Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

poruka: 10
|
čitano: 2.570
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Otvorene predbilježbe za Oculus Rift".
15 godina
offline
Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

Ne mogu pronaci specifikacije samog uredjaja.

Je li moguce da jos nisu objavljene?

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

Cijena Oculusa će pokazati koliko ima pravih, "hardcore" PC entuzijasta (čitaj: ekipe sa strojevima skupljim od 1000€, voljnih iskrcati još 700€ za VR uređaj).

 

Sony je na potezu, ali ako je vjerovati službenim najavama, za cijenu Oculusa, moći će se dobiti PS4+PSVR uređaj.

 

 

 

 

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2016 0:19 (DeniZg).
11 godina
neaktivan
offline
Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

Napokon ćemo imati kontakt s osobama suprotnog spola. 

 

Žene će za par godina s usavršavanjem ove tehnologije postati zastarjele, relikti prošlosti. Nepotreban biološki višak. 

 

Ulazimo u budućnost dragi moji. 

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift
Onjegin kaže...

Napokon ćemo imati kontakt s osobama suprotnog spola. 

 

Žene će za par godina s usavršavanjem ove tehnologije postati zastarjele, relikti prošlosti. Nepotreban biološki višak. 

 

Ulazimo u budućnost dragi moji. 

 Rift plus vibro vagina FTW!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift
DeniZg kaže...

Cijena Oculusa će pokazati koliko ima pravih, "hardcore" PC entuzijasta (čitaj: ekipe sa strojevima skupljim od 1000€, voljnih iskrcati još 700€ za VR uređaj).

 

Sony je na potezu, ali ako je vjerovati službenim najavama, za cijenu Oculusa, moći će se dobiti PS4+PSVR uređaj.

 

 

 

 

 

 

Pogledaj MOJ PC, ne pada mi na pamet dat tolike novce za prvu generaciju ovog jednostavno je previše za nešto što je tek u začetku. Pogotovo ne preorderat, a pogotovo ne prije nego vidimo HTC Vive kakav je.

12 godina
neaktivan
offline
Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

Danas su pomaknuli rok na 6. mjesec, znači da su za jedan dan prodali za ožujak, travanj i svibanj narudžbe.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift
mislav_01 kaže...

 

Pogledaj MOJ PC, ne pada mi na pamet dat tolike novce za prvu generaciju ovog jednostavno je previše za nešto što je tek u začetku. Pogotovo ne preorderat, a pogotovo ne prije nego vidimo HTC Vive kakav je.

 pa nije prva, oculus se jako dugo razvija i sad izlazi u nekakvoj "finalnoj" verziji za mase! zadnja je dk2 koja je meni odlicna, ima tona igara! ali za djecu i svega par naslova za nas ozbiljnije!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
neaktivan
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

Ovo nije za mase. Ovo je early adopter više cijena. 

12 godina
protjeran
offline
Re: Otvorene predbilježbe za Oculus Rift
mislav_01 kaže...

Ovo nije za mase. Ovo je early adopter više cijena. 

 mislio sam za onu masu koja ima lovu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
neaktivan
offline
Otvorene predbilježbe za Oculus Rift

namjeravam kupit oculus rift pa ako može neki savjet.već par godina imam 3d tv i kolekciju 3d sbs filmova pa me interesira da li se ti 3d filmovi mogu gledat na oculus.da li za to treba jače računalo od laptopa windows 10

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice