ReRAM

poruka: 22
|
čitano: 3.407
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ReRAM".
15 godina
offline
ReRAM

"...a prijete i kao za proizvodnju bolja tehnologija, koja ne zahtijeva vakuum"

 

?? samo ja ovo ne kužim?

hobi:moj-android.net
 
12 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ReRAM

LOL

Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ReRAM

U proizvodnom procesu "koristi" se vakuum prilikom deposita i prilikom "jetkanja". Da nema vakuuma doslo bi do oksidacije i zagadjenja wafera.

 

 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: ReRAM
Drazen kaže...

U proizvodnom procesu "koristi" se vakuum prilikom deposita i prilikom "jetkanja". Da nema vakuuma doslo bi do oksidacije i zagadjenja wafera.

 

nisi shvatio, to znam. nego ne shvaćam smisao cijele rečenice. ko da ju je translate preveo.

hobi:moj-android.net
13 godina
neaktivan
offline
Re: ReRAM
nsoul kaže...

"...a prijete i kao za proizvodnju bolja tehnologija, koja ne zahtijeva vakuum"

 

?? samo ja ovo ne kužim?

Nameću se kao bolja tehnologija za proizvodnju. lakša i jeftinija za proizvodnju. Kužiš sad?

Peace and prosperity for us all thru superior firepower
15 godina
offline
Re: ReRAM
Fermi kaže...
nsoul kaže...

"...a prijete i kao za proizvodnju bolja tehnologija, koja ne zahtijeva vakuum"

 

?? samo ja ovo ne kužim?

Nameću se kao bolja tehnologija za proizvodnju. lakša i jeftinija za proizvodnju. Kužiš sad?

Dobro pa znam o čemu se radi, ali rečenica nema smisla.

hobi:moj-android.net
12 godina
neaktivan
offline
ReRAM

Da mi je kuna svaki put kad je bio ovakav neki naslov. Revolucionarna tehnologija, 1000584152 puta brža...

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
ReRAM

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni.

K
Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: ReRAM
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni patentira.

There i fixed it

Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
15 godina
offline
Re: ReRAM
MrBlc kaže...
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni patentira.

There i fixed it

Ne, nisi.

K
14 godina
neaktivan
offline
Re: ReRAM
Korky kaže...
MrBlc kaže...
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni patentira.

There i fixed it

Ne, nisi.

Je. Zar ne gledaš naslove na BOL-u? Apple tuži *ubaci-ime-tvrtke* zbog povrede patenta...

Svaki dan po bar 2-3 naslova o povredi Appleovih patenata..
Ili si apple fanboy,i to ignoriraš,tj. smatraš da su stvarno povrijeđeni patenti?  

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
neaktivan
offline
Re: ReRAM
filipvk1000 kaže...
Korky kaže...
MrBlc kaže...
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni patentira.

There i fixed it

Ne, nisi.

Je. Zar ne gledaš naslove na BOL-u? Apple tuži *ubaci-ime-tvrtke* zbog povrede patenta...

Svaki dan po bar 2-3 naslova o povredi Appleovih patenata..
Ili si apple fanboy,i to ignoriraš,tj. smatraš da su stvarno povrijeđeni patenti?

  Svi tuže na sve strane. Bug na naslovnicu stavlja slučajeve u kojima Apple tuži jer im to donosi klikove.

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
15 godina
neaktivan
offline
ReRAM

... čipova koje će među prvima koristiti Elpida, Sharp i Panasonic 

 

Elpida nece sigurno jer je bankrotirala prije par mjeseci {#} 

All problems in computer science can be solved by another level of indirection
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
ReRAM

Očekuje se da će prvi čipovi proizvedeni s ovom tehnologijom biti za ∞ dana!

Tko se zadnji smije, nije skužio!
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
ReRAM

Hmm,možda uđe u široku upotrebu kada ja budem stari prdonja u staračkom domu.

Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ReRAM

iPrijeti

ko ponavlja moje riječi jede govna iza peći
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ReRAM

Haj ljudi raspravljajte malo o temi a ne o Apple. Loša reklama je još uvijek reklama, kao što je jednom rečeno...

15 godina
offline
Re: ReRAM
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni.

Misliš - sad moramo čekat Apple da to kupi, da njegovi fanovi počnu širiti priču kako je to Appleov izum i na kraju da Apple počne tužiti sve ostale kojima uopće padne na pamet koristiti sličnu, ali ne istu tehnologiju --- da ... s time se slažem

16 godina
offline
ReRAM

Ovo je definitivno najnepismeniji clanak postan na Bugu do sad (barem od onoga kaj sam ja vidio). Ako netko zna za neki gori primjer pliz neka posta link. Tonci J. ostavi se novinarstva i odi u skolu ponovo.

A da, prije nego netko primjeti u komentarima se ne moram bas strogo drzati pravila i mogu pisati "opusteno", al da se izdajem za novinara i objavljujem clanke/vijestice (nikako ne mogu progurati ovdje rijec "profesionalno") onda bi si svakako truda dao.

 

Oleze, daj okreni pravopisne cijevi malo po Bugovoj redakciji.

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
ReRAM

Kad kopiras tekst u google translate i prevedes na engleski onda  recenice imaju malo vise smisla. Ne puno ali malko da.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ReRAM
filipvk1000 kaže...
Korky kaže...
MrBlc kaže...
Korky kaže...

I sad opet moramo čekati na Apple da ju prvi praktično primijeni patentira.

There i fixed it

Ne, nisi.

Je. Zar ne gledaš naslove na BOL-u? Apple tuži *ubaci-ime-tvrtke* zbog povrede patenta...

Svaki dan po bar 2-3 naslova o povredi Appleovih patenata..
Ili si apple fanboy,i to ignoriraš,tj. smatraš da su stvarno povrijeđeni patenti?

Ne, nije. Appleova politika patentiranja nema nikakve veze s ovim slučajem. Što se tiče MrBlca... "Your sarcasm is NOT strong!"

 

Osvrt je bio isključivo zbog činjenice da svi uvijek čekaju na Apple (ili su jednostavno glupi i bez ideje pa im redovito promakne) da prvi počne koristiti dotične "nove" tehnologije prije nego svi ostali "skuže" da je to uistinu "nešto dobro i totalno kul".

K
15 godina
neaktivan
offline
Re: ReRAM
Igor101 kaže...

Ovo je definitivno najnepismeniji clanak postan na Bugu do sad (barem od onoga kaj sam ja vidio). Ako netko zna za neki gori primjer pliz neka posta link. Tonci J. ostavi se novinarstva i odi u skolu ponovo.

A da, prije nego netko primjeti u komentarima se ne moram bas strogo drzati pravila i mogu pisati "opusteno", al da se izdajem za novinara i objavljujem clanke/vijestice (nikako ne mogu progurati ovdje rijec "profesionalno") onda bi si svakako truda dao.

 

Oleze, daj okreni pravopisne cijevi malo po Bugovoj redakciji.

"Čak stotinu puta brži su od NAND memorija, a prijete i kao za proizvodnju bolja tehnologija, koja ne zahtijeva vakuum."

iliti

"Čak su stotinu puta prži od NAND memorija a prijete i kao bolja tehnologija (za proizvodnju), koja ne zahtijeva vakum."

 

Što ne razumiješ?

www.bug.hr/forum/suspended/ *** Ne očekuj od mene populističke komentare. Hvala.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice