ZET na Google kartama

poruka: 20
|
čitano: 3.823
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ZET na Google kartama".
15 godina
offline
ZET na Google kartama

Ugodno iznenađenje!

 

Google Now ima puno više smisla za zg korisnike sada

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
ZET na Google kartama

Pa i ovo je dobro. Ja samo čekam aplikaciju koja pokazuje točno vrijeme dolaska busa i tramvaja. 

 

Ovo će zasigurno dobro doći turistima.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.10.2014 21:29 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ZET na Google kartama

LoL to ces sigurno docekat, jel shvacas da je to nemoguce? Jbt kod nas vlakovi ne voze tocno a di ce autobusi i tramvaji na koje utjece kompletni gradski promet utjece.

[ Xfire: slickman25 ] [ Steam: ryou229 ] [ Battle.net: exzzy#2808 ] [ EUNE:exzzy ]
15 godina
offline
ZET na Google kartama

Pa ZET-ov sat ide tocno 3 minute unaprijed, ali ozbiljno.

 

Vec par godina to znam, pise na onoj tabli 20:55, stigne u 20:52 pa se k*rce da voze ranije hahaha

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ZET na Google kartama
Marko :D kaže...

Pa i ovo je dobro. Ja samo čekam aplikaciju koja pokazuje točno vrijeme dolaska busa i tramvaja. 

 

Ovo će zasigurno dobro doći turistima.

bila je aplikacija ZetCheck koja je savršeno radila cca 3 dana i onda su ju ugasili. Meni je bilo +/- 30 sec razlike u dolasku tramvaja što je čisto ok.

13 godina
offline
Re: ZET na Google kartama
Mitch kaže...

Pa ZET-ov sat ide tocno 3 minute unaprijed, ali ozbiljno.

 

Vec par godina to znam, pise na onoj tabli 20:55, stigne u 20:52 pa se k*rce da voze ranije hahaha

Hahah. Ja samo znam da kada idem u školu na onoj tabli uvijek piše da tramvaj dolazi za 0 minuta i onda ga vidim u daljini kako je već otišao. To samo služi da zbuni ljude.

Balvan8 kaže...
Marko :D kaže...

Pa i ovo je dobro. Ja samo čekam aplikaciju koja pokazuje točno vrijeme dolaska busa i tramvaja. 

 

Ovo će zasigurno dobro doći turistima.

bila je aplikacija ZetCheck koja je savršeno radila cca 3 dana i onda su ju ugasili. Meni je bilo +/- 30 sec razlike u dolasku tramvaja što je čisto ok.

Ma znam, koristio sam je i bila je odlična. Šteta što više ne funkcionira.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
14 godina
offline
ZET na Google kartama

Ovo nokia ima na Nokia Transport aplikaciji za WP i to vec godinama ali samo tramvaj, eto sad je google napravio za tramvaj i autobus pa cu se ocito prebaciti na google :)

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ZET na Google kartama
Marko :D kaže...

Pa i ovo je dobro. Ja samo čekam aplikaciju koja pokazuje točno vrijeme dolaska busa i tramvaja. 

 

Ovo će zasigurno dobro doći turistima.

vec je bila takva aplikacija, napravilo je par studenata sa FERa pa se ZET pozalio da im upiti aplikacije cuclaju previse resursa na serveru.. i naravno, zabranili pristup serveru.. umjesto da uloze nesto sredstava, otkupe aplikaciju i zaposle par mladih ljudi..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
R4zOR229 kaže...

LoL to ces sigurno docekat, jel shvacas da je to nemoguce? Jbt kod nas vlakovi ne voze tocno a di ce autobusi i tramvaji na koje utjece kompletni gradski promet utjece.

 

Koliko je meni jasno ZET ima GPS u vozilima ali ne žele dati lokacije jer se boje terorističkog napada. Davno sam to čitao negdje.

 

edit:

Znam da nije najpouzdaniji izvor ali vijest je na indexu. Riječ je bila o trambusu app koji je radio dečko sa FER-a. Citat: "Kad je autor Trambusa zamolio ZET za GPS koordinate vozila kako bi aplikacija radila preciznije izračune, dobio je odbijenicu uz objašnjenje da se - strahuje od "terorističkih napada"?!"

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zet-blokirao-studentsku-aplikaciju-za-pracenje-dolaska-tramvaja-i-autobusa-sve-sto-je-dobro-kratko-traje/742767.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2014 1:41 (Quiem).
16 godina
offline
Re: ZET na Google kartama

Bila je i aplikacija zetcheck koja je podatke vukla sa njihovog servera, baratala je s onim istim podacima koji se vide na stanicama na info displayima..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
13 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
Ima nokia i autobuse i tramvaje, al za symbian
Koristio sam po zagrebu, nema vremena al znas di uc di izac i koji broj
9 godina
neaktivan
offline
ZET na Google kartama

Na desktop kompu i tabletu (win) radi ali na Ipadu 1,2 i Lumiji 800 ne prikazuje se opcija javnog prijevoza. Dojam tako-tako. Nego, jel samo meni Google tražilica povremeno šteka od jučer navečer?

 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama

Da su bili pametni u Zetchecku kao sto nisu mogli su dic server koji bi skidao podatke sa ZET-ovog server i  primao sve te silne upite od strane tisuća instaliranih aplikacija.

Na taj način nebi došlo do zabrane aplikacije.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
13 godina
offline
ZET na Google kartama

Kažu da za izradu te aplikacije trebaju "ulaganja". Ta ista ulaganja ne bi trebala da su surađivali sa autorima ZETchecka.

TD-ovi (palci dolje) na mojim postovima? NE obazirite se na njih! Dijeli ih dežurni troll na forumu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.10.2014 16:21 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
viper kaže...

Da su bili pametni u Zetchecku kao sto nisu mogli su dic server koji bi skidao podatke sa ZET-ovog server i  primao sve te silne upite od strane tisuća instaliranih aplikacija.

Na taj način nebi došlo do zabrane aplikacije.

To i jesu napravili: http://www.bug.hr/forum/post/komentari-app-dana/zetcheck/4145467.aspx

 

15 godina
offline
ZET na Google kartama

Ovo na Mapsu je statično vrijeme sa zet.hr

 

 

 

Znao sam da je predobro da bi bilo sa servera...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://skyview.com.hr
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ZET na Google kartama

Odeš na stanicu i pricekas tramvaj. Dok sam se vozio tramvajem bolio me đon hoće li stići za 5 ili 10 minuta. Kad sam se žurio na ispit, onda sam kretao sat vremena ranije.

Potpis!
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
Ezio kaže...

Odeš na stanicu i pricekas tramvaj. Dok sam se vozio tramvajem bolio me đon hoće li stići za 5 ili 10 minuta. Kad sam se žurio na ispit, onda sam kretao sat vremena ranije.

 

Osim ako nisi iz Zagreba. Odeš u bilo koji malo veći grad u EU i imaš podršku za javni prijevoz na gmaps ili preko native app. Ali jedino u HR mora biti teže, kompliciranije i gluplje.

16 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
DigiMagic kaže...
viper kaže...

Da su bili pametni u Zetchecku kao sto nisu mogli su dic server koji bi skidao podatke sa ZET-ovog server i  primao sve te silne upite od strane tisuća instaliranih aplikacija.

Na taj način nebi došlo do zabrane aplikacije.

To i jesu napravili: http://www.bug.hr/forum/post/komentari-app-dana/zetcheck/4145467.aspx

 

Zanimljivo ja sam cuo da su otkriveni upravo zbog tisuca requestova.

CPU-Z http://valid.canardpc.com/2801094
16 godina
neaktivan
offline
Re: ZET na Google kartama
viper kaže...

Zanimljivo ja sam cuo da su otkriveni upravo zbog tisuca requestova.

A moguće, informacija je samo "imali su svoj server koji je smanjivao broj zahtjeva prema ZET-u", ali ne i koliko je to kvalitetno radio...

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice