Rimac razvija automobil za Pikes Peak

poruka: 93
|
čitano: 12.105
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Rimac razvija automobil za Pikes Peak".
10 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Uz dužno poštovanje, hrpa gluposti. Neka prvo razvije tj. pusti na test npr. Top Gear, Fifth Gear, svoj Rimac Concept One pa da vidimo šta (ne)može i kako će se pokazati na stazi, recimo Nurburgringu. A dok to ne vidimo, šta se mene tiče može raditi i svemirski brod.

Postoje samo dvije beskonačne stvari: svemir i ljudska glupost, ali za svemir baš nisam potpuno siguran. (Albert Einstein)
Moj PC  
21 8 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
mrki_tua kaže...

Uz dužno poštovanje, hrpa gluposti. Neka prvo razvije tj. pusti na test npr. Top Gear, Fifth Gear, svoj Rimac Concept One pa da vidimo šta (ne)može i kako će se pokazati na stazi, recimo Nurburgringu. A dok to ne vidimo, šta se mene tiče može raditi i svemirski brod.

 Pa mozda i radi. A on ce raditi kako zna, a ne kako to zele neki forumasi. Osim toga, da ne valja, ne bi isporucivao baterijski sklop za Koenigsegg Regeru.

9 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Onaj tko je išta ikad gledao o pikes peaku sad  ima teške želučane grčeve od smijeha

ili lupa glavom od zid

SIVE LUBANJE SILOM
Moj PC  
4 3 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Nikad nisam medije prvi kontaktirao i nikad nismo na bilo kakav način plaćali oglase/članke/priloge itd. Ipak smo gotovo svaki dan u medijima sa često vrlo pogrešnim informacijama i podacima zbog čega se često naživciram.

Ne želim raditi big deal iz ovoga, ali od danas pa na neodređeno ne želim više nikakve kontakte sa domaćim medijima. Mi smo 100% izvozna firma. Naše tržište je vani pa nam i medijska pažnja u RH ne treba. Ne želim da se o nama piše. Ne želim da me se kontaktira, citira, spominje. Pun mi je *** domaćih medija i prosječnog 'rvata koji je zapeo negdje između četerespete i devesprve. Kog nešto zanima, ima našu službenu Press sekciju na web-u (na engleskom - google translate ako ne ide drugačije).

Neće nitko požaliti da ne čita više o nama. Mi i onako samo prodajemo maglu, nemamo zaposlenih i ne proizvodimo aute smile emoticon

Pusa.

 

Izvor: https://www.facebook.com/mate.rimac/posts/10205963679469630?comment_id=10205963975917041&offset=0&total_comments=29&notif_t=share_reply

 

Znači, Mate Rimac, sin tajkuna koji je u zatvoru, poznat po proizvodnji elektronskog automobila koji nitko živ nije testirao, vozio, kupio... ne želi da ga se uopće spominje po mediju ali na bugu iskače iz paštete, svakih par dana "Mate Rimac..."

Dajte više kanite se tog lika koji prodaje maglu, ako radi ničeg drugog onda zato što je on to sam tražio.

 

Mislim da u ovoj državi ima masa ljudi koji rade nešto 1000x korisnije od ovog Rimca i kojima firme ne služe za pranje para, a nemaju nikakvog medijskog prostora, takve tražite.

 
21 6 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Podrska bugovim komentatorima u ignoriranju ovog mutnog lopova, isto tako trebalo bi ovog Guzinu lagano udaljiti. Nadam se da Bug barem malo drzi do sebe.

 
1 4 hvala 0
10 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Jadan Bug...Ima vise korisnih IT novosti na portalu alfisti.hr  koji je namjenjen iskljucivo za automobile nego ovdje kod vas. Bili ste ok portal prije nekoliko godina.

Enjoy The Silence
Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Ivo Robić kaže...

Podrska bugovim komentatorima u ignoriranju ovog mutnog lopova, isto tako trebalo bi ovog Guzinu lagano udaljiti. Nadam se da Bug barem malo drzi do sebe.

 Pokreni svoje novine pa određuj koga treba nazivati lopovom i tko i kako treba pisati.

Zora puca, bit će dana ...
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Jura iz druge galaksije kaže...
Ivo Robić kaže...

Podrska bugovim komentatorima u ignoriranju ovog mutnog lopova, isto tako trebalo bi ovog Guzinu lagano udaljiti. Nadam se da Bug barem malo drzi do sebe.

 Pokreni svoje novine pa određuj koga treba nazivati lopovom i tko i kako treba pisati.

 Ovako, dame i gospodo, prosječan Balkanac prima kritiku.

12 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

I dalje se nastavlja hajka bugovih forum genijalaca :D eh eh eh

LJUBOMORA JE OPAKI OKIDAC, ha balkandijerosi?!?!?!?!? jadni ste, jadnici :D nista a ma bas nista ne zasluzujete :D

 
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Jedno znam sigurno,a to je da sigurno mu ne bi japanac navratio u radionicu od ove vukojebi... od drzave,te zatrazio da mu sastavi rally auto za trku,da je na lezeci i na lako cemo stvorio ovo o cemu danas citamo...

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2015 23:28 (zvijer).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Sve to ide svojim prirodnim tokom. Svi su tako bili "uspješni poduzetnici" i onda je USKOK uletio i ogulio cijelu zgradu i sa tapetama i sa monitorima od kompjutera. Za par godina čemo vidjet policajce kako iznose pc monitore iz rimac automobila kako je to dosad bilo u slučaju sanader i ostalih poduzetnika. Takvi "uspješni poduzetnici" su nam i uništili državu.

 
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
zeroname kaže...

Sve to ide svojim prirodnim tokom. Svi su tako bili "uspješni poduzetnici" i onda je USKOK uletio i ogulio cijelu zgradu i sa tapetama i sa monitorima od kompjutera. Za par godina čemo vidjet policajce kako iznose pc monitore iz rimac automobila kako je to dosad bilo u slučaju sanader i ostalih poduzetnika. Takvi "uspješni poduzetnici" su nam i uništili državu.

 razumijes se u cinjenicno stanje ko ja u veterinu :D

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
LudaRajcica kaže...
zeroname kaže...

Sve to ide svojim prirodnim tokom. Svi su tako bili "uspješni poduzetnici" i onda je USKOK uletio i ogulio cijelu zgradu i sa tapetama i sa monitorima od kompjutera. Za par godina čemo vidjet policajce kako iznose pc monitore iz rimac automobila kako je to dosad bilo u slučaju sanader i ostalih poduzetnika. Takvi "uspješni poduzetnici" su nam i uništili državu.

 razumijes se u cinjenicno stanje ko ja u veterinu :D

Tebi ocitno nije jasna jedna stvar a to je da brojevi ne lažu. Dovoljno ti je pogledat koliko čovjek ima prihoda , koliko poreza plaća te koliko zaposlenika ima. I kad sve to zbrojiš i usporediš sa njegovom pričom da mu dolaze investitori i da sve to dobro prodaje onda je svakome jasno da nešto ne štima. Čovjek nije prodao niti jedan auto ako se uzme u obzir prihod firme.

15 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Onjegin kaže...
Jura iz druge galaksije kaže...
Ivo Robić kaže...

Podrska bugovim komentatorima u ignoriranju ovog mutnog lopova, isto tako trebalo bi ovog Guzinu lagano udaljiti. Nadam se da Bug barem malo drzi do sebe.

 Pokreni svoje novine pa određuj koga treba nazivati lopovom i tko i kako treba pisati.

 Ovako, dame i gospodo, prosječan Balkanac prima kritiku.

 

Nazivanje nekoga lopovom nije kritika.

Toliko si barem trebao nauciti u toj skoli.

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
11 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
syncmaster245b kaže...

Nazivanje nekoga lopovom nije kritika.

Toliko si barem trebao nauciti u toj skoli.

 Pošten čovjek kaže nisam, lopov se naljuti.

 

Tako se djeca od 4 godine love u laži.

15 godina
online
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

kao prvo treba vidjet otkud tom decku kapital za to sve, kad se vidi da je kapital od njegovog starog onda treba vidjet da je taj novac pokraden novac za sto je njegov stari i optuzivan, mislim lako tako, starog mu optuzili a sin taj ukraden novac fino vrti po svojoj firmici i pravi je inovator. daj meni tu lovu, bit cu i ja inovator, mnogi bi svasta izmisljali ali nemaju pare. ova prica o rimcu nekom izvana izgleda bajno, al kad malo promislite nije to bas tako.

Moj PC  
4 4 hvala 0
16 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Onjegin kaže...
syncmaster245b kaže...

Nazivanje nekoga lopovom nije kritika.

Toliko si barem trebao nauciti u toj skoli.

 Pošten čovjek kaže nisam, lopov se naljuti.

 

Tako se djeca od 4 godine love u laži.

 Nema veze s temom, ali neznam, ja se naljutim ako me netko vrijeđa, dapače, i više me vrijeđa 
kad to sve nema veze sa istinom. Neznam odakle izvlačiš te narodne "mudrosti". 

A glede tog rimca, dakle ja i dalje ne kužim. Kako je on Sanader? Nisam čuo da je sanader išta proizveo.
Što ti stranci onda kupuju kod njega kad laže, ne proizvodi i pere novac? Može neki info, jer totalno mi je čudno da 
u istoj rečenici imate dokaze da firma nema nikakvih prihoda i prometa, i da pere silan novac. Zašto bi spominjali konkretno
taj Pikes Peak ako im se samo pere novac? Mislim ta utrka ima konkurenciju, rok prijava, vrlo brzo bi se vidjelo da
laže, ne? Nije li lakše peraču novca reči da ulaže u neki magloviti consulting, procjenu promjene primjene učinka propisa i slično?

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Onjegin kaže...
syncmaster245b kaže...

Nazivanje nekoga lopovom nije kritika.

Toliko si barem trebao nauciti u toj skoli.

 Pošten čovjek kaže nisam, lopov se naljuti.

 

Tako se djeca od 4 godine love u laži.

 

Do prije par godina si zapocinjao svoje postove na ovom forumu sa " Sa moj tata kaze...."  a sada prosipas narodne mudrosti.

 

Ako imas kakve dokaze da je covjek lopov i to ti smeta, nije problem pronaci zgradu DORH-a. Primaju cak i anonimne prijave.

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
16 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Ja koliko sam citao,prodao je bar elektricnih bicikala grejfrut i jedan auto na baterije. I neki kinezi su navodno ulozili par miliona eura. A budimo realni,stari mu je u buksi,mogao se i on zajebavati sa 300 miliona kuna,al je ipak odlucio proizvoditi baterije i aute jer covjek uziva u tome. Da je nekome od vas stari lapio 300 milja i dao vam da napravite neki biznis,brijem da bi pola vas ulupalo u neki kompjuter 100.000 kn i 15 dana mjesecno ne bi dolazili sebi od alkohola,sexa i droge 

Najpovoljniji web shop za PC i PS3 igre. https://www.g2a.com/r/pcgames_66-_discount-html
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 1:10 (Romano).
Moj PC  
3 2 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Ne.
Ne bi od sramote izlazio iz jazbine niti ljude mogao gledati u oci od srama.
Ali to sam ja.
15 godina
online
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Romano kaže...

Ja koliko sam citao,prodao je bar elektricnih bicikala grejfrut i jedan auto na baterije. I neki kinezi su navodno ulozili par miliona eura. A budimo realni,stari mu je u buksi,mogao se i on zajebavati sa 300 miliona kuna,al je ipak odlucio proizvoditi baterije i aute jer covjek uziva u tome. Da je nekome od vas stari lapio 300 milja i dao vam da napravite neki biznis,brijem da bi pola vas ulupalo u neki kompjuter 100.000 kn i 15 dana mjesecno ne bi dolazili sebi od alkohola,sexa i droge 

 znaci opravdano je koristenje ukradenog novca ako je taj novac iskoristen u svrhu inovacije, ma kakva god ona bila? ljudi su vrlo cudna bica, morat cu se vise pocet druzit sa zivotinjama.

to ko da ja sad pokradem narod i kazem ljudi al slusajte necu ja te pare zapit, ja cu ih dat u humanitarne svrhe. to od pocetka nije moj novac i nemam ja pravo odlucivat sto ce bit s njim, ista stvar s rimcem, a vi sto pricate aj dokazi aj ovo aj ono, niti je moj posao dokazivat to nit se zelim bavit time, u hrvatskoj se sve zna, nista se dokazat nemoze dok ne dode "vrijeme" za to.

12 godina
protjeran
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Svaka čast Bugu na promicanju lopova.

Moj PC  
3 5 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Nevjerojatna je ekipa ovdje na forumu. Napadaju dečka koji radi posao koji voli i s kojim, je na sreću, zaposlio nekoliko destaka ljudi. Bez obzira kolika im je plaća on je zaposlio ljude i rade nešto. A mogao je te pare kaj mu stari ima trošiti na cugu, ženske i aute i zajebavat se do mile volje, ali on je ipak nešto stvorio u svom životu.

 

A to kaj pričate da on prodaje maglu, onda sigurno ne bi radio batereijski sklop za Koenigsegga ili auto za Tajimu.

 

Tu serete po dečku, a masa vas drka na one poluidiote sa instagrama tipa onaj bilzeran ili kak se već zove. 

Moj PC  
8 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Nije problem u tome kaj pare ne troši na žene i cugu nego da je ovo uređena država te pare bi trebao vratiti u državnu kasu. Ovako se skupa sa Sanaderima, Vidoševićima i inima smije narodu u facu jer je očito jednakiji od drugih. E tu je problem.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nije problem u tome kaj pare ne troši na žene i cugu nego da je ovo uređena država te pare bi trebao vratiti u državnu kasu. Ovako se skupa sa Sanaderima, Vidoševićima i inima smije narodu u facu jer je očito jednakiji od drugih. E tu je problem.

 On nije kao Sanader i ekipa. Ako netko je to je njegov stari, a ja se ne sjećam da je netko rokao po djeci Sanadera i Vidoševića kao što rokaju po Mati. A on je za razliku od ovih radi nešto i zapošljava ljude.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Xplicit kaže...
daniel.hajdinjak666 kaže...

Nije problem u tome kaj pare ne troši na žene i cugu nego da je ovo uređena država te pare bi trebao vratiti u državnu kasu. Ovako se skupa sa Sanaderima, Vidoševićima i inima smije narodu u facu jer je očito jednakiji od drugih. E tu je problem.

 On nije kao Sanader i ekipa. Ako netko je to je njegov stari, a ja se ne sjećam da je netko rokao po djeci Sanadera i Vidoševića kao što rokaju po Mati. A on je za razliku od ovih radi nešto i zapošljava ljude.

 Kako ti nije jasno. Otac Mate Rimca je osuđen i u zatvoru zbog sumljivih poslova , pranja love i pljačke. I upravo je on dao sinu pare da otvori firmu. Znaci dao mu je nelegalne pare. Firma je otvorena i financira se ilegalnim parama.

13 godina
neaktivan
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Briljantan inovator i izvrstan poduzetnik. Imao sam priliku upoznati ga na jednom skupu i bio je vrlo ugodno društvo za razgovor. Baš voli to što radi. Želim mu svu sreću i s novim projektom.

 
8 3 hvala 0
13 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

Koja tragedija su ovi naši ljudi,i pri tom ne mislim na Rimca. Malograđanština najvišeg ranga.

Sjećam se kad je prvi put prikazan Doking XD. "Ružan je" "preskup je, tko će to kupovati", "bolje da prodaju to kinezima da oni proizvedu".. itd.

Gospodin Rimac dokazuje vani da vrijedi, suradnja sa legendama poput Koenigsegg-a i Tajima (gospodin u 2.-3. postu očito ne zna ništa o Pikes Peaku ak se može smijati na spomen gospodina Tajime), i da se Concept_One koristi kao auto direktora utrke na Formuli E, na svakoj utrci. Da, koristi! 

Ali glavno da bi svi bili inovatori da imaju novaca. Right.

 

 

 

http://www.engadget.com/2015/05/14/concept-one-driveclub/

 

Auto je vani, Rimčeva tehnologija se koristi u mnogo high profile projekata... Ali ne, on prodaje maglu.

Nek se Rimac preseli van gdje ga znaju cijeniti (i gdje idu svi hrvati koji nešto znaju), znam da ću i ja uskoro upravo zbog ovakvih primitivaca koji su svi duboko u duši inovatori i progresivci, samo nemaju novaca da to pokažu pa pljuju po ostalima koji imaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2015 10:26 (Chronosus).
Moj PC  
15 1 hvala 0
15 godina
offline
Rimac razvija automobil za Pikes Peak

prema fotografiji čini se da mu ne ide baš sjajno: siromak nosi podrapane traperice 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Rimac razvija automobil za Pikes Peak
Xplicit kaže...

Nevjerojatna je ekipa ovdje na forumu. Napadaju dečka koji radi posao koji voli i s kojim, je na sreću, zaposlio nekoliko destaka ljudi. Bez obzira kolika im je plaća on je zaposlio ljude i rade nešto. A mogao je te pare kaj mu stari ima trošiti na cugu, ženske i aute i zajebavat se do mile volje, ali on je ipak nešto stvorio u svom životu.

 

A to kaj pričate da on prodaje maglu, onda sigurno ne bi radio batereijski sklop za Koenigsegga ili auto za Tajimu.

 

Tu serete po dečku, a masa vas drka na one poluidiote sa instagrama tipa onaj bilzeran ili kak se već zove. 

Kada bi o temi diskutirali ljudi argumentirali bi svoje stavove necime a ne govorili lopov, tata u zatvoru i sl. a i ne bi se obrusili na njega, vec na prave krivce... ali posto to nisu ljudi vec kretenoidi, ljubomorni pristavci, uberinteligentni rvati i sl. ne mozes od njihto ocekivati :D

kreten je uvijek kreten, bzivio on u Yugoslaviji ili Hrvatskoj, zato i jesmo tu di jesmo i tako nam je kako nam je, kreteni svuda oko nas,,,, stid me je kretenluka kojeg dozivljavam jos tamo od '91..... uzas :\\\\\

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice