Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivost na

poruka: 7
|
čitano: 3.104
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivost na".
8 godina
offline
Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivost na

Neznam kako će stavljati te senzore, ali pokušajte to zamisliti da ima smartphone ugrađeno.

Stavite na stol smartphone i tada stol postaje tipkovnica. Vi po stolu tipkate sa svim prstima jer vi u glavi znate gdje su tipke, samo tipkate pored smartphonea.

 

Postoji nesto slično, neznam kako se zove, navuće se na prste i vi tipkate kao da tipkate po tipkovnici. Ovo budu voljeli samo oni koji znaju tipkati sa svim prstima.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivos

Evo ti pa tipkaj... nije ni skupo.

8 godina
offline
Re: Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivos
miki_the_pirat kaže...

Evo ti pa tipkaj... nije ni skupo.

 Mislim da se na tome ne može tipkati sa svim prstima ? Zašto, jer kamera ne vidi gdje si pretisnuo kada stavis sve prste na te virtualne tipke. Evo evo primjerice space.

 

bilo je nesto nalik narukvici i navuče se na prste i moze prepoznati koji je prst pritisnuo koju tipku jer nakon malo vježbanja moze se pisati sa svim prstima. Neznam kako se zove, ali bila je to vijest prošle godine.

 

8 godina
offline
Re: Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivos
miki_the_pirat kaže...

Evo ti pa tipkaj... nije ni skupo.

 govorio sam o ovome, sad moram nači gdje se moze kupiti i za koliko .

 

https://www.facebook.com/InTheKnowInnovationAOL/videos/1972238603068793/

 

15 godina
online
Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivost na

mislim da niste shvatili siru sliku ovog. nije poanta uopce u tipkovnici na bilokojoj povrsini nego jako jako siroka primjena upravljanja bilocega od bilogdje. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivos
mar123 kaže...

mislim da niste shvatili siru sliku ovog. nije poanta uopce u tipkovnici na bilokojoj povrsini nego jako jako siroka primjena upravljanja bilocega od bilogdje. 

 Ma jasno mi je to... malo sam išao oftopic jer je T700 spomenuo virtualnu tipkovnicu, pa sam (krivo) pomislio da nije upratio spomenuti gadget.

16 godina
offline
Re: Maleni senzor daje svakoj površini osjetljivos
mar123 kaže...

mislim da niste shvatili siru sliku ovog. nije poanta uopce u tipkovnici na bilokojoj povrsini nego jako jako siroka primjena upravljanja bilocega od bilogdje. 

 Ovo baca novo svjetlo na sex-dolls industriju..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice