Veliki povratak neuništive Nokije 3310

poruka: 70
|
čitano: 8.688
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Veliki povratak neuništive Nokije 3310".
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

shut up and take my money

 
25 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Eh ako bude imalo sličan staroj 3310, uzimam. Malo se zasitio ovih tač telefona.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
16 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

ja cu ga radi nostalgije mozda uzet kao neki backup phone onak za ljeto,na plazu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 22:02 (4mal).
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

omgomgomg, bolje im je da ne syebu ovo, već sam na nokiji 5310 ali bi mogao preći na ovo ako bude dobro.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Više se nebude morao nositi paper spray za obranu u torbi, i ovo bude dovoljno opet.

SkorvY
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

59€ nije jeftino za ovakav mobitel. Kome je, iz nostalgičnih ili funkcionalnih razloga potreban, još se mogu naći ispravni i očuvani po oglasnicima za 5-10€.

Svojevremeno sam imao 3310, i tad je to bio vrh telefon. U vrijme navale dumb telefona sa ekranom u boji, pa čak i s pojavom prvih koji su imali mp3 player i kamere, još me jako dobro služio.

Bez obzira na sve, ukoliko bude "remake" legende, 59€ nije jeftino.

morrisoN
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 22:10 (morrisoN).
 
9 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
4mal kaže...

ja cu ga radi nostalgije mozda uzet kao neki backup phone onak za ljeto,na plazu 

 "gađat" galebove

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Pametan potez, nema sta, ali mislim da je jos jednom bila najavljena prodaja 3310, prije 2-3 godine i nista. Sad se nadam da ce ce zaista krenuti u prodajum, dosta ima ekipe koja ce uzeti radi nostalgije i slicno. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
morrisoN kaže...

59€ nije jeftino za ovakav mobitel. Kome je, iz nostalgičnih ili funkcionalnih razloga potreban, još se mogu naći ispravni i očuvani po oglasnicima za 5-10€.

Svojevremeno sam imao 3310, i tad je to bio vrh telefon. U vrijme navale dumb telefona sa ekranom u boji, pa čak i s pojavom prvih koji su imali mp3 player i kamere, još me jako dobro služio.

Bez obzira na sve, ukoliko bude "remake" legende, 59€ nije jeftino.

 A što ako bude imao 1mb više memorije od originala i opravda svoju cijenu 

SkorvY
16 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310

e ae 

16 godina
odjavljen
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

E ovo bi mogao uzeti ako imalo bude kao stara...nostalgije radi . :)

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

brijem da ce imat ipak neke tehnologije danasnje a opet u nekom balansu radi cijene da nebude preskupa 

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Eto, hipsteraj zahvatio i mobilno tržište...

Kruha i igala...
 
5 5 hvala 0
16 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
morrisoN kaže...

59€ nije jeftino za ovakav mobitel. Kome je, iz nostalgičnih ili funkcionalnih razloga potreban, još se mogu naći ispravni i očuvani po oglasnicima za 5-10€.

Svojevremeno sam imao 3310, i tad je to bio vrh telefon. U vrijme navale dumb telefona sa ekranom u boji, pa čak i s pojavom prvih koji su imali mp3 player i kamere, još me jako dobro služio.

Bez obzira na sve, ukoliko bude "remake" legende, 59€ nije jeftino.

Realno to je preskupo i to puno,ako staviš na stranu 3310 robusnost ili izdržljivost, pa klasičnu Nokiu ili mob moš kupit i danas.Eto ja sam mojem starom prije šest godina kupio novu Nokia 1616 za 200kn.Nije za razbijanje oraha i bacanje s petog kata, ali ima sve kaj treba+Led baterija a standby je kraviran na okvirno 20 dana.

 

Stara slava Nokije 3310 više se neče ponovit to su bila neka sasvim drukčija vremena. Mogu oni reciklirat kaj god hoče, ali uloženo-dobiveno danas takav običan mob to jednostavno ne drži vodu.

 

Eto ti kaj moš kupit za 55 eura, dakle Pametnjakovič mob ali ovaj model nije klasičan Kineski kramp ili škart kao večina modela za tu lovu.

 

https://www.amazon.de/Blackview-A5-Quad-core-4-5-Zoll-3G-Smartphone-Android-6-0-1GB-8GB-Dual-Kamera-Gesture-Wifi-Bluetooth/dp/B01H70LG3U

 

https://www.gizmochina.com/2016/05/19/blackview-a5-review-pretty-good-45-phone/

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 22:37 (rambox).
14 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Uzet taj novi 3310 i opet će klasični sms-ovi zaživjeti. 

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
x18x05x kaže...

Uzet taj novi 3310 i opet će klasični sms-ovi zaživjeti. 

 Govoriš kao da je to dobra stvar.

Swedish latin super funk.
7 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
Ma ja sam i sa svojom lumijom na tač isto podpve lomio,bio je tu dupli salto pa pad na stranu ekrana na mramorni pod,brisanje ekrana pod pipom struganje 10m po asvaltu(ipak sam morao zadnji poklopac promjenit nakon tog),bilo je padova letova i sveg... Ja danas bacam tu nokiju u zrak dablflip i nazad u ruke svaki dan(a to mi je jedini mob)dok si ovi na jabuke samasunge nekakva kaljena stakla ,maskice,krunice,mirisne borice,felge ljepe ko da imaju zlatnu polugu a ne mobilni telefon
hačoman
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
sirka666 kaže...
x18x05x kaže...

Uzet taj novi 3310 i opet će klasični sms-ovi zaživjeti. 

 Govoriš kao da je to dobra stvar.

 Sigurno bolja od Vibera i WA.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
14 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
x18x05x kaže...
sirka666 kaže...
x18x05x kaže...

Uzet taj novi 3310 i opet će klasični sms-ovi zaživjeti. 

 Govoriš kao da je to dobra stvar.

 Sigurno bolja od Vibera i WA.

 Naravno, bolje je plaćati pola kune za svaku poruku ako nemaš neku aktiviranu tarifu nego imati 160mb interneta za 10kn mjesečno (prva stvar koja mi je pala na pamet, ali nebitno), i pisati praktički neograničen broj poruka, možeš slati slike, zvukove, linkove.

 

Mislim zar je ovo uopće rasprava? IM je bolji od SMS-a u svakom pogledu.

Swedish latin super funk.
16 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

ajmo se svi  sad vratit u doba ICQ-a,BBS-a i newsgrupa helo onak 

Moj PC  
6 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
sirka666 kaže...

 Sigurno bolja od Vibera i WA.

 Naravno, bolje je plaćati pola kune za svaku poruku ako nemaš neku aktiviranu tarifu nego imati 160mb interneta za 10kn mjesečno (prva stvar koja mi je pala na pamet, ali nebitno), i pisati praktički neograničen broj poruka, možeš slati slike, zvukove, linkove.

 

Mislim zar je ovo uopće rasprava? IM je bolji od SMS-a u svakom pogledu.

 Baš to, to je ono kaj sam i ja rekao.

To počne od SMS-a, pa budu onda tražili vraćanje NMT mreže (ili budu ukrali spektar koji hitne službe koriste za TETRA mrežu).

Nakon toga slijedi povratak analognih mobitela s transformatorskim stanicama.

I onda, naravno, sve to ovjekovječiti selfijem usikanim nekim smartphoneom , i shareanje na Facebook, Instagram, itd.

Naravno, koristeći Whatsapp i Viber shareati s ostalima.

Ali, preko MMS APNa, jer je to tak retro...

Već ih vidim (brzinska ilustracija):

 Svakom svoje, ali psihijatri očito ne rade svoj posao...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.2.2017 23:46 (fer-de-lance).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
sirka666 kaže...

 

Mislim zar je ovo uopće rasprava? IM je bolji od SMS-a u svakom pogledu.

 Nije, prednost SMS-a je jednostavnost, jer ga svi imaju. Za IM neko ima VIber, neko nema FB, treći koristi Skype... I na kraju trebaš imati instalirano 5 aplikacija ako želiš sve pokriti. 

 

Osobno ne smatram to velikim problemom jer svi s kojima se redovito dopisujem imaju FB, ali ipak je to prednost SMS-a.

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Osim imena nema ovdje nikakve Nokije!

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Prednost sms-a je ta što te svojom cijenom tjera da ne trošiš vrijeme (i novac) na nebitne poruke nego ih šalješ samo kad je bitno, whatsapp pošto se ne plaća daje priliku ljudima da vise na njemu i pišu svaku pyzdariju koja mu padne na pamet i tako dobijemo scenu po gradu gdje su ljudima mobiteli svezani za dlan i stalno i nešto (smartphone) ometa pozornost i uzima energiju.

HTC Hero-iPhone 3GS-Nexus S-Nexus 7-Htc 8S-iPhone 4-Galaxy S2-HTC Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-Blackberry 9900-Z1C-Lumia 630-Xperia E-OPO-HOX-Nexus 5-Nokia 6120-Nokia 5310
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

1. Ne znam o kakvoj cijeni SMS-a se priča kad je u svakoj tarifi neograničen ili imaš na tisuće poruka koje možeš potrošit jedino ako si besposlena tinejdžerica. 
2. Tko je pobogu stvorio taj mit o N3310? Glorifikacija N3310 je kao da sad pričamo kako je Yugo 45 odličan automobil.
3. Ista stvar je i s trajanjem baterije, pa i na svakom boljem smartfonu baterija traje 2 tjedna ako ga koristiš na način kao i N3310 (dakle možeš samo nazvati i napisati SMS, OST valjda 2 minute dnevno). Tko je puno telefonirao baterija mu nije mogla izdržati niti jedan dan.

Moj PC  
10 3 hvala 2
16 godina
online
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
Jozef malo si si preveč tuduma spil!

Nokia 3310 i pljugo gv, jebena usporedba nema šta, a da o ostalom ne pricam (ne mislim na besplatne poruke, ako te je to zbunilo).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
Vidim da neki krivo interpretiraju nostalgiju ;-) Nokia 3310 u najboljem slučaju bi jedva izvukla 4h razgovora sa svojom baterijom. Deklarirana je na 2,5-4,5 sati razgovora, i u tom vremenu bila je telefon sa jako slabom autonomijom nasuprot konkurencije.
Recimo, neki prosječni smartphone danas ima talktime od 17 sati na 3G mreži (Xperia Z5) !?

Da li je bila neuništiva? Ne, maske sam mijenjao svakih nekoliko mjeseci, a baterije su bile tako loše da bi u šest mjeseci izgubile pola kapaciteta. Da ne spominjem gašenja usred razgovora, jer baterija iako puna, nije mogla izdržati intenzivno pražnjenje. A tek kad se sjetim memorijskog efekta na toj jednoj NiMH bateriji... Morao si je paziti kao bebu :-/

U to vrijeme Nokie 3210 i 3310, u uredu sam imao 2 tel. linije i fax. Na tada skupom CRONetu sam si mogao priuštiti 10-tak minuta razgovora dnevno i naravno da je baterija mogla izdržati i do dva-tri dana, kad je služila više kao modni dodatak nego sredstvo komunikacije.
9 godina
neaktivan
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

Izdrzljiva je ona.... :)

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Veliki povratak neuništive Nokije 3310

čemu sad kupovat novu kad moja postojeća još uredno radi? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Veliki povratak neuništive Nokije 3310
Bilo bi fora da naprave novu 3310 istoga izgleda ali da stave kvalitetan lcd pristojne rezolucije.
Inače podržavam povratak N serije.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice