Kakvi će televizori biti 2019. godine

poruka: 13
|
čitano: 4.921
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakvi će televizori biti 2019. godine".
12 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

Čiji je taj TLC?

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
bNeo kaže...

Čiji je taj TLC?

TLC (group) 

Deckard
15 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

očito sve skuplji i sve nepotrebniji. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

TLC je solidan budget izbor za one koji zele full android na TV

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
Televizor koji imam mi služi kao -monitor dok ležim.
Neznam kad sam zadnji put prebacio na TV program.
scientia est potentia
 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

Moram kontrirati autoru - meni su televizori dozlaboga dosadni uređaji. Služi mi kao monitor za gledanje video sadržaja, što je u tome uzbudljivo?

Ja rekoh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

sad imam dvije 4k televizije jednu sony a drugu lg,i miran sam jedno 5-6 godina,ali se radujem što mi sve moderna televizija u budućnosti može ponuditi,tko je samo znao prije 10 godina koliko  će  tehnologija televizora napredovati,možda 8 k,oled ili tv veličine projektoskog platna

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
blackalbum kaže...

sad imam dvije 4k televizije jednu sony a drugu lg,i miran sam jedno 5-6 godina,ali se radujem što mi sve moderna televizija u budućnosti može ponuditi,tko je samo znao prije 10 godina koliko  će  tehnologija televizora napredovati,možda 8 k,oled ili tv veličine projektoskog platna

 Sve što sad imaš imao si i prije 10 godina. Baš se ništa fundamentalno nije promijenilo. Malo više kontrasta, malo više piksela, malo većih dijagonala. 

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
bNeo kaže...

Čiji je taj TLC?

Veliki ili jaki Kineski igrač ili brend na području proizvodnje TV uređaja.

 

https://www.tcl.eu/en/we-are-tcl

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
11 godina
offline
Kakvi će televizori biti 2019. godine

Sve veci i moderniji smart tvi a simultano i ljudi sve bolesniji nepokretniji pretili. Super

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
Sve je to lijepo i prekrasno. I tehnologija nas naprosto gazi... Krucijalno pitanje je: što će pogoniti te zvijeri? 25hz refresha i signal od maksimalno 560i. O HD signalu da i ne govorim. S kabelskom od najviše 3 Mgb u downoladu? No way... jedino igrice ili tko ima sreće da mu je Terakom distributer signala. Hrvatska posla...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
Ajde ne pričaj gluposti. Ne bi vjerovao ali Netflix ima solidan promet u Hrvatskoj, a brzine od 30 Mbita naviše nisu nikakva rijetkost već pravilo. Barem u gusto naseljenim područjima. I naravno nigdje ne piše kakvi će biti televizori u Hrvatskoj. Nismo baš toliko važni.
12 godina
offline
Re: Kakvi će televizori biti 2019. godine
rambox kaže...
bNeo kaže...

Čiji je taj TLC?

Veliki ili jaki Kineski igrač ili brend na području proizvodnje TV uređaja.

 

https://www.tcl.eu/en/we-are-tcl

 

Bok. Znam vrlo dobro za TCL. Imao sam njihovih i mobitela itd. No, ovdje je u pitanju neki novi brand TLC :D

Pucaaaajjjj :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice