Windows Phone Mango za tjedan-dva

poruka: 9
|
čitano: 3.211
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone Mango za tjedan-dva".
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Mango za tjedan-dva

Već duže vrijeme šacujem Omniu 7 pa imam par pitanja. Jel istina da i u mangu nema usb tethering, mass storage device opciju, i da nema file explorer u telefonu?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Mango za tjedan-dva

microsoft stvarno želi izgubiti i ovo malo korisnika što ima... najvaljuju fcking mango ima pola godine, i kad sam instalirao rtm verziju, nije im jasno sta su vrhunski svjetski programeri radili pola godine... na kraju se cjeli famozni mango sveo na multitasking, ie9 i neke kozmeticke zahvate...

 

i jos se sekaju, izbacit ce ga sad, pa u jesen, pa za tjedan-dva..

 

ko zna kad ce biti sljedeci update poslije manga, a ruku na srce ima se jos svasta pokrpat i odraditi...

Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Mango za tjedan-dva
Quiem kaže...

Već duže vrijeme šacujem Omniu 7 pa imam par pitanja. Jel istina da i u mangu nema usb tethering, mass storage device opciju, i da nema file explorer u telefonu?

 

posjedujem omniu.... na rtm verziji tehering nije bio, al se nagađa da ce biti sad.. ko zna vidjet cemo... mass storage po defaultu nemas, al mozes napraviti da imas ;) ista stvar s file explorerom...

16 godina
offline
Re: Windows Phone Mango za tjedan-dva
Takodje i USB tethering mozes napraviti na Omniji 7. Par diagnosis kodova i restart telefona. Nakon toga ga Windows prepoznaje kao modem. Nije "oficijelni" nacin ali radi.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Mango za tjedan-dva

Ne kužim zašto je onda problem da stave on/off switch negdje u postavke telefona. Jako mi se sviđa koncept WP7 ali mislim da je još uvijek preokrnjnen za moje potrebe. Jer puno putujem i mobitel mi mora biti blaga zamjena za laptop, socijalna integracija mi je zadnja rupa na svirali a imam osjećaj da se jako vrti oko toga.

16 godina
offline
Re: Windows Phone Mango za tjedan-dva
@Irmascher, MS nije nikad rekao "sad", vec na jesen. I sad je rekao za sedmicu - dvije, sto je takodje jesen.
Da gnjave neotkrivanjem konkretnog datuma, tk se slazem.
A spisak promjena u mangu je povelik, preko 500, i dosta ih je vrlo znacajnih. Mozda ti ne trebaju pa nisi primijetio. :)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Mango za tjedan-dva

znam da nije rekao, al uvijek s evrte neke najave i glasine a nikad ništa...

 

spisak promjena jest povelik, al jos kaska za vodecim ;)

15 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Mango za tjedan-dva

Taman sam prodao svoj WP7 (nakon 10 mjeseci gubljenja živaca) i prešao na Android. Ak će Mango išta valjati, HTC Radar mi ne gine {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Phone Mango za tjedan-dva

Nakon godinu dana WP7 mogu reći da sam ugodno iznenađen kvalitetom (LG E900) kako hardvera tako i stabilnošću WP7. Boluje od brda debilnih sitnica koje nisu integrirali no sa ovim poboljšanjima, i tu ne govorim o social connectivityu, će se ozbiljno približiti konkurenciji. Ono kaj jedva čekam je pristup skrivenim WiFi mrežama, shortcuti email mapa,HTML5 i grupe kontakata za SMS slanje. Naravno, sve ovo riješiš na ovaj ili onaj način i zbog sveg ovog sam im se sjetio predaka 2-3 puta u zadnjih godinu dana pa nije strašno {#}

Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice