[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

poruka: 8
|
čitano: 932
|
moderatori: pirat, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

Pozdrav!

Koja bi realna cijena bila za novi zapakirani procesor?

15 godina
neaktivan
offline
Re: [Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4
darksky12 kaže...

Pozdrav!

Koja bi realna cijena bila za novi zapakirani procesor?

 Jel ima garanciju. Negdje oko 2000 HRK.

8 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

Ima 36 mjeseci

15 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

Onda možeš dobit više oko 2300. Ne više od toga jer je novi 2700kn

8 godina
neaktivan
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

Aj super 

Na njuskalu sam ga stavio za 2500, ali u par dana ni jedan upit. Pa sam pomislio da sam mozda pretjerao 

12 godina
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

Samo nemoj da ti se javi panj koji je u mene kupio i7 3770K pa nakon 10ak dana reako da je nasao jeftiniji i maznuo mi RAMe a platio samo procesor!!

AUDIOFIL
16 godina
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

jeftiniji i maznuo mi RAMe a platio samo procesor!!

 

molim te mi ovo objasni kako ti je to maznuo

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2016 1:58 (4mal).
12 godina
offline
[Procjena] [Procjena] Intel Core i7 6700 3.4 GHZ

 Prodavao sam proc i RAMe za 2000 kn,čovjek veli jel može za oboje 1900,ja govorim nema problema!!Kad sve provjeri uplatit će novac!

Poslao mu po Stijepanu procesor i RAMe,več sam mu u razgovoru napomenuo da postoji vjerovatnosta da moji RAMi neće radit s njegovim!Stijepan se nalazi s čovikom,(srednje godine,oko 50,ima firmu i slič),lik ne kuži baš materiju,ne zna sam promijenit ništa,htio je ić u servis da oni provjere jel procesor radi!Ali naravno Stijepan dolazi kod njega i izvadio je njegov i stavio moj procesor,matična nema zadnji BIOS i ne može bootat sa mojim procesorom,sutradan Stijepan opet dolazi,ovaj je nekako preko frenda fleshao ploču i procesor radi,sad imaju problem sa driverima od HD grafike,nekon par pokušaja uspijevaju instalirat drivere i sve radi!Moji RAMi mu ne pašu,Winsi se non stop ruše,da će sutra opet probat!Ja ga molim da mi uplati novac za procesor a za RAMe ćemo lako,ako mu ne budu pasali Stijepan će lako po njih ili nek ih pošalje meni u ST!!Uplatio je 1800 kn za procesor!Tako prođoše par dana i lik zove da mu se procesor dosta grije(ima stock cooler od i5ice),jel mu mogu preporučit nekakav cooler,ja mu preporučujem cooler od nekih 200-250kn,sutradan zove da mu je to sve nekako previše para da je on mislio potrošit max 2000 kn.Ja uljudno i smireno mu govorim da je o tome trebao prije razmišljat,da treba imat dobro kučište,airflow...!Btw Stijepa govori da ima na kompu preko 100 procesa,programa more,virusa..ajme ajme!!I tako dolazi Uskrs i on veli pošto su sad blagdani da će pokušat sa RAMima poslije praznika!Čujemo se mi poslije praznika i on veli da po njemu je 1800 kn za sve sasvim OK!Ja mu govorim da to nije bio dogovor,dogovor je bio 1900kn za sve!Da je on našao oglas sve isto kao kod mene samo novo za 2000 kn!?(moš mislit,sve novo)Pa da on može sve na firmu kupit s PDV za te novce....ja ono WTF,jebe me za pišljivih 100 kn i RAMa koji mu ne pašu!!I onda da ako mi to ne odgovara da će mi sve vratita a da mu ja vratim novce!Tako sad su RAMi i procesor kod njega za 1800 kn,najrađe bi otišo kod njega i nabio mu u guzicu i RAME i proc,nije mi stalo do tih pišljivih 100 kn,ali brate ovako se ne ponaša!

Platio sam mu prijevoz,organizirao kolegu s foruma kojeg u životu nisam vidio (hvala Stijepko),dva put kod njega bio,instalirao sve i sad ne želi platit dogovoreno,sva sreća da je već uplatio lovu za procesor!!Sad čekam da mi pošalje sve nazad da ga mogu prcat za lovu,ako uopće pošalje!

 

btw:još govori Stijepanu da ima pravo povrat u roku od 7 dana!!

AUDIOFIL
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice