Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu cije

poruka: 4
|
čitano: 1.714
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu cije".
12 godina
protjeran
offline
Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu cije

Je samo ti treba mobitel za 5000kn

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu cije

Ček ne kužim, nije valjda da ovo podržava samo Samsungove mobitele ? To bi malo retardirano bilo. Što se mene tiče VR cvike nemaju smisla ako nemoš spojit na bilo koji HDMI izvor videa. Spajat VR cvike na mobitele mi baš nema smisla.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu cije

ne spaja se na mob. kabelom vr , umetne se mob u vr pa se tako gleda

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Gear VR dobio osvježenu verziju, nižu
Stjepanj kaže...

Je samo ti treba mobitel za 5000kn

Da ali svatko tko već ima neki od skupih podržanih mobitela bi bio lud da ne kupi Gear VR jer bi to bio najbolje uložen novac ikada. Za Oculus Rift ti treba računalo za 10000 kn. Meni je Gear VR zanimljiviji od Oculusa jer je prenosiv pa možeš rasplakati baku, uplašiti ujaka, fascinirati prijatelje... Ne moraš imati skupo računalo, staviš mobitel i odmah radi, nema nikakvih kablova da ti smetaju, ima bolji ekran od Oculusa...

Enkidu kaže...

Ček ne kužim, nije valjda da ovo podržava samo Samsungove mobitele? To bi malo retardirano bilo. Što se mene tiče VR cvike nemaju smisla ako nemoš spojit na bilo koji HDMI izvor videa. Spajat VR cvike na mobitele mi baš nema smisla.

 Nije retardirano jer Samsungu nije svrha zarađivati na Gear VR-u, Gear VR postoji da se proda što više Samsungovih flagship uređaja. Kada bi svi isprobali Gear VR, skoro nitko nebi htio kupiti iPhone.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice