I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

poruka: 6
|
čitano: 2.872
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza".
14 godina
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

Pa čekaj,, kako nisu prijavili let svojoj agenciji u UK cccc :)))))) i naravno poslali snimke u njihovu DGU na autorizaciju :))))

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

Poznavajuci UK, ovo ce biti jos jedan savrsen izgovor za zabranu enkripcije, smanjenje osobnih sloboda i povecanje nadzora. Nije vazno sto te stvari nemaju nikakve veze s dronovima.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

- jamačno .. će standardni krvci biti rusi & hakeri, mada će neka britiš kompanija/politička stranka biti iza analize prikupljenih 'metereoloških' podataka jer svi špijunski sateliti su metereološke naravi ili znanstveni.. tak nešt.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

brezveze..

treba te dronove skidati sa Stingerom.... danas svaka budala šalje te dronove u bespuća zrakoprazne zbiljnosti.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
 
3 3 hvala 0
15 godina
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

di ste, drooonoviiii? na! dron-dron-dron-dron ... na! fino! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 1
15 godina
offline
I dalje se traga za vlasnicima dronova koji su iza

Sad zamisli da su im ugradili naoružanje. Vojska to već davno koristi. Ne mora biti ni samostalan, nego iz ureda upravljaju klinci s muzikom u slušalicama ubijaju, kao da igraju igricu.

Zamisli rojeve ovakvih robota, samo naoružanih. Ti nemaju savjesti niti će dobiti PTSP:

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.12.2018 2:09 (Keso).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice