Prve slike iPhonea 5S?

poruka: 87
|
čitano: 16.472
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prve slike iPhonea 5S?".
12 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

OMG, najbolji mobač ikad... El podrzava čet na fejsu? Idem nagovorit tatu da mi ga kupi. Bit cu toka faca u razredu. Jedva cekam.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

I opet redovi, a ajfon petca ce na njuskalo.

Potpis
Moj PC  
49 13 hvala 0
14 godina
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Ok su mi Apple proizvodi ali ovo je već teška sprdačina. Imaju toliko resursa, a ništa novo ne nude, pa potroši pare na razvoj nek padnu dionice pa će skočit kad se izda opet nešto "revolucionarno". Ili je to vrhunac razvoja telefona takvih kakve znamo?

 

 

 
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
fear_0123 kaže...

Ok su mi Apple proizvodi ali ovo je već teška sprdačina. Imaju toliko resursa, a ništa novo ne nude, pa potroši pare na razvoj nek padnu dionice pa će skočit kad se izda opet nešto "revolucionarno". Ili je to vrhunac razvoja telefona takvih kakve znamo?

 

 

Kak ne nude. Pa vidiš da je raspored vijaka drugačiji. {#}

12 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Pa tko kaze da ovo nije revolucijonalno

Potpis
Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Think Different

-.-

Moj PC  
4 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
malina22 kaže...

Isto govno ko i prethodnih 6 puta...ali dovoljno da se applovce opet zapale za njega...

 

EDIT: Da vidimo koliko će applovaca dati TD na ovaj komentar  {#}

Ja bi ti najradije dao TD ali nisam appleovac i nikad ne dajem TD-ove pa necu ni sad.

Totalno je bezvezno nazivati iPhone govnom a sad cu ti navesti par razloga:

 

1. to je mobitel koji je popularizirao touchscreen koncept smartphonea i najzasluzniji je sto svi danasnji mobiteli izgledaju kako izgledaju

2. jedan je od dva velika mobilna OS-a. imas milijun androida i 2-3 iPhoea. Ako i ne volis iOS trebas biti svjesan da je konkurencija ono sto i tvoj android gura naprijed

3. iako je sa geekovskog stajalista tehnoloski i operativno zaostao za >90% korisnika je apsolutno dovoljno dobar i predobar a za razliku od konkurencije za istu cijenu prodaje robusan uredjaj izradjen od vrhunskih materijala a ne plasticno gofno od kojeg mobitel igracka od mog malog daje solidniji dojam.

4. mobitel cija software podrska u obliku updatea i opcenito stanje na trznici aplikacija nema konkurenciju

 

Ja sam imao iPhone (prvi) kad je izasao u Engleskoj a poslije sam imao 3GS. Danas mi ne pada na pamet kupiti iPhone jer po mojim mjerilima nije dovoljno dobar ali sam svjesan da je po mjerilima i potrebama mnogih i idealan izbor. Kad bi mogao nekako u kuciste i hardware  P5 ugurati android JB i USB utor, to bi bilo nesto za mene.

 
39 6 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
malina22 kaže...

Isto govno ko i prethodnih 6 puta...ali dovoljno da se applovce opet zapale za njega...

 

EDIT: Da vidimo koliko će applovaca dati TD na ovaj komentar  {#}

dat ce ti i "neko" ko nije applovac.... 

Moj PC  
5 9 hvala 0
14 godina
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Sedma generacija mobitela u šest godina.

 

Stvarno su pretjerali.

Swedish latin super funk.
Moj PC  
8 3 hvala 0
11 godina
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Nevjerojatno, Apple je opet napravio REVOLUCIONARAN iPhone, promijenili su raspored vijaka. Sad idem po cijeloj kući i u svim uređajima promijeniti raspored vijaka, čak i na kotačima od auta, da bar malo budem trendi kao crApple i njegovi jabučari.

Moj PC  
13 17 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
sirka666 kaže...

Sedma generacija mobitela u šest godina.

 

Stvarno su pretjerali.

nisu jer trziste gube upravo zbog toga sto konkurencija nove modele uzbacuje svakodnevno. ako shvatis (a prosjecnom Apple korisniku je to jako tesko za shvatiti) da ne moras non stop kupovati sve sto izbace i da ti je model koji si kupio prije mjesec dana dovoljno dobar za slijedecih par godina onda ne vidim problem zasto netko par mjeseci nakon tebe ne bi kupio malo novije i bolje

16 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
Vrijeme je za amazing NFC!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
BlueMax kaže...

nisu jer trziste gube upravo zbog toga sto konkurencija nove modele uzbacuje svakodnevno. ako shvatis (a prosjecnom Apple korisniku je to jako tesko za shvatiti) da ne moras non stop kupovati sve sto izbace i da ti je model koji si kupio prije mjesec dana dovoljno dobar za slijedecih par godina onda ne vidim problem zasto netko par mjeseci nakon tebe ne bi kupio malo novije i bolje

tržište gube zato što zaslužuju, zbog svoje neinovativnosti i tužbi protiv drugih proizvođača, koji krše neke nijhove patente koji nemaju veze sa razumom (npr ona animacija listanja knjiga - nebitno, i puno bitnije - famozni pravokutnik zaobljenih rubova). Što je najbolje, takvi patenti im se i odobravaju {#}
o prije spomenutoj kvaliteti izrade ne bih ništa komentirao.

15 godina
online
Prve slike iPhonea 5S?

pa nemojte pricat da nije dobra nadogradnja, promjenili su polozaj vijaka i boju aluminija iza(plava), ako to nije revolucija neznam sto je. mislim da je ovo model kojim oni misle ubit s4.

Moj PC  
7 10 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
Filemona kaže...

tržište gube zato što zaslužuju, zbog svoje neinovativnosti i tužbi protiv drugih proizvođača, koji krše neke nijhove patente koji nemaju veze sa razumom (npr ona animacija listanja knjiga - nebitno, i puno bitnije - famozni pravokutnik zaobljenih rubova). Što je najbolje, takvi patenti im se i odobravaju {#}
o prije spomenutoj kvaliteti izrade ne bih ništa komentirao.

Tržište gube jer je jednostavno došlo do zasićenja. Jednostavno nakon ogromne početne eksplozije (koja se doduše nešto odužila) počinje stagnirati.

Swedish latin super funk.
15 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

sad cu ja ko mali cigo okrenut gace naopako, hehehe,vidna promjena , :)

Moj PC  
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
mar123 kaže...

pa nemojte pricat da nije dobra nadogradnja, promjenili su polozaj vijaka i boju aluminija iza(plava), ako to nije revolucija neznam sto je. mislim da je ovo model kojim oni misle ubit s4.

I opet će imat više prodanih uređaja nego S4.

Swedish latin super funk.
13 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
mar123 kaže...

naravno kad na svijetu ima vise idiota nego normalnih ljudi. inace ono gore je sarkazam bio(za zaostale koji nisu shvatili).

 

Ili je mozda na svijetu manje geek-ova koji svrsavaju na andorid, rom-ove i sve ostalo povezano uz to...

Moj PC  
12 14 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
Filemona kaže...
BlueMax kaže...

nisu jer trziste gube upravo zbog toga sto konkurencija nove modele uzbacuje svakodnevno. ako shvatis (a prosjecnom Apple korisniku je to jako tesko za shvatiti) da ne moras non stop kupovati sve sto izbace i da ti je model koji si kupio prije mjesec dana dovoljno dobar za slijedecih par godina onda ne vidim problem zasto netko par mjeseci nakon tebe ne bi kupio malo novije i bolje

tržište gube zato što zaslužuju, zbog svoje neinovativnosti i tužbi protiv drugih proizvođača, koji krše neke nijhove patente koji nemaju veze sa razumom (npr ona animacija listanja knjiga - nebitno, i puno bitnije - famozni pravokutnik zaobljenih rubova). Što je najbolje, takvi patenti im se i odobravaju {#}
o prije spomenutoj kvaliteti izrade ne bih ništa komentirao.

onda bolje ni nemoj komentirat. evo mi SGS3 u ruci i svjesan sam njegove kvalitete izrade.

 

A sto se tice zasluga,  ako kazes da se trziste formira po zaslugama, onda sigurno i zasluzuju veliku vecinu profita na trzistu smartphona i tableta. 

13 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...

naravno kad na svijetu ima vise idiota nego normalnih ljudi. inace ono gore je sarkazam bio(za zaostale koji nisu shvatili).

 

Ili je mozda na svijetu manje geek-ova koji svrsavaju na andorid, rom-ove i sve ostalo povezano uz to...

jel ti neko isprao mozak? promjenili su 3 vijka, stavit ce neki 0.1 ghz bolji procesor i napravit iphone 5s koji ce prodanim primjercima pobjedit sve prijasnje mobitele, ako mi to uspije objasnit onda stvarno. no super, bar ce cijena petice past.

Isto pitanje mogu i ja tebi postavit? Ovo su samo roumori, neznaci da ce tako izgledat. Posto mi se cini da imas neku kristalnu kuglu pa znas kako ce izgledat buducnost, mozes malo bacit pogled pa mi javit brojeve s lota 7/39?

Moj PC  
1 7 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Da se nadu 5 xyz Androida i jedan iPhone, iPhone bi bio jaci !

 
4 16 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?

Iphone mi je bzv... mislio sam da će petica donjeti nešto novo jedva sam ćekao kada izlazi i ništa isto je kao i 4s. Konkurencija stalno nadograđuje OS npr samsung je ubacio opciju da možeš gledati video dok pišeš poruke i bilo što drugo. Možeš povezati nekoliko SGS3 uređaja ima još dosta napredaka a što je Apple napravio u petici osim što je dodao red ikonica i izdužio uređaj?

 

Još nisam ćuo nekoga ko je imao dobre razloge zašto je iphone bolji od HTC, samsunga, nokije itd. Svi mi kažu ljepše izgledaju. Iphone 5 ima procesor od 1 ghz i 2 jezgre SGS3 ima 1,4ghz i 4 jezgre slićno je kod HTC nokie i itd. Ima još dosta toga boljega u hardveru ali ne znam napamet. Ako vam je na SGS3 ili htc one x pre velik ekran uzim lumio u to ti je to manji ekran bolji hardver.

 
5 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Apple mijenja sarafe, samsung savija mobitele LINK

Potpis
Moj PC  
2 3 hvala 0
15 godina
offline
Prve slike iPhonea 5S?

Neki od moderatora se našao prozvan...pa je komentar obrisan...:D

Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
A sto je donio S3 u odnosu na S2? Sto ce donijeti S4? Vjerojatno ce opet samo povecati broj jezgri, poduplati ram, povecati ekran.. I neznam kako si ti na temelju ovih slika zaključio da i5s nece donijeti nista novo?
 -- Nista ja neznam, ja sam tu s biciklom..
Moj PC  
11 7 hvala 1
13 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...

naravno kad na svijetu ima vise idiota nego normalnih ljudi. inace ono gore je sarkazam bio(za zaostale koji nisu shvatili).

 

Ili je mozda na svijetu manje geek-ova koji svrsavaju na andorid, rom-ove i sve ostalo povezano uz to...

jel ti neko isprao mozak? promjenili su 3 vijka, stavit ce neki 0.1 ghz bolji procesor i napravit iphone 5s koji ce prodanim primjercima pobjedit sve prijasnje mobitele, ako mi to uspije objasnit onda stvarno. no super, bar ce cijena petice past.

Isto pitanje mogu i ja tebi postavit? Ovo su samo roumori, neznaci da ce tako izgledat. Posto mi se cini da imas neku kristalnu kuglu pa znas kako ce izgledat buducnost, mozes malo bacit pogled pa mi javit brojeve s lota 7/39?

cek jel ti nas tu zahebavas ili si ozbiljan? pa pogledaj sto je 4s donio spram cetvorke? isti izgled, bolji proc i nista vise. a kad ih usporedujes jedan kraj drugog razlike nema. gluposti jednostavno.

 

A sto je to donio s3 naspram s2, jedino pumpaju jezgre i ekran.

Moj PC  
5 7 hvala 0
15 godina
online
Prve slike iPhonea 5S?

pa prvo donio je to da kad ih stavis jedan kraj drugog vidis da nije isti mobitel, sto nije stvar s iphonom

Moj PC  
14 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
gamer34 kaže...
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...

 

A sto je to donio s3 naspram s2, jedino pumpaju jezgre i ekran.

usporedba s2 i s3
http://smartphones.venturebeat.com/compare/129-245/Samsung-Galaxy-S2-vs-Samsung-Galaxy-S3

Potpis
13 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
mar123 kaže...

pa prvo donio je to da kad ih stavis jedan kraj drugog vidis da nije isti mobitel, sto nije stvar s iphonom

 

I dalje je plastican {#}

13 godina
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
Luka Ivanković kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...
gamer34 kaže...
mar123 kaže...

 

A sto je to donio s3 naspram s2, jedino pumpaju jezgre i ekran.

usporedba s2 i s3
http://smartphones.venturebeat.com/compare/129-245/Samsung-Galaxy-S2-vs-Samsung-Galaxy-S3

 

Jedino sto ja tu iscitavam je veci ekran, 4 naspra m2 jezgre i 2gb rama. E i auto focus na kameri {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Prve slike iPhonea 5S?
BlueMax kaže...
Filemona kaže...
BlueMax kaže...

nisu jer trziste gube upravo zbog toga sto konkurencija nove modele uzbacuje svakodnevno. ako shvatis (a prosjecnom Apple korisniku je to jako tesko za shvatiti) da ne moras non stop kupovati sve sto izbace i da ti je model koji si kupio prije mjesec dana dovoljno dobar za slijedecih par godina onda ne vidim problem zasto netko par mjeseci nakon tebe ne bi kupio malo novije i bolje

tržište gube zato što zaslužuju, zbog svoje neinovativnosti i tužbi protiv drugih proizvođača, koji krše neke nijhove patente koji nemaju veze sa razumom (npr ona animacija listanja knjiga - nebitno, i puno bitnije - famozni pravokutnik zaobljenih rubova). Što je najbolje, takvi patenti im se i odobravaju {#}
o prije spomenutoj kvaliteti izrade ne bih ništa komentirao.

onda bolje ni nemoj komentirat. evo mi SGS3 u ruci i svjesan sam njegove kvalitete izrade.

 

A sto se tice zasluga,  ako kazes da se trziste formira po zaslugama, onda sigurno i zasluzuju veliku vecinu profita na trzistu smartphona i tableta. 

Tko je uopće spominjao Samsung, ja sam prvenstveno Nokijin fanboy {#}. Što se tiče kvalitete izrade, kvalitetna izrada ne znači da se trebaju koristiti aluminij i ostale legure, nego da mobitel mora biti napravljen tako da preživi više od dva tri pada. Tako bih recimo proglasio HTC Wildfire kvalitetno napravljenim uređajem, koliko god je ostalo na njemu sranje, prijateljev je preživio mnoge padove (i to ne da mi on to govori, nego je i pred mojim očima tako pao desetke puta).
Što se tiče zasluga, istina je da je Apple popularizirao mobitele s touchscreenom - smartphone, ali nikako ga nije izmislio (koliko god to nekim Jabučinim pristašama teško palo). Ali isto je tako Xerox najzaslužniji za tog glodavca kojeg imamo pod rukom, pa propada, ako već nije.
Netko je mudro rekao: Motorola je vladala tržištem 20-ak godina, Nokia 15, Apple ovih 5, ali tko god bude poslije njih (najizgledniji mi se čini Huawei), biti će još manje.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice