Miss i mister simpatičnosti hrvatske tech scene pr

poruka: 2
|
čitano: 1.705
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Miss i mister simpatičnosti hrvatske tech scene pr".
11 godina
offline
Miss i mister simpatičnosti hrvatske tech scene pr

danas igračka koju sastaviš doma sutra ovo. Šalim se, super ideja. Volio bih da sam imao to kao klinac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Miss i mister simpatičnosti hrvatske tech scene pr

Ovo što govori Vedrana je živa istina. Ako se čovjek pogleda bilo gdje okolo izvna ICT sve je neko crnilo, ništavilo, depra kronična, ono luzerska atmosfera koju možeš nožem rezati u zraku koliko se to osjeti.

Međutim, untar svijeta ICT imamo divne ljude koji mjenjaju svijet. Takvi ljudi su Vedrana i Marin, te naš Dragan-junak koji stoji iza najjače high-tech emisije u našoj regiji. Ne znam koji se kompjuteraš može pohvaliti da je svojim trudom i zalaganjem, te radom došao do televiziji koju gledaju milijui ljudi. Taj kompjuteraš je naš Dragan- bugovac.

 

Jako je humano što ljudi koji su nešto postigli u tehnologiji to vraćaju društvo na naljepši mogući način kada pomažu onima kojima je pomoć najpotrebnija.

To je pravi primjer djelovanje, jer tek kada pojedinac uspije, onda tek može vratiti nešto i zajednici. A, ne obratno.

Kada zajednica guši incijativu pojedinca kako bi ga utopila u svojoj masi.

 

Svatko tko ima zanimljivu ideju neka se prijavi na BUG Ide Knockout, te tko zna, možda već slijedeće godine osvoji svijet. Kao Hexpod, te Albert Gajšak.

 

Hvala svim dobrim ljudima koji ovaj naš svijet čine bolji na najbolji mogući način.

BUG-ov način.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice