Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

poruka: 37
|
čitano: 5.577
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija".
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

vindous phoun sevn dis prougrem mast bi veuri gud !

Drago G. moj omiljeni člankopisac !
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Neka ga naprave dostupnim za RH onda će i vijest bit slađa :)

 

 

"I've seen things you people wouldnt believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate&am
 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

@woodgamefx - da, ogranicenje marketa na neke drzave (bilo kupnja bilo deployment) koci velik broj developera u prelasku na WP platformu.

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Jos da je dostupan u hr odmah bi si kupio omniu ili optimus.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Da je vise drzava podrzano ja mislim da bi sada market presao barem 50000 ako ne i vise aplikacija.

15 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Nije mi jasno sto ih koci, iOS i Android imaju store. Sto Microsoft Hrvatska radi!? Kitu marjanovu. Sto se ne angaziraju malo. 

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
12 godina
protjeran
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

jedne od najsmjesnijih stvari koje mogu ti čobani u vrhu tih firmi reći je da se ,,trude svim snagama da to omoguće''. najbolji primjer je ps store... 

15 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
iKula kaže...

jedne od najsmjesnijih stvari koje mogu ti čobani u vrhu tih firmi reći je da se ,,trude svim snagama da to omoguće''. najbolji primjer je ps store... 

Ma daj, ako mogu Google i Apple koji nemaju svoj ured u RH (ili google sada ima, nisam siguran) onda moze i Majkrosoft.

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
15 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Stvarno jesu tromi, i to mi nije bas jasno kod tako velike kompanije sa toliko para. Makar prosiruju dostupnost Marketplacea sa Mangom, Hr nema medju tim drzavama.

 

Nadam se da ce sa Mangom doci vise dobrih besplatnih aplikacija. Mislim da ima puno manje dobrih besplatnih aplikacija nego u app ducanima za android i iOS.

 

Ne znam zasto, kad vec imaju toliko para, ne plate nekim developerima koji rade najpopularnije aplikacije za iOS i Andriod da naprave aplikacije za WP7. Bilo bi npr. genijalno da dovuku Instagram na WP7, i jos neke takve aplikacije.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Planiram uzeti kada izađe Njoku sa windozama, ali ako ne srede taj market onda ću dobro razmisliti, a tko zna možda Njoka pokrene nešto, ipak je jel Europa njezino matično tržište...

Emocije su poput vala, nikad ne zadrže isti oblik…
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 9:30 (Lex Luthor).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
tnakir kaže...
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Nije mi jasno sto ih koci, iOS i Android imaju store. Sto Microsoft Hrvatska radi!? Kitu marjanovu. Sto se ne angaziraju malo. 

Pa valjda ih Hakom ograničava isto kao i apple i još uvijek nema itunesa u hrvatskoj,ali da spori su.

15 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
jpelko2 kaže...

Pa valjda ih Hakom ograničava isto kao i apple i još uvijek nema itunesa u hrvatskoj,ali da spori su.

Sta ima HAKOM sa prodajom aplikacija? Ja sam mislio da su oni samo agencija za komunikacije?

Smrt kapitalizmu. Sloboda narodu.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
jpelko2 kaže...
tnakir kaže...
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Nije mi jasno sto ih koci, iOS i Android imaju store. Sto Microsoft Hrvatska radi!? Kitu marjanovu. Sto se ne angaziraju malo. 

Pa valjda ih Hakom ograničava isto kao i apple i još uvijek nema itunesa u hrvatskoj,ali da spori su.

Kakve veze ima hakom s aplikacijama.

13 godina
protjeran
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Jedva čekam dan kad ću vidjeti jedan wp7 baziran telefon.

 

Samo puno priče o tome, a još ga nisam ni vidio.

Oblik uvečanog iPhonea iz budućnosti.
 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Na ZAMP je mislio valjda... Android market je dostupan od 5og mjeseca u RH a kolko dugo je on vani... uglavnom ni meni nije jasno čemu takve restrikcije al gotovo sam siguran da to ima veze s pravnim pitanjima.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Ma bit ce sto posto,mikrosoft je malo prebrzo uletio na trziste sa nedovrsenim os-om,ali polako kroz updejtove su sve bolji i bolji.Evo uskoro cemo i tethering dobiti presretan sam:))

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 10:07 (kach).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
kach kaže...

Ma bit ce sto posto,mikrosoft je malo prebrzo uletio na trziste sa nedovrsenim os-om,ali polako kroz updejtove su sve bolji i bolji.Evo uskoro cemo i tethering dobiti presretan sam:))

Znam da je off topic ali moze li mi netko objasnit sto je taj tethering.

16 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
kach kaže...

Ma bit ce sto posto,mikrosoft je malo prebrzo uletio na trziste sa nedovrsenim os-om,ali polako kroz updejtove su sve bolji i bolji.Evo uskoro cemo i tethering dobiti presretan sam:))

 

Kod Omnia 7 i sada moze, doduse ne bas kroz "shortcut" u meniju.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
gamer34 kaže...
kach kaže...

Ma bit ce sto posto,mikrosoft je malo prebrzo uletio na trziste sa nedovrsenim os-om,ali polako kroz updejtove su sve bolji i bolji.Evo uskoro cemo i tethering dobiti presretan sam:))

Znam da je off topic ali moze li mi netko objasnit sto je taj tethering.

http://en.wikipedia.org/wiki/Tethering

 

Nadam se da znas engleski.

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
16 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
gamer34 kaže...
kach kaže...

Ma bit ce sto posto,mikrosoft je malo prebrzo uletio na trziste sa nedovrsenim os-om,ali polako kroz updejtove su sve bolji i bolji.Evo uskoro cemo i tethering dobiti presretan sam:))

Znam da je off topic ali moze li mi netko objasnit sto je taj tethering.

Da ti mob sluzi kao modem za net(spojis mob s laptopom npr).

16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
H4X0R_Bug kaže...
jpelko2 kaže...
tnakir kaže...
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

Nije mi jasno sto ih koci, iOS i Android imaju store. Sto Microsoft Hrvatska radi!? Kitu marjanovu. Sto se ne angaziraju malo. 

Pa valjda ih Hakom ograničava isto kao i apple i još uvijek nema itunesa u hrvatskoj,ali da spori su.

Kakve veze ima hakom s aplikacijama.

Ma mislio sam Zamp,ima na marketplaceu i drugih stvari osim aplikacija.

16 godina
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Činjenica da je Xbox izašao 2005. godine a da još nema podrške za HR, baš kao ni GFWL, ne daje nadu u brzu podršku za WP7.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Ne samo da su nedostupni u Hrvatskoj nego pogledajte samo kako im izgleda site:

http://marketplace.windowsphone.com/Default.aspx

 

A i web adresa nije mogla biti gluplja i duža. Šta Microsoft nema love za neku 3-4 slova domenu?

 

EDIT: Nešto meni tu nije jasno. Pa je li to WP7 site ili ne? Kakva je to slika za Facebook aplikaciju?

 

EDIT 2: Još je gore nego sam mislio. Marketplace je na web adresi http://www.microsoft.com/windowsphone/en-us/apps/default.aspx. Malo mi je prekratka adresa, trebali su ipak dodati još koji "/".

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.8.2011 11:01 (zoki.zlikowski).
 
0 2 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

OK zoki što je pjesnik želio reči? Probaj pristupiti marketplaceu preko wp7 telefona, stvar je više nego odlična...

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Ne izgleda lose ni u Zune-u. Jedino sto moras lagati da ti je lokacija iz jedne od zemalja gdje se moze kupovati preko Marketplace-a {#}

 

I ne kuzim onu fotku Facebook aplikacije ? Tako ne izgleda FB aplikacija za wp7 nego pretpostavljam za Windows Mobile 6.x

 

Ovako izgleda za wp7:

 

 

Sighted but sightless - it is your gift and your curse.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
chemmy kaže...

OK zoki što je pjesnik želio reči? Probaj pristupiti marketplaceu preko wp7 telefona, stvar je više nego odlična...

Nemam wp7 telefon, prije kupnje bih rado pogledao šta se nudi od aplikacija i kako izgledaju.

15 godina
offline
Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija

Uopće ne sumnjam da će se vinuti do samoga vrha ... vrijeme radi za microsoft...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
iKula kaže...

a ironično mi je to sta zele prodati sto vise uredjaja sa WP7, a opet se ne potrude povećati broj podrzanih drzava za market.... 

pa trebaju domaći dečki (anerički developeri) pobrat mast sa aplikacijama.. kad se više manje sve razvije, onda se ide na ostatak svijeta sa marketom,,

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Windows Phone Marketplace na 30.000 aplikacija
zoki.zlikowski kaže...

Ne samo da su nedostupni u Hrvatskoj nego pogledajte samo kako im izgleda site:

http://marketplace.windowsphone.com/Default.aspx

 

A i web adresa nije mogla biti gluplja i duža. Šta Microsoft nema love za neku 3-4 slova domenu?

 

EDIT: Nešto meni tu nije jasno. Pa je li to WP7 site ili ne? Kakva je to slika za Facebook aplikaciju?

 

EDIT 2: Još je gore nego sam mislio. Marketplace je na web adresi http://www.microsoft.com/windowsphone/en-us/apps/default.aspx. Malo mi je prekratka adresa, trebali su ipak dodati još koji "/".

  Inače marketplaceu se pristupa putem Zune softwarea, tako da ove stranice ti samo nude hotlink na otvaranje te aplikacije u Zune Marketplaceu.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice