Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone s fi

poruka: 5
|
čitano: 2.040
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone s fi".
4 godine
protjeran
offline
Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone s fi

necu lagati uzivao sam u blackberryu, fali mi qwerty i tipkanje na toj maloj, a opet savrsenoj tipkovnici.
ali mislim da u najgorem slucaju zbog velicine ekrana na koju sam se sad navikao nebih mogao vise na toliko manji.
podrzavam ideju svakako za mailanje, tipkanje, office nije mi postojao bolji mob. palac gore od mene.

mozda i ne potone ko blackberry koji bi mozda i opstao barem malo duze da nisu napuhavali cijene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
suspendiran
offline
Re: Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone
bloodborne kaže...

necu lagati uzivao sam u blackberryu, fali mi qwerty i tipkanje na toj maloj, a opet savrsenoj tipkovnici.
ali mislim da u najgorem slucaju zbog velicine ekrana na koju sam se sad navikao nebih mogao vise na toliko manji.
podrzavam ideju svakako za mailanje, tipkanje, office nije mi postojao bolji mob. palac gore od mene.

mozda i ne potone ko blackberry koji bi mozda i opstao barem malo duze da nisu napuhavali cijene.

 

 

koliko god da sam zainteresiran, jer ... jesam i to vrlo, pricekati cu s krajnjim izdavanjem i recenzijama. Nemam apsolutno nikakvo povjerenje u kickstarter kampanje, vec u startu ocekujem da ili uopce ne uspiju, ili kasne s proizvodnjom 3 godine, ili u vecini slucajeva izdaju nesto sto je u rangu gadgeta s Ali Expressa, ali zapakirano u nesto lijepsu kutiju i s novim logom.

 

Sve dok Linus Sebastian ne recenzira uredjaj, on nije relevantan. Barem IMHO.

5 godina
offline
Re: Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone

Za telefone MKBHD je kralj....

4 godine
protjeran
offline
Re: Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone
Posmatrač kaže...

Za telefone MKBHD je kralj....

 Meni bas i ne zivcira me to njegovo filozifiranje. Nekad zna sta prica, nekad pojma nema.

On mi je prenapuhan youtuber, linus mi je okej. Mada nijednog vise bas ne pratim u zadnje vrijeme.

5 godina
offline
Re: Na Kickstarteru se pojavio Android smartphone
bloodborne kaže...
Posmatrač kaže...

Za telefone MKBHD je kralj....

 Meni bas i ne zivcira me to njegovo filozifiranje. Nekad zna sta prica, nekad pojma nema.

On mi je prenapuhan youtuber, linus mi je okej. Mada nijednog vise bas ne pratim u zadnje vrijeme.

 Kakvo filozofiranje? O cemu to pojma nema? Linus lupa svasta.... U jednom videu kaze jedno poslije prica nesto potpuno deseto.... Ne shvatam ga previse ozbiljno.....

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice