Potkožni laboratorij

poruka: 14
|
čitano: 3.415
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potkožni laboratorij".
14 godina
offline
Potkožni laboratorij

NE hvala  majku vam {#} iluminatsku.

Moj PC  
14 7 hvala 0
13 godina
offline
Re: Potkožni laboratorij
jos jedan nacin za pracenje ljudi
16 godina
neaktivan
offline
Potkožni laboratorij

Ne 3 kubična centimetra, to je na primjer volumen cijelog nečijeg prsta; nego 100 puta manje, 30 mm3 ili 0.03 cm3 (dimenzije su otprilike 14x2x1 mm).

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Potkožni laboratorij
DigiMagic kaže...

Ne 3 kubična centimetra, to je na primjer volumen cijelog nečijeg prsta; nego 100 puta manje, 30 mm3 ili 0.03 cm3 (dimenzije su otprilike 14x2x1 mm).

 

 

Ispričavam se zbog greške - trebalo je pisati tri kubična milimetra. Ispravljeno.

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 0:29 (Drago).
15 godina
offline
Potkožni laboratorij

Sintetska budućnost počinje, futuristi bi voljeli imati neki ekran s prikazom DNA lanaca pa da malo istrazuju

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Potkožni laboratorij

Nema tih para za koje bih dao da to ugrade u mene.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
Moj PC  
5 6 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Potkožni laboratorij

Vi i vaše glupe teorije zavjere, dajte se uozbiljite malo. 

But where did he come from, this fleck of spite in an abandoned paradise?
 
5 5 hvala 0
15 godina
offline
Potkožni laboratorij

Svaki put... {#}

Tko visoko leti, štedi gorivo.
 
9 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potkožni laboratorij

Ovome baterija traje jako kratko, ja bi to punio samo kada trebam nalaze. Mislim da se u ovo ne može nagurati uređaj za pračenje i sl. Jer u tijelu ima jako puno stvari koje bi taj uređaj trebao oćitati. A koliko znam ne postoji tako mali uređaj za pračenje.

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
12 godina
neaktivan
offline
Re: Potkožni laboratorij
77ari kaže...

Ovome baterija traje jako kratko, ja bi to punio samo kada trebam nalaze. Mislim da se u ovo ne može nagurati uređaj za pračenje i sl. Jer u tijelu ima jako puno stvari koje bi taj uređaj trebao oćitati. A koliko znam ne postoji tako mali uređaj za pračenje.

Još.

Vi neznate tko sam ja, ja neznam tko ste vi i ne zanima me.
13 godina
offline
Re: Potkožni laboratorij

Neke stvari ne mora znat cijeli svijet. Moglo bi se o tome raspravljat cijeli dan.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Potkožni laboratorij

Ma dajte ko če dati da mu stavljaju ovo pod kožu? Ja nebi stavio u sebe što me košda da odem do doktora on me pikne i za minutu sam gotov? Sada smo skroz zaštičeni od pračenja nemogu te pratiti nema šanse jedino ako te ne prate doslovno tako da se kreču na mjestima kao i ti.

 

https://www.facebook.com/pages/Nemoj-dopustiti-da-ti-sru%C5%A1e-snove-jer-ti-nitko-nije-pomogao-da-ih-sagradi%C5%A1/161955973912145
15 godina
offline
Potkožni laboratorij

Nemojte odmah sve okretati na teorije zavjere...

Zamislite samo kakve prednosti može donijeti ovakva tehnologija...

Takvi implantati bi se mogli povezati sa vanjskim uređajima, recimo Google Glassom ili smarpthoneom i odmah korisniku prikazivati informacije o pulsu, tlaku, razini šećera (jako korisno za dijabetičare), tjelesnoj temperaturi, itd...

Može se recimo pratiti moždana aktivnost kod epileptičara i ako osoba dobije napadaj, obavijeste se doktori ili obitelj...

Ili se prati aktivnost kod srčanih bolesnika pa se u slučaju srčanog udara obavijesti bolnica i hitna pomoć odmah može krenuti u po unesrećenog kojeg mogu trenutno locirati preko gps-a koji se nalazi u implantatu...

Mogučnosti su neograničene....

 

Ne znam za vas, ali ja bi radije htio nositi takav implantat i biti siguran da će hitna doći po mene ako mi se nešto desi nego umrijeti jer sam bio paranoičan...

Neka me prate, ionako se ne bavim nikakvim sumnjivim aktivnostima niti bilo što drugo skrivam...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2013 1:15 (Shamrock).
 
10 3 hvala 0
14 godina
offline
Potkožni laboratorij

upravo tako, nije sve baš negativno, ima to i dobrih prednosti danas/sutra, kad to bude dosta pouzdano

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice