Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen sa Sn

poruka: 5
|
čitano: 1.972
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen sa Sn".
9 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen sa Sn

Ma oni su se gljiva najeli TFT ekran i košta 999 dolara hahahahahshshshshshs

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen s
Mene zanima jeli ovo windows 10 kao za obične laptope ili je ovo neka verzija za ARM gdje aplikacije ne rade nativno
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen sa Sn

sa ovim poluproizvodom su požurili preduhitriti appleov novi macbook sa A15x procesorom koji će izać u 2021. :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen s

Vizalno zgodna igračka, ali bojim se nekorisno za ozbiljniji rad.

 

Što se tiče MacBooka sa arm procesorom to neki (još uvijek) najavljuju za ovu godinu, bar predstavljanje. I to zapravo ima smisla - u jednom trenu sam gledao iPad Pro koji je "za doručak jeo" MacBook 12 retina po snazi, no premalo je korisnih aplikacija za iPadOS da bi mogao zamijeniti laptop. iPhone trenutne generacije prema GB-u je na razini snage MacBook Pro modela 2012 koji se još uvijek koriste u radu. Jedini problem koji će biti sa tim laptopima će biti nemogućnost virtualizacije Windowsa, onih "pravih", a ne ovih za po doma.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
7 godina
online
Re: Samsung Galaxy Book S - prvi laptop pogonjen s
Nadimak_forumaša kaže...
Mene zanima jeli ovo windows 10 kao za obične laptope ili je ovo neka verzija za ARM gdje aplikacije ne rade nativno

 Normalni Windows, razvili su low level emulaciju u kernelu, super radi, bila davno vijest:

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice