Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn

poruka: 14
|
čitano: 3.130
|
moderatori: Danny_HR, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug Onlinea. U nastavku se nalaze komentari na "Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska tehn".
7 godina
200000 puta!Ako puniš takvu bateriju jednom dnevno trajati će preko 500 godina.Kome se to isplati proizvoditi?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.

8 0 hvala 0
11 godina
Re: Otkrivena još jedna revolucionarna baterijska
ZdravkoZ kaže...
200000 puta!Ako puniš takvu bateriju jednom dnevno trajati će preko 500 godina.Kome se to isplati proizvoditi?

Svemirska putovanja.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
11 godina
Ne piše bitna stvar o gustoći energije i usporedba s barem trenutnim baterijama u mobitelima i laptopima.

2 0 hvala 0
9 godina

Mislim da je vecina, onih koji su procitali, odma pomislili na baterije za laptope, mobitele i slicne uredjaje. No zapravo ove baterije, kao sto kolage iznad rece, ce se vjerovtno koristi za dosta vece i zahtjevnije projekte i uredaje, postrojenja ili sta vec.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
dzelo kaže...

Mislim da je vecina, onih koji su procitali, odma pomislili na baterije za laptope, mobitele i slicne uredjaje. No zapravo ove baterije, kao sto kolage iznad rece, ce se vjerovtno koristi za dosta vece i zahtjevnije projekte i uredaje, postrojenja ili sta vec.

A zašto marva ne bi to i puku pustila? Pa da, nemaju profita...

10 godina

i ja se volim barem jednom tjedno regenerativno napuniti viješću o novim i još revolucionarnijim baterijama. hik! 

dodataque: eo još jedna, ali samo za one s profinjenim baterijskim ukusom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.4.2016 5:44 (Ajar).
Moj PC  
7 3 hvala 0
9 godina
Da sam na IRB-u, odmah bi se bacio na posao istraživanja. Sve je rečeno u članku.

0 0 hvala 0
7 godina

što naravno neće zaživjeti kod ovakvih današnjih mobitela...nikad,čak niti onda

Schiljak
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina

ovo je članak za večernji list, a ne za bug.

2 0 hvala 2
11 godina
ludi kekec kaže...

ovo je članak za večernji list, a ne za bug.

LOL, u komentarima na VL pise da se ovo treba procitati na bugu. Ko tu koga jebe?

Freak Show Inc.
3 godine
neaktivan
Nije li ocito? :)
11 godina

... zašto svi mediji ponavljaju "slučajno otkriće"? 
Što je slučajno u izjavi "Znanstvenica Mya Le Thai pokušavala je ovaj materijal zaštititi od korozije na razne načine i naposljetku je uspjela."
Dakle slučajno je mjesecima testirala na nanožicama izolacijske premaze? Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
overhaul kaže...

Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

Tocno znam kako se osjecas...

Freak Show Inc.
11 godina
Friday kaže...
overhaul kaže...

Tako i ja "slučajno" radim svoj posao.

Tocno znam kako se osjecas...

Pa mislim... slučajno bi bilo da se spotaknula u to dok je išla pravit mužu sendvič :)

Ali ovo bih ipak nazvao ciljanim istraživačkim eksperimentima interakcije materijala.
Nemožeš na nanožicama raditi "slučajno". Nek tu slučajno nanožica padne na pod, tko će ju nać?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice