WePad u radu

poruka: 15
|
čitano: 4.188
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "WePad u radu".
15 godina
neaktivan
offline
WePad u radu

Ja jos uvijek ne kuzim sto ce mi takvo tablet racunalo...

 

Trebam nesto na sto mogu staviti w7 ili linux, staviti open office, staviti pdf (tako da mogu skenirati sve knjige za fax ili rad), nesto sto ce prepoznati prilicno dobro moj rukopis kada pisem pa da ga mogu rabiti kao biljeznicu, plus jos par stvari (markiranje teksta u knjigama i slicno) i da ima ekran pristojne dijagonale, izmjenjivu bateriju od barem 8 sati rada... i mozda nesto na cemu cu moci igrati bejeweled i solitaire kada mi je stvarno dosadno... Mozda WiFi i HSDPA ugradjen i otkljucan (tako da mogu bilo ciju poddatkovnu karticu staviti)

 

To to... jel to toliko tesko napraviti?

In Control
Moj PC  
8 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
WePad u radu
Je!
Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: WePad u radu
EnlightenedPhoenix kaže...

 

To to... jel to toliko tesko napraviti?

Izgleda da je. Ja bi kupio odmah takvo nešto jer bi mi bilo izuzetno korisno.

16 godina
neaktivan
offline
WePad u radu

WePad će ispod haube imati kombinaciju Linuxa i Androida tako da će se dosta toga (vjerujem) moći. Inače, draže bi mi bilo imati ovaj uređaj nego iPad.

www.linuxzasve.com | www.blogeri.hr
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WePad u radu

Mislim da su tableti koje je najavila Toshiba najbliži ovome tvome navedenom.

Bilo je prije par dana vijest na BOL-u, a učinilo mi se da podržava dosta toga, kako su bar tamo naveli.

Ipak nemoj me držati za riječ nego sam provjeri, možda ti paše.

Keep knocking on Devil's door and sooner or later somebody will answer you
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
EnlightenedPhoenix kaže...

Ja jos uvijek ne kuzim sto ce mi takvo tablet racunalo...

 

Trebam nesto na sto mogu staviti w7 ili linux, staviti open office, staviti pdf (tako da mogu skenirati sve knjige za fax ili rad), nesto sto ce prepoznati prilicno dobro moj rukopis kada pisem pa da ga mogu rabiti kao biljeznicu, plus jos par stvari (markiranje teksta u knjigama i slicno) i da ima ekran pristojne dijagonale, izmjenjivu bateriju od barem 8 sati rada... i mozda nesto na cemu cu moci igrati bejeweled i solitaire kada mi je stvarno dosadno... Mozda WiFi i HSDPA ugradjen i otkljucan (tako da mogu bilo ciju poddatkovnu karticu staviti)

 

To to... jel to toliko tesko napraviti?

Onda tražiš HP slate, jedino je baterija problem (5h).

http://free-iphone-3gs-ipad-ipod-touch-google-android.webstarts.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
EnlightenedPhoenix kaže...

Ja jos uvijek ne kuzim sto ce mi takvo tablet racunalo...

 

Trebam nesto na sto mogu staviti w7 ili linux, staviti open office, staviti pdf (tako da mogu skenirati sve knjige za fax ili rad), nesto sto ce prepoznati prilicno dobro moj rukopis kada pisem pa da ga mogu rabiti kao biljeznicu, plus jos par stvari (markiranje teksta u knjigama i slicno) i da ima ekran pristojne dijagonale, izmjenjivu bateriju od barem 8 sati rada... i mozda nesto na cemu cu moci igrati bejeweled i solitaire kada mi je stvarno dosadno... Mozda WiFi i HSDPA ugradjen i otkljucan (tako da mogu bilo ciju poddatkovnu karticu staviti)

 

To to... jel to toliko tesko napraviti?

Ovo ja prvenstveno želim, samo microsoft nikako da izda Courier. Još da baterija i cijena bude dobra i ja presretan

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 18:54 (Paolo2612).
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
ProsvjetljeniFeniksu, mislim da trebaš tu ideju poslat svim ovim proizvođačima, ideja je super, i ja bih volio tako nešto.
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
Ali stvarno ne shvacam... Zasto to jos nitko nije napravio? zar danas nitko od tih proizvodjaca ne razmislja jednostavno? Pa pravis te tablete za KORISNIKE... a ne za aliene...
In Control
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
Ni ja ih ne shvaćam, a takva situacija je i sa mobitelima i laptopima itd.
Ali za ovo gore da pošalješ to njima se nisam šalio. Ako nećeš, ja ću. ;)
Ingame: (_.:BRUNO:._) /// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa). ///// Od ponedjeljka do petka sam na: m.bug.hr
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
Šef kaže...
Ni ja ih ne shvaćam, a takva situacija je i sa mobitelima i laptopima itd.
Ali za ovo gore da pošalješ to njima se nisam šalio. Ako nećeš, ja ću. ;)

  A jedino ako imas unutarnje kontakte nesto ces napraviti... posto sam radio jedno vrijeme poslije navrsene punoljetnosti za jednu slicnu firmu... znam koja je sudbina i dobrih i losih savjeta...

 

  Uf... da se ima politicke volje, domace pameti i odvaznosti... pa otvoriti neku slicnu firmu u Hrv... uf... Ja sam jedva skupio da otvorim IT firmu, sada trazim kredite, a potom cu trebati i programera... uf... umrijet cu... A neki onakav tablet bi mi onda SAVRSENO ODGOVARAO...

In Control
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.4.2010 19:16 (EnlightenedPhoenix).
15 godina
protjeran
offline
RE: WePad u radu
ma ovo su tableti:
http://www.aispro.com/TabletPC/TabletPCQuery_Tab.asp?Type=1310
http://www.scribblertabletpc.com/model/SC4100specs.aspx
http://www.ruggedtabletpc.com/rugged-tablet-pc/xtablet-t8700-rugged-tablet-pc.php
http://www.motioncomputing.com/products/tablet_pc_f5.asp
znaci da se na njima moze raditi, a ne ove igrackice tipa ipada
http://www.erepublik.com/en/referrer/GrimyHR
16 godina
offline
WePad u radu

ma sve oni znaju sta ekipa treba

al ide se korak po korak

jer da izbace odmah najnoviju tehnologiju, da je sve po ukusu, pa što če sljedečih 10 godina radit i prodavat? živjet od rezervnih djelova

isto je i sa automobilima, PC-ima itd..

stvara se kurg potrošnje i na kapaljku nove stvari

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: WePad u radu
dadoremix kaže...

ma sve oni znaju sta ekipa treba

al ide se korak po korak

jer da izbace odmah najnoviju tehnologiju, da je sve po ukusu, pa što če sljedečih 10 godina radit i prodavat? živjet od rezervnih djelova

isto je i sa automobilima, PC-ima itd..

stvara se kurg potrošnje i na kapaljku nove stvari

  Pa... mogli bi smisliti nesto drugo...

 

ali dobro... inovativnost je danas... jednostavno previse za traziti, a ljudi telad ko telad, kupuju nove stvari radi jednog jedinog featurea...

In Control
16 godina
neaktivan
offline
WePad u radu

Radi upravo ono što meni treba, i to čini se, vrlo dobro.

A sučelje je nešto potpuno novo i izgleda vrlo praktično.

Treba još vidjeti koliko je ekran dobar, no već se vidi da je refleksija velika.

Za sada najzanimljiviji tablet.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice