Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)

poruka: 155
|
čitano: 21.584
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvalan)".
16 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Kod mene u ducanu ima vise od 125 vrsta piva pa ako je netko u prolazu kroz Klagenfurt nek svrati na desetak piva.
15 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
NEW_MAN kaže...
Kod mene u ducanu ima vise od 125 vrsta piva pa ako je netko u prolazu kroz Klagenfurt nek svrati na desetak piva.

Ja volim svijetla i lagana piva, zani upravo oni pivoznalci koji će reći da je Corona i Haineken loše pivo. Ima li takvih? 

12 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Envy kaže...
NEW_MAN kaže...
Kod mene u ducanu ima vise od 125 vrsta piva pa ako je netko u prolazu kroz Klagenfurt nek svrati na desetak piva.

Ja volim svijetla i lagana piva, zani upravo oni pivoznalci koji će reći da je Corona i Haineken loše pivo. Ima li takvih? 

 To su bevande od piva.

14 godina
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
NEW_MAN kaže...
Kod mene u ducanu ima vise od 125 vrsta piva pa ako je netko u prolazu kroz Klagenfurt nek svrati na desetak piva.

 

Ima li i aleova?

veni vidi didici
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što me Apple naučio (i na čemu sam mu zahvala
Envy kaže...

Ja volim svijetla i lagana piva, zani upravo oni pivoznalci koji će reći da je Corona i Haineken loše pivo. Ima li takvih? 

A jbg, kad nemaju neku kompleksnost i raznovrsnost okusa kao recimo aleovi ili stoutovi. Zato se i piju jako hladna, da se prikrije okus (koji je uglavnom bljutav ako se stope). No, svakako da ih ima i jako dobrih. Recimo, sada mi na pamet padaju Schlappe-seppel ili Plzeňský Prazdroj poznatiji kao Pilsner Urquell (prvi pilsner, prvo svijetlo lager pivo), ali nepasterizirano, nefiltrirano i prirodno skladisteno - odlicno. Nazalost, u takvom stanju ga se samo u Ceskoj moze naci, ovo ostalo je klasicno industrijski obradeno, iako je i ono dosta dobro.

Heineken mi je super jer ima crvenu zvijezdu kao logo. To je pravi logo.

Perhaps today IS a good day to die. PREPARE FOR RAMMING SPEED!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice