Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrvatski

poruka: 6
|
čitano: 2.957
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrvatski".
14 godina
offline
Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrvatski

U članku među ostalom kažu : "Putnici posebno cijene transparentnost cijena, odnosno, što i prije no što sjednu u auto Uberovog partnera, znaju koliko će ih vožnja koštati."

 

Sa ovime se ne bih složio jer često puta u trenutcima veče potražnje cijene skoče i troduplo od standardnih cijena koje putnici očekuju!!!

To je kod Ubera veliki minus!

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 20:23 (andi.cro).
Moj PC  
6 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrvatski

ovaj curetak na slici zeru mrsav, ali prekrasne ruke...ja bi nju dirao...

Moj PC  
0 4 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrva
andi.cro kaže...

U članku među ostalom kažu : "Putnici posebno cijene transparentnost cijena, odnosno, što i prije no što sjednu u auto Uberovog partnera, znaju koliko će ih vožnja koštati."

 

 Sve podcrtano je istina zato što i kada je veća potražnja opet prije sjedanja znaš točno koliko je veća i koliko te izađe. Nakon što vožnju naučiš nema više mjenjanja cijene za tu vožnju. Dakle sve je transparentno. I nadalje kada je veća cijena vozis se taksijem ili pričekaš 10 min i cijena je opet normalna.

Neki ljudi kažu da se sve stigne dok drugi pak sve stignu
15 godina
offline
Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrvatski

najučestalije odredište svugdje je "vozi me, hik!, doma. nemrem vozit ovakaf. malo sam si, hik!, popil ..." 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrva
Ajar kaže...

najučestalije odredište svugdje je "vozi me, hik!, doma. nemrem vozit ovakaf. malo sam si, hik!, popil ..." 

 I na kraju rečenice... 

 

Sa putničkog gledišta, Uber je u biti super stvar samo da nema tih višestrukih povečanja jer tada nisu ništa konkurentniji od običnih taxija koji sada takoder imaju svoje aplikacije!

 

Sa vozačkog gledišta, žao mi je Uberovih vozača koji voze za kikiriki sa vožnjicama od 10-tak kuna i moraju raditi po cijele dane da nešto uistinu i zarade a nerijetko na sljedeću vožnju čekaju i po 1h jer ih već ima ko mrava (barem u Zagrebu) a Uber trlja ruke i njemu dobro!

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.3.2018 14:34 (andi.cro).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Uber otkriva najpopularnije destinacije u hrva
andi.cro kaže...

U članku među ostalom kažu : "Putnici posebno cijene transparentnost cijena, odnosno, što i prije no što sjednu u auto Uberovog partnera, znaju koliko će ih vožnja koštati."

 

Sa ovime se ne bih složio jer često puta u trenutcima veče potražnje cijene skoče i troduplo od standardnih cijena koje putnici očekuju!!!

To je kod Ubera veliki minus!

 Dakle, prije nego sjednes u auto znas tocno koliko ce te voznja kostati. Kad jednom stisnes tipku Naruci vise nema promjena cijena.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice