Verbatimovi SSD-ovi

poruka: 5
|
čitano: 1.768
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Verbatimovi SSD-ovi".
14 godina
neaktivan
offline
Verbatimovi SSD-ovi

Baš mi je malo neobično sada kad govorim stranci, kad me pita da im složim neku jaču konfu, da im preporučujem Corsairov ili OCZ-ov disk, pa me malo čudno gledaju i govore nešto u stilu "a šta nebi bolje bilo uzet WD-a, njega sam imao u prijašnjoj konfi i super sam zadovoljan sa njime...hehe, i meni neobično, uvijek je bi WD, Seagate, Maxtor, IBM...sada se više manje sve svelo na WD, Seagate-a ima jop ponešto, ovo ostalo prilično malo. Ali zato ima Corsaira, OCZa, Kingstona itd koliko voliš...

 

EDIT: i da, baš bezveze da ne daju informaciju o korištenim kontrolerima...da si ljudi znaju što ih očekuje u kojoj vrsti posla.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.6.2011 18:46 (miki1981).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Verbatimovi SSD-ovi
miki1981 kaže...
EDIT: i da, baš bezveze da ne daju informaciju o korištenim kontrolerima...da si ljudi znaju što ih očekuje u kojoj vrsti posla.

Pa kad su tako lijepi, srebrni i sve... :)

Gledam te!
14 godina
odjavljen
offline
Re: Verbatimovi SSD-ovi
Veliki Brat kaže...
miki1981 kaže...
EDIT: i da, baš bezveze da ne daju informaciju o korištenim kontrolerima...da si ljudi znaju što ih očekuje u kojoj vrsti posla.

Pa kad su tako lijepi, srebrni i sve... :)

Te fore nek prodaju apple userima, ja oću punu specifikaciju :P

15 godina
offline
Verbatimovi SSD-ovi

Cijene su im kao da ugrađuju zlato u njih...

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Verbatimovi SSD-ovi
Profesor Jakov kaže...
Veliki Brat kaže...
miki1981 kaže...
EDIT: i da, baš bezveze da ne daju informaciju o korištenim kontrolerima...da si ljudi znaju što ih očekuje u kojoj vrsti posla.

Pa kad su tako lijepi, srebrni i sve... :)

Te fore nek prodaju apple userima, ja oću punu specifikaciju :P

Get a life {#}

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice