Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

poruka: 155
|
čitano: 21.554
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)".
9 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

meni je žao ljudi, ali moram vam reći nešto ozbiljno; vi ste pukli. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

G3 ima velikih prednosti (kompaktnost unatoc 5,5 ekranu, dizajn, itd.), ali i ozbiljnih mana. No nikad, ali ama bas nikad mi logo nije predstavljao problem. Dapace.

Jedini logo koji mi predstavlja problem je onaj od Applea. Ali ne radi logoa, vec sto jabuka svijetli na mom laptopu ko luda. A ne zelim da svijetli :D

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala

Ja bar priznajem svoj psihicki poremecaj a ti zivis u zabludama.

 

@Tonci

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.5.2015 22:36 (BlueMax).
14 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

Ma boli me za logo, bitno mi je sto nosi hardver a tak ruzan logo jos nisu izmislili. Recimo Alienware nema neki prekrasan logo jos kad mi ona celava i cosava glava zasvijetli pucao bi u autora tog sranja no unutrasnjost je Zagrebacka filharmonija tak da ona ruznoca od LG loga gledam svaki dan jer mi je to telkac no slika je zato na njemu Labudje jezero u izvedbi HNK.

veni vidi didici
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Rekao bih vam kmeee, al posto se i meni zeludac digne na korejske proizvode reci cu nam kmeee
10 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

5,5" mobitel mi se pokazao kao idealna veličina za mene.

 

 

Samomrzeći hrvat
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
koza.nostra kaže...
Rekao bih vam kmeee, al posto se i meni zeludac digne na korejske proizvode reci cu nam kmeee

 Sto ti se onda dize na kineske proizvode?

Linux, Arch Linux. Dvorak keyboard layout.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
BlueMax kaže...

Ja bar priznajem svoj psihicki poremecaj a ti zivis u zabludama.

 

@Tonci

 Pa ja priznajem da su mi neki Appleovi proizvodi lijepi, ali s obzirom da godinama koristim sve moguće vrste hardvera, mogu reći bez ikakve šanse za pogrešku da je Retina MBP vrsni primjer i dizajna i inženjerskog rješenja i danas, a kamoli 2012 kad sam ga kupio.

9 godina
protjeran
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Ante kaže...
koza.nostra kaže...
Rekao bih vam kmeee, al posto se i meni zeludac digne na korejske proizvode reci cu nam kmeee

 Sto ti se onda dize na kineske proizvode?

 Javim ti kad cu ih koristiti

15 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Tonči kaže...

Dakle, ljudi koji na osnovu logoa kupuju elektroniku, rugaju se onima koji istu kupuju prema dizajnu proizvoda? 

Tonči zvani Retina display vs. Čitav svijet.

 

Tko je rekao da ljudi radi logoa kupuju elektroninu (i nisu samo elektronički simboli u pitanju)?

Tko je rekao da se netko ruga nekome radi logoa?

 

Uz svu argumetnaciju na ovom forumu toliko si se razjapurio da ne čitaš kako treba.

Ja sam samo htio istaći da kompanije koje drže do sebe mijenjaju logo onako kako to vremena dolazem a LG to ne radi.

 

I da - ja kupujem na osnovu logoa (ne njegove ljepote i evolucije kroz desetljeća - nego ono što on znači). Ja ću kupovati BMW-a ti kupi Chevrolet. ja ću kupovati Denon ti kupuj Vivax, ti kupi LG - ja neću, i ne ulazim u retardirane rasprave koji je flagship trenutno #No1 niti me iste takve teme zanimaju.

 

I taj smajli "valjam se od smijeha" te upravo kasificira kao dijete do 5-tog osnovne koji hoće da istjera nešto svoje. Otiće ti džaba 6 godina iskustva na forumu ako tako nastaviš.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Envy kaže...

Otiće ti džaba 6 godina iskustva na forumu ako tako nastaviš.

 

Pa ima i drugi account...

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Hoces reci da je to sve ista osoba?
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
ukay1000 kaže...
Hoces reci da je to sve ista osoba?

 

Koje sve? Nisam ja nikakva imena spominjao

Freak Show Inc.
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Envy kaže...
Tonči kaže...

Dakle, ljudi koji na osnovu logoa kupuju elektroniku, rugaju se onima koji istu kupuju prema dizajnu proizvoda? 

 

Tko je rekao da ljudi radi logoa kupuju elektroninu (i nisu samo elektronički simboli u pitanju)?

 

Uz svu argumetnaciju na ovom forumu toliko si se razjapurio da ne čitaš kako treba.

Ja sam samo htio istaći da kompanije koje drže do sebe mijenjaju logo onako kako to vremena dolazem a LG to ne radi.

 

I da - ja kupujem na osnovu logoa (ne njegove ljepote i evolucije kroz desetljeća - nego ono što on znači). Ja ću kupovati BMW-a ti kupi Chevrolet. ja ću kupovati Denon ti kupuj Vivax, ti kupi LG - ja neću, i ne ulazim u retardirane rasprave koji je flagship trenutno #No1 niti me iste takve teme zanimaju.


Envy kaže...
BlueMax kaže...
Envy kaže...

 LG kakav kod dizajn izda (televizora ili mobitela primjerice) onaj logo mi je tako šugav da je to nepovjerovati. Ma da je od zlata sam uređaj (simbolički rečeno). S

Evo ti su druga osoba koja ovo kaze. 

Meni je njihov logo toliko odbojan da dok ga ne promijene sigurno necu kupiti niti jedan njihov uredjaj. Ako je ovo psiholoski poremecaj drago mi je da nisam jedini. * * *

ovi iz LG tvrdoglavi ko mazge, ružnijeg imena i logoa u životu nisam vidio i baš iz tog razloga (opet ne znam da li je i kod mene neki psihološki poremećaj) od LG ne bi kupi ni onu mtalnu šupljikavu uredsku kantu za smeće za papir.

Envy, fora mi je tvoj način rasprave. Agresivniji si od gibibaoa ili kako se već dečko zvao. :)

 

 

16 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Kak bilo da bilo LG logo je gadan i prije bi si oci iskopal nego kupil LG telefon. Logo im je oduran i onda ga jos naseru na prednju stranu. Opcenito guranje znakovlja na prednju stranu je seljacija zesca.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
NEW_MAN kaže...
Kak bilo da bilo LG logo je gadan i prije bi si oci iskopal nego kupil LG telefon. Logo im je oduran i onda ga jos naseru na prednju stranu. Opcenito guranje znakovlja na prednju stranu je seljacija zesca.

Da, ukusi... No, to je razlog za ne kupiti uređaj? Meni je to manje bitna stvar na uređajima. Ali cijela ta rasprava je besmislena jer je pitanje ukusa.

15 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Tonči kaže...
* * *

Envy, fora mi je tvoj način rasprave. Agresivniji si od gibibaoa ili kako se već dečko zvao. :)

 

 

Nemam ja pojma tko je taj lik i sa kim sve se raspravljaš pa ih pamtiš. Diskusija o LG i njegovom logu je išla između mene i Bluemaxa, tko ti je kriv što si pobijensio malo pa se na sve istresaš.

Ako ti je fora drago im je ;)

 

NEW_MAN kaže...
Kak bilo da bilo LG logo je gadan i prije bi si oci iskopal nego kupil LG telefon. Logo im je oduran i onda ga jos naseru na prednju stranu. Opcenito guranje znakovlja na prednju stranu je seljacija zesca.

Ma najružniji logo na svijetu. Nikada nisam imao dobra iskustva (pričam o prije 15-tak i više godina) sa korejskim kompanijama. To što se sada igra promjenila u industriji poluvodiča je sasvim druga priča.

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Envy kaže...

tko ti je kriv što si pobijensio malo pa se na sve istresaš.

Ako ti je fora drago im je ;)

Moram priznati da me tvoj vokabular i pismenost oduševljavaju. Još kad bi znao značenja nekih riječi... :) Keep up the good work

15 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Tonči kaže...
Envy kaže...

tko ti je kriv što si pobijensio malo pa se na sve istresaš.

Ako ti je fora drago im je ;)

Moram priznati da me tvoj vokabular i pismenost oduševljavaju. Još kad bi znao značenja nekih riječi... :) Keep up the good work

Misliš prodadio ti je auto-correct :) Izvinj.. pardon, ispričavam se što sam rođen u SFRJ pa mi je maternji jezik srpskohrvatski (hrvatskosprski) tako da dobro uviđam značenje riječi "kriv" kao nešto "iskrivljeno ili ne prava crta". Ali poen.. pardon.. poanta (sada znam još 4 izmišljenja jezika) je ista kao što bi jedan poznati pisac rekao:

 

"You can't argument with me. Yes you can, but I won't you listen" Pa možeš do sutra što se mene tiče.

 

15 godina
odjavljen
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala

Ja stvarno ne znam što si ti nabrijan; uvijek si nabrijan u svim raspravama s kim god da raspravljaš. Ja se na ovom forumu ili zajebavam ili prepirem dok je donekle zajebancija, ali kad postane ozbiljna rasprava stvarno nemam ni volje ni želje. S obzirom da si ti sav uvrijeđen na svako govno i da (očito) sve osobno shvaćaš, zaista nemam namjeru više komentirati tu.

 

Svađaj se s nekim drugim. I ovo je već previše osobno što te sprdam za gramatiku. 

9 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

zali boze zraka koji trose ljudi koji nesto kupe ili ne kupe na osnovu loga

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
digitall kaže...

zali boze zraka koji trose ljudi koji nesto kupe ili ne kupe na osnovu loga

 A ti si sigurno ponosni vlasnik LG-ja kad ovo pises?

 

9 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
BlueMax kaže...
digitall kaže...

zali boze zraka koji trose ljudi koji nesto kupe ili ne kupe na osnovu loga

 A ti si sigurno ponosni vlasnik LG-ja kad ovo pises?

 

izmedu ostalih da. jer nisam maloumno ogranicen. danas imam to, sutra nesto drugo, prekosutra nesto trece. sta me briga sta pise na njemu, bitno da radi bez greske. nisam neki klinjo koji mob drzi u bircu na stolu pa ga sramota izvadit nesto ako nije neka razvikana marka ciji proizvod ne vrijedi ni 30% te cijene..

imao sam sve, od iphonea pa na dalje i novci mi ne predstavljaju problem, ali da mi netko govori da je nesto bolje od necega na osnovu jebenog loga.. lol to mozes nekih ufuranim klincima prodavat pricu

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 14:25 (digitall).
16 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala

Svi telefoni su danas manje vise isti k i ako biram izmedu istog onda budem definitivno izabrao nesto gdi ne pise gadno LG. Kad bi izabrao lose zato jer na boljem pise LG onda bi to bilo glupo ali LG nije bolji ni losiji.
Odabir je stvar ukusa i preruzan LG mi je preruzan LG.

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2015 15:03 (NEW_MAN).
9 godina
neaktivan
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

Imam pitanje za vas koji ste se uhvatili logotipa na uredaju... Dok koristite neki uredaj(bilo tv,il smarphone), dal vi zapravo gledate logotip,ili ekran? Kad god gledam tv,il prdim po svom pametnjakovicu, nikad jos nisam u fokus uhvatio logotip, niti ga dozivio... Kuzim ja da svi mi imamo svoje komplekse,al ovo sa bezazlenim logotipom je zrelo za psihijatrijsko promatranje... 

 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

Neki su spominjali test inteligencije prilikom registracije na ovaj forum. Ja bih dodao i psihijatrijsko vjestacenje. Vjerujem da bi malo ljudi ostalo na forumu.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
skyhawk10 kaže...

Imam pitanje za vas koji ste se uhvatili logotipa na uredaju... Dok koristite neki uredaj(bilo tv,il smarphone), dal vi zapravo gledate logotip,ili ekran? Kad god gledam tv,il prdim po svom pametnjakovicu, nikad jos nisam u fokus uhvatio logotip, niti ga dozivio... Kuzim ja da svi mi imamo svoje komplekse,al ovo sa bezazlenim logotipom je zrelo za psihijatrijsko promatranje... 

 Za koga navijaš (u nogometu)?

16 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Jebote mob koji trotla svijetlinu ekrana sa se ohladi...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
skyhawk10 kaže...

Imam pitanje za vas koji ste se uhvatili logotipa na uredaju... Dok koristite neki uredaj(bilo tv,il smarphone), dal vi zapravo gledate logotip,ili ekran? Kad god gledam tv,il prdim po svom pametnjakovicu, nikad jos nisam u fokus uhvatio logotip, niti ga dozivio... Kuzim ja da svi mi imamo svoje komplekse,al ovo sa bezazlenim logotipom je zrelo za psihijatrijsko promatranje... 

 Nije istina. Ja imam natpis Dell na dnu monitora koji nekad iritira za poludit. Ako pod određenim kutom pada svijetlo reflektira se od natpisa i smeta. Prema tome i smještaj/izgled logoa je bitan. Da logo nije na prednjoj strani nebi smetao, kao ni da je u nekoj manje reflektirajućoj boji.

16 godina
offline
Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

Ljudi, vi još raspravljate o ovome?

Da ste se držali preporuka piva, probali ono što su drugi savjetovali pa nastavili sa tom raspravom, sad bi se ovdje grlili, ljubili, gulili logo-e s mobitela (da budete jednaki, braća) a na kraju i bacali mobitele u zid.

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice