Novinarski "izvori"

poruka: 8
|
čitano: 3.857
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Novinarski "izvori"".
16 godina
neaktivan
offline
Novinarski "izvori"

Velecijenjeni g. Rosandić u ovoj kolumni je bio ispred vremena i upozorio na zločesti iternet kao "izvor" kojeg ozbiljne novinarske mrljage trebaju uzeti s rezervom.

 

Jedan od najvećih skandala u novinarstvu, o kojem se moglo mnogo čitati i slušati proteklih dana, mogao se izbjeći da kolege iz Jutarnjeg lista čitaju "Osobni stav".

 

 

Pozdrav,

Ulizica

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Novinarski "izvori"

Hear, hear!  Osmijeh

 

16 godina
moderator
offline
RE: Novinarski "izvori"

"Svinjski kolege!" - rekao bi tvoj avatar...

 


This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Novinarski "izvori"

A jel' se sjeca netko onoga gafa kad je u Dubrovniku poginuo onaj americki ministar (Brown, ako se ne varam), da bi Vecernji sutradan uredno objavio kako je isti sletio i obavio "konstruktivne razgovore". Po meni jos gora stvar nego ovaj 'propust' s falsim intervjuom. Nije svo zlo novinarstva u neprovjerenom izvoru...

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Novinarski "izvori"
HR_The_Butcher kaže...

Velecijenjeni g. Rosandić u ovoj kolumni je bio ispred vremena i upozorio na zločesti iternet kao "izvor" kojeg ozbiljne novinarske mrljage trebaju uzeti s rezervom.

 

Jedan od najvećih skandala u novinarstvu, o kojem se moglo mnogo čitati i slušati proteklih dana, mogao se izbjeći da kolege iz Jutarnjeg lista čitaju "Osobni stav".

 

 

Pozdrav,

Ulizica

 Kad sam te onomad ulovio da čučiš ispod gazdinog stola, mislio sam da ljudsko biće ne može niže pasti, očito sam se prevario! Belji se Poljubac

Bivši ćovijek, sada žena!
16 godina
protjeran
offline
Novinarski "izvori"

...možda kolega iz "Jutarnjaka" bi se mogao samo držati pisanja o restoranima, tamo ne može pogriješti nikako, nego samo kuhar!


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novinarski "izvori"

Predlazem da onaj avatar iz Buga trajno zamijenis ovim, te sukladno tome i nick u npr. 'Plavusha s FER-a". To bi citanost kolumne podiglo cirka oko 400% :) Jedino bi imao problema s kolicinom mailova koje bi dobivao od napaljenih geekova.

 

zaboravih citirat, ali valjda je jasno...

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.2.2008 15:59 (Hydra).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Novinarski "izvori"
Lumen_Štrumpf kaže...

...možda kolega iz "Jutarnjaka" bi se mogao samo držati pisanja o restoranima, tamo ne može pogriješti nikako, nego samo kuhar!


 je... i onda ode u japanski restoran pa mu zahebu s pripremom one otrovne ribe. Jesi lud! Sigurnije mu je ovako.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice