Zuckerberg pozvan na iranski sud

poruka: 19
|
čitano: 2.338
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Zuckerberg pozvan na iranski sud".
13 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Najboje da primitivci zabrane pristup internetu i ocito bi svi u Iranu bi bili sretni

Moj PC  
11 4 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
djdamir81 kaže...

Najboje da primitivci zabrane pristup internetu i ocito bi svi u Iranu bi bili sretni

Pa napravili bi to debelo kao ruka. Kinezi imaju toliko izcenzuriran internet da glava boli. Kada sam u bivsoj firmi imao neke projekte za VPN linkove iz Kine u Svicarsku, morali smo ispotpisivati puste dokumente da je to samo link za file transfere i da se preko njega nece moci surfati tj izlaziti na internet sa svicarskom adresom ... Koma ...

battlelog: b4stardo_CRO
11 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Kako je prije bilo lijepo bez Fejsa, svi su se skupa igrali u parku i bili zdravi i sretni.

Moj PC  
18 8 hvala 0
16 godina
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Jel Facebook krši privatnost na svakom koraku?

 

Da.

 

Zašto se onda čudite normalnoj&logičnoj reakciji korisnika tog servisa.

 

Nije problem u iranskom sudu ili državi, već u ljudskim ovcama kojima je to postalo normalno.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
8 11 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
memulica kaže...

Jel Facebook krši privatnost na svakom koraku?

 

Da.

 

Zašto se onda čudite normalnoj&logičnoj reakciji korisnika tog servisa.

 

Nije problem u iranskom sudu ili državi, već u ljudskim ovcama kojima je to postalo normalno.

Facebook ne krši privatnost, ti sam objavljuješ na njega što god želiš i kada god žališ. Sam ugrožavaš svoju privatnost.

Na mome profilu nečeš naći ništa što može ugroziti moju privatnost, tamo objavljujem sve što može biti javno i što ljudi smiju znati. Svoje privatne stvari ne stavljam nigdje.

 

A i ono što objavim ne mogu svi vidjeti.

 

 

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
14 godina
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
Bitno da ti vidiš što si objavio..
http://www.neobux.com/?r=inoxzg,
11 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
memulica kaže...

Jel Facebook krši privatnost na svakom koraku?

 

Da.

Ono što je privatno, nije na Facebooku.

 

Koliko je to teško za razumjeti?

16 godina
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud

em je židov, em im ne pašu njegovi servisi.. sumnjam da će se odazvat

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
15 godina
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Ma sve trči i šamara se nogama po guzici da dodje na sud...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Zovi, samo zovi...

Nebi bilo loše kad bi i druge države napravile isto. Ili ne smiju prodavati informacije, ili restrikcija {#}

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Ima dosta glupih komentara.

 

Ako vam toliko smeta taj aspekt privatnosti, pa maknite se s prokletog FB-a...

 

Sami prihvacate uvjete koristenja i sad se cudite ko pura dreku, ko da se svi rodimo s Facebookom, nemojte gluposti pricati.

 

Naravno da se nece odazvati, tko bi se normalan odazvao tim zaostalim budalama? (bilo sto pretjerano vjerski = zaostalo)

Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
BMK kaže...

Ima dosta glupih komentara.

 

Ako vam toliko smeta taj aspekt privatnosti, pa maknite se s prokletog FB-a...

 

Sami prihvacate uvjete koristenja i sad se cudite ko pura dreku, ko da se svi rodimo s Facebookom, nemojte gluposti pricati.

 

Naravno da se nece odazvati, tko bi se normalan odazvao tim zaostalim budalama? (bilo sto pretjerano vjerski = zaostalo)

Tocno tako i .

16 godina
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

BTW zašto se čudite da neke servise zabranjuju, ako se zna da nisu sigurni i krše privatnost korisnika?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
memulica kaže...

BTW zašto se čudite da neke servise zabranjuju, ako se zna da nisu sigurni i krše privatnost korisnika?

Niš ne treba zabranjivati,treba se potruditi i objasniti ljudima stanje a oni ako žele nek koriste na svoju odgovornost,ali treba se osigurati da ti ljudi poslije ne cmizdre pa da drugi plačaju za njihovu glupost...

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 19:38 (zerocool12).
15 godina
neaktivan
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

Sad ce Zuckerberg zavšrit na interpol-ovoj tjeralici i kad izađe iz amerike, prva država će ga uhapsit i naravno izručit Iranu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
zerocool12 kaže...
memulica kaže...

BTW zašto se čudite da neke servise zabranjuju, ako se zna da nisu sigurni i krše privatnost korisnika?

Niš ne treba zabranjivati,treba se potruditi i objasniti ljudima stanje a oni ako žele nek koriste na svoju odgovornost,ali treba se osigurati da ti ljudi poslije ne cmizdre pa da drugi plačaju za njihovu glupost...

 

Misliš da su djeca/maloljetnici sposobna razumjeti tu tvoju napamet naučenu litaniju?

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
zerocool12 kaže...
memulica kaže...

BTW zašto se čudite da neke servise zabranjuju, ako se zna da nisu sigurni i krše privatnost korisnika?

Niš ne treba zabranjivati,treba se potruditi i objasniti ljudima stanje a oni ako žele nek koriste na svoju odgovornost,ali treba se osigurati da ti ljudi poslije ne cmizdre pa da drugi plačaju za njihovu glupost...

Objasnit ljudima... Jesi ti ikad proba "objasniti ljudima" nešto? Pogotovo ako se radi o tehnici.

Ovo je IT forum i ljudi su donekle upoznati s nekim stvarima. Prosječna osoba toga nemaju blage veze o kršenju njihove privatnosti. O ISP, o FB, o cookies, itd. Ako su čuli da postoji browsing history to je doseg. I sad bi trebalo njima objasniti kako FB krši njihovu privatnost. Kad kreneš govorit o tome po ljudi te gleda ko vanzemaljca.{#}

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.5.2014 20:15 (axos).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Zuckerberg pozvan na iranski sud
axos kaže...
zerocool12 kaže...
memulica kaže...

BTW zašto se čudite da neke servise zabranjuju, ako se zna da nisu sigurni i krše privatnost korisnika?

Niš ne treba zabranjivati,treba se potruditi i objasniti ljudima stanje a oni ako žele nek koriste na svoju odgovornost,ali treba se osigurati da ti ljudi poslije ne cmizdre pa da drugi plačaju za njihovu glupost...

Objasnit ljudima... Jesi ti ikad proba "objasniti ljudima" nešto? Pogotovo ako se radi o tehnici.

Ovo je IT forum i ljudi su donekle upoznati s nekim stvarima. Prosječna osoba toga nemaju blage veze o kršenju njihove privatnosti. O ISP, o FB, o cookies, itd. Ako su čuli da postoji browsing history to je doseg. I sad bi trebalo njima objasniti kako FB krši njihovu privatnost. Kad kreneš govorit o tome po ljudi te gleda ko vanzemaljca.{#}

To je nista, meni se dogodilo da su me ismijavali kada sam im pricao razliku između mehaničkih i membranskih tipkovnica... Takve sitnice na kuže, a kada objave nešto privatno na internet netko drugi im je kriv.

http://informacijsketehnologije.blogspot.com/
15 godina
offline
Zuckerberg pozvan na iranski sud

eto zgode Šećerbrijegu da pređe na islam i postane  محمد التل السكر , što bi jamačno riješilo mnogi problem i stvorilo ocean novih {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice