Stigao T-Mobile Pulse

poruka: 26
|
čitano: 11.699
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Stigao T-Mobile Pulse".
15 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

dam se kladit da ce ovo bit best buy smartphone... svida mi se

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigao T-Mobile Pulse

izdvojio bih samo ovo: proizveden u partnerstvu s Huaweiem što je novo.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Da, zanimljivo da nije HTC.

A lesson is learned but the damage is irreversible.
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

Vlasnik sam jednom Pulse-u vec nedelju dana. Mobitel strashno potsjecha na iPhone, a Android na Mac OS. Ako se uzme u obzir cijena, koja je ovde oko 3 puta manja od iphone-ove , ovaj smartphone je sasvim OK. Specifikacije mozhete vidjeti bilo gdje, pa ne bih oko toga ovdije. Kvalitet izrade je OK, brzina rada nije sjajna, ali nije ni nepodnosljiva. GPS radi ok, iako na google maps-u mape sa balkana nisu detaljne, mana je to shto obavezna je internet veza, kako bi GPS imao psistup mape, shto je svakako katastrofa kad putujemo u inozemstvo, u ostalom GPS mi ne treba u Skoplju. :) Kvalitet audia je na solidnoj razini, iako bi volume verovatno trebao da bude neshto jachi. Displej je ok, bolji nego na vecina smart-phonea i u vishim cijenovnim klasama, iako, poshto sam prije imao iphone 2G, meni displej i rad po njemu jadno izgleda. Sve na sve, to je poshtena cijena za takav mobitel, ipak, kad bude vishe para, nabavio bih 3GS...

16 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Kupio sam Pulsa i mogi reci da sam zadovoljan sa njim i njegovim karakteristikama.

Kao veliki + pri njegovoj kupnji izdvojio bih cijenu koja je manja od direkntnih konkurenata na trzistu .

Jedina zamjerka na mobitel je ta sto ne reagira uvijek brzo kako bi trebao ali i do se da podnjeti .

Necu zvaku , hocu kusur !!!
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

Da li je istina da naša slova - ČĆŠĐŽ čćšđž nema na tom cudu od tehnike?

 

Hvala!

 

Kruno

15 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

pozdrav!

 

Prije par dana sam nabavo pulse, zanima me dali mi trosi novac koristenje gps-a??

 

unaprijed zahvaljujem...

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse
VuX kaže...

pozdrav!

 

Prije par dana sam nabavo pulse, zanima me dali mi trosi novac koristenje gps-a??

 

unaprijed zahvaljujem...

Koju GPS navigaciju? Odgovor može biti i DA i NE

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse
HCSC kaže...
VuX kaže...

pozdrav!

 

Prije par dana sam nabavo pulse, zanima me dali mi trosi novac koristenje gps-a??

 

unaprijed zahvaljujem...

Koju GPS navigaciju? Odgovor može biti i DA i NE

neznam, tu mi pise enable GPS satellites, to sam koristio, a na racunu nisam imao novaca, pa mi nije moglo nista skinut, bar se nadam..

16 godina
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Uključenje GPS te ne košta ali spajanje može. Jesi koristio koju Navigaciju i koju?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

ne razumijem ovo (koju navigaciju) pa imam sam jednu navigaciju na mobu.. kako da provjerim koja je to navigacija? ne kuzim se bas u to, pa sorry ak je glupo pitanje...

16 godina
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse
VuX kaže...

ne razumijem ovo (koju navigaciju) pa imam sam jednu navigaciju na mobu.. kako da provjerim koja je to navigacija? ne kuzim se bas u to, pa sorry ak je glupo pitanje...

Ok za tebe.

 

Imaš za Android meni poznato za sada samo dve navigacije, Google Maps i Sygic Mobile Maps. A što ti imaš nemam pojma. Predpostavljam da si išao na Google maps pri čemu ti je išao i neki promet ako nisi bio nakačen na WiFi mrežu.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

da isao sam na google maps.. dali se moze ikako skinut Sygic Mobile Maps i dali bi s tim mogao besplatno koristit navigaciju?

16 godina
offline
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

hvala ti puno...

14 godina
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Jel ima on word, excell, cita li pdf, moze li otvoriti flash stranice (jer iphone to nemoze)?

Jer to je ono cime se intenzivno sluzim na mojem IPAQu koji je vec prilicno star i morat cu ga necim zamjeniti...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

ovako zanima me jeli li TMOBILE PULS 3G i dali mogu na facebook wikipediju i ostale gluposti

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse
jesus007 kaže...

ovako zanima me jeli li TMOBILE PULS 3G i dali mogu na facebook wikipediju i ostale gluposti

 

je... naravno da mozes...

14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

vidio sam puno rasprava gdje se svadaju ia li PULS wifi ili nema pa me zanima sta vi mislite??

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Naravno da ima Wi-Fi... ima brdo odlicnih stvari... ali najbolja stvar je download preko 2000 programa i igrica sa Android Marketa i to FREE... tak da... mala cijena, lijep dizajn, kvaliteta, odlicne mogucnosti -- BEST SMARTPHONE!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

I da... nije puls nego pulse

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.1.2010 18:51 (LittleBigMan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Odlično sve same lijepe riječi. Na žalost moja iskustva su katastrofalna.

Da li netko koristi pulse sinkroniziran s exchange serverom kako bi imao sinkronizirane mailove, kalendar i kontakte.

Ukoliko da volio bih impresije.

Stvar radi katastrofalno, jedanput pokupi 497 od 525 kontakata, drugi put 375 od 525 i tako dalje.

Pokušaj direktne sinkronizacije preko PC suite aplikacije radi vrlo čudnovato, to jest najčešće se vrti sat dva i ništa.

Ma lud sam i mislim da ću im se u servisu napiti krvi.

 

Sve bi bilo OK da mi cijela priča nije radila besprijekorno s prethodnim mobom (HTC).

Možda mi tako i treba kad sam sjahao s konja na magarca.

 

No u svakom slučaju prodali su uređaj s tim funkcijama.

ljutit
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Stigao T-Mobile Pulse

Pomozite ako znate...
Naime kupio sam Pulsa i pošto u sebi ima mogućnost spajanja na wifi preko kućnog interneta  tako sam i učinio, unio svoju šifru i povezao se sa svojim routerom. U gornjem dijelu ekrana postoje ikonice koje pokazuju koji način povezivanja koristite je li to wifi, 3g, edge...i tako je meni ikonica od wifi-ja zamjenila ikonicu 3g i nekom logikom se zaključuje da se tada koristi samo wifi. I koristi se, na routeru vidim da lampice "žmirkaju" kad ostvarujem promet. Sve je to bilo divno i krasno dok nisam provjerio stanje i vidio da sam potrošio 100kn gprs prometa!! Ne znam kako je moguće da se to dogodi ako sam išao preko wifi-ja, a 3g je bio isključen (bar tako izgleda), a sljedeći dan nisam uopće koristio internet no mob je opet nekim čudom uspio ostvariti 20kn prometa na gprsu.

Sada sam ručno obrisao pristupne APN podatke i mob se više ne može spojiti na gprs, ali to nije riješenje, što će mi mob kojeg se bojim pomaknuti da  se ne bi slučajno povezao s internetom. 
Ima li tko slično iskustvo ili zna nešto više??

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2010 18:52 (Lampasb).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Stigao T-Mobile Pulse

uhu... što jednostvano nisi otišao pod Settings -  Wirless controls - i pod Mobile network maknuo kvačicu. Osobno samo koristim WiFi konekciju.

 

...a to da ti je otišao promet, pogledaj malo postavke, možda ti se uređaj spajao na google servis (e-mail...) ili update prognoze i tome slično?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse

Isključio sam taj data service, a od aplikacija nemam ništa nestandardno osim njegovog gmaila, gtalka koje nisam ni koristio, ne znam koliku količinu podataka oni crpe kod refreshanja,ne bi trebalo biti puno...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Stigao T-Mobile Pulse
LittleBigMan kaže...

Naravno da ima Wi-Fi... ima brdo odlicnih stvari... ali najbolja stvar je download preko 2000 programa i igrica sa Android Marketa i to FREE... tak da... mala cijena, lijep dizajn, kvaliteta, odlicne mogucnosti -- BEST SMARTPHONE!

jeli skida pare sa računa ako ideš na taj market?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice