem aktivacijske poruke SMARTPROMO na kratki broj 888.

 

Ja sam na VIPu već 15 godina na bonovima, tako da mi nije jasno kako ide stvar s ovim naknadama, malo sam nazadan oko ovih stvari.

 

Dakle, ako uzmem kod Tele2 broj i mobitel, sa Smart tarifom do 31.3., mjesečno ću imati 1000min i 3GB ako svakih 30 dana nadoplatim 35 kuna. Ali moram to aktivirati porukom na 888 nakon što dobijem mobitel.

 

Jesam li dobro shvatio?

16 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
iskreno zalim sve ljude koji su na pretplati i placaju vise od 80kn na mobilne usluge, pogotovo ako jos dodatno placaju nadoplatu za mobitel.. cak i mob skuplje plate nego da ga uzmu u slobodnoj prodaji..
Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Pretplata kao i bonovi su stvar osobnog izbora..nikad pretplata..bas sam ovih dana tražio tko ima najbolju tarifu za net pošto mi se vratio smartphone a ova je stigla kao narucena..

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 0:10 (Vesperian).
15 godina
offline
Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna

Još neka maknu uspostavu i prelazim. Ovo je isplativo samo ljudima koji dosta razgovaraju. Napravim 8-10 poziva dnevno po 15ak sec. , dode mi samo uspostave cca 75 kn + 35 tarifa i još moraš nadoplatiti paket poruka...PRELOŠE

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.2.2014 1:04 (SHELBY_09).
Moj PC  
1 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
SHELBY_09 kaže...

Još neka maknu uspostavu i prelazim. Ovo je isplativo samo ljudima koji dosta razgovaraju. Napravim 8-10 poziva dnevno po 15ak sec. , dode mi samo uspostave cca 75 kn + 35 tarifa i još moraš nadoplatiti paket poruka...PRELOŠE

prijatelju uspostava poziva ti je negdje 26 lipa {#}

13 godina
offline
Re: Nova Tele2 prepaid tarifa za 35 kuna
living_colour kaže...
Tele2.hr kaže...

Aktiviraj Smart u promotivnom razdoblju od 13. veljače do 31. ožujka 2014. i imaš Smart tarifu s 3GB zauvijek!

Ponovimo, za 35 kuna mjesečne naknade dobivaš 1000 minuta prema svim mrežama i 3 GB podatkovnog prometa.

 

Promotivnu Smart tarifu mogu aktivirati novi i postojeći Tele2 korisnici, slanjem aktivacijske poruke SMARTPROMO na kratki broj 888.

 

Ja sam na VIPu već 15 godina na bonovima, tako da mi nije jasno kako ide stvar s ovim naknadama, malo sam nazadan oko ovih stvari.

 

Dakle, ako uzmem kod Tele2 broj i mobitel, sa Smart tarifom do 31.3., mjesečno ću imati 1000min i 3GB ako svakih 30 dana nadoplatim 35 kuna. Ali moram to aktivirati porukom na 888 nakon što dobijem mobitel.

 

Jesam li dobro shvatio?

+platis poziv (uspostavu veze) koja je 30 lipa (otprilike nisam siguran),    znaci bon 50 kn ,aktiviras tarifu 35 kn i ostane ti 15 kn sto je negdje za 45 poziva s time da mozes brbljat 1000 min+3 gb prometa

They have descended from heavens in fire chariots, and made humans on their own image.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice