LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.003.631
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
LG G2 tema

Uzeo bi na njušlalu ovaj mob u narednih tjedan dva.

 

Zanima me što provjeriti i na koji način je najbolje provjeriti ispravnost i autentičnost uređaja.

 

Nebi uzeo od švercera nego od nekog tko ga je kupio kod operatera pa prodaje...

 

Najbitnije mi je kako provjeriti mrtve pixele (jel ima kakav servisni izbornik?), vrijeme koliko je uređaj radio(također nekakv servisni izbornik ili nešto), te s kojim programom najbolje pogledati koji je proc, RAM, memorija i sl., provjera IMEI broja uređaja i navedenog na računu *#06# ak se ne varam...

 

I još nešto ako preporučujete a da mi je promaklo???

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 12:00 (lllnuclearlll).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
lllnuclearlll kaže...

Uzeo bi na njušlalu ovaj mob u narednih tjedan dva.

 

(1)Zanima me što provjeriti i na koji način je najbolje provjeriti ispravnost i autentičnost uređaja.

 

(2) Nebi uzeo od švercera nego od nekog tko ga je kupio kod operatera pa prodaje...

 

(3) Najbitnije mi je kako provjeriti mrtve pixele (jel ima kakav servisni izbornik?), vrijeme koliko je uređaj radio(također nekakv servisni izbornik ili nešto), te s kojim programom najbolje pogledati koji je proc, RAM, memorija i sl., provjera IMEI broja uređaja i navedenog na računu *#06# ak se ne varam...

 

I još nešto ako preporučujete a da mi je promaklo???

(1) Upališ ga :)

(2) Pametno, izbjegavaj moby shopove i slične švercere ;)

(3) Potraži noviji mobitel, po mogućnosti nov i zapakiran. Ukoliko imaš račun i garanciju, nebi smjelo bit problema s ničim, pa makar nešto bilo pokvareno, trebao bi novi uređaj dobit od servisa.

(4) Imei bi trebao biti zaljepljen na mobitelu, na računu i garanciji, i naravno *#06#.

(5) Pogledaj jel sve u kutiji, upali mobitel, pokreni kameru, napravi poziv. Sjedni na kavu s čovjekom od kojega kupuješ i ne vadi novac dok ne vidiš uređaj u potpunosti. Kad si se odlučio za kupnju i da je sve uredu, onda mu daj novac.

 

Ja sam ih kupio i preprodo stvarno mnogo, sigurno 50-60 komada, i najbolje vidiš po čovjeku jel mutan lik ako se praviš malo blesav na početku. Kako ovo ono, kao pitaš ga gluposti da vidiš jel laže na osnovnim stvarima.

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
I izbjegavaj kupnju na neviđeno.
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

dostupna mi je nadogradnja na pc suite....evo punim bateriju pa ču nadogradit..navodno je to kit kat-4.4.2{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 13:09 (galinjo24).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
KitKat je 4.4.X
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Sa Gige.hr...recenzija stavljena jučer...

 

LG G2 isporučuje se s predinstaliranim Androidom Jelly Bean u verziji 4.2.2, koja je predstavljena prije više od godinu dana zajedno s Googleovim Nexusom 4. Iako Jelly Bean 4.2.2 radi odlično, moramo LG-u zamjeriti to kašnjenje s nadogradnjama, budući da je u trenutku pisanja ovog teksta već dostupan Android 4.4 KitKat, koji donosi mnogo novosti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 13:11 (galinjo24).
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ako nadogradiš javi, ali spominjao se početak 2014 kao datum, pa nekako sumnjam da je LG požurio :D
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

javljam kroz nekih sat vremena;-)

16 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

nexus 5 se vec isporucuje sa kitkat-om :D

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Evo počela nadogradnja....hm postotak downloada ide dosta sporo a imam 10mbs vezu...znači fajl je veči...nadamo se kit katu....

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

dostupna mi je nadogradnja na pc suite....evo punim bateriju pa ču nadogradit..navodno je to kit kat-4.4.2{#}

  Mislim da ti nije 4.4.2, tek je leakana korejska verzija.

 

ja
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

vidjet čemo evo tek 11% downloada..provjerio brzinu svog neta sve u redu..hhh jedino ako je slaba veza odakle vuče....

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 14:36 (galinjo24).
12 godina
odjavljen
offline
Re: LG G2 tema
lllnuclearlll kaže...
Silphy kaže...

 

A meni je 10-12GB sasvim dovoljno, nekom nije ni 64 dosta, sve zavisi o navikama, najbolje vidi koliko si trošio do sad.

 

Ako misliš dobit povrat poreza, ne možeš... Za ostalo ti ne znam, ali po uređaj moraš u austriju jer ditech nema dostavu. Do Graza možeš busom za 100kn povratna...

 

Zašto nebi mogao dobiti povrat poreza? Ako na firmu plaća onda će dobiti povrat poreza, ali ako plaća kao fizička osoba onda ne zato jer smo sad u EU.

DiTech više nema G2 (barem u Seiersbergu, onaj OGROMNI shopping city).

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 14:41 (Deawood).
12 godina
offline
LG G2 tema

http://csmg.lgmobile.com:9002/csmg/b2c/client/auth_model_check2.jsp?esn=tvojimei

 

 

odavdje vjerojatno vuce..treba se 2 giga skinuti.

 

 

zamijeni svoj "tvojimei" sa tvojim imeiom i dolje imas link na kdz fajl. Njega mozes flashati. Ja cu malo kasnije skinuti.

 

To je D80210E_00.kdz =     D80210 E

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
Deawood kaže...
lllnuclearlll kaže...
Silphy kaže...

 

A meni je 10-12GB sasvim dovoljno, nekom nije ni 64 dosta, sve zavisi o navikama, najbolje vidi koliko si trošio do sad.

 

Ako misliš dobit povrat poreza, ne možeš... Za ostalo ti ne znam, ali po uređaj moraš u austriju jer ditech nema dostavu. Do Graza možeš busom za 100kn povratna...

 

Zašto nebi mogao dobiti povrat poreza? Ako na firmu plaća onda će dobiti povrat poreza, ali ako plaća kao fizička osoba onda ne zato jer smo sad u EU.

DiTech više nema G2 (barem u Seiersbergu, onaj OGROMNI shopping city).

Ne znam za povrat poreza iz neke druge države EU da funkcionira. A i svi znamo kako kod nas funkcionira to kupovanje prek firmi, nekak sumnjam da su razvijene zemlje toliko popustljive prema lopinama kao naše.

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

Evo počela nadogradnja....hm postotak downloada ide dosta sporo a imam 10mbs vezu...znači fajl je veči...nadamo se kit katu....

Evo i ja sam instalirao taj update, al to je samo update za PC Suite, nema veze s mobom. Usput, sje..lo mi je instalaciju PC Suitea i sad se neće pokrenut. Reinstall. {#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 15:29 (intelduo1).
12 godina
offline
LG G2 tema

Koju verziju imate softwarea ?

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

evo meni 44%.....ne ja sam prvo  napravio update pc suitea...ovo je baš nadogradnja za mobitel...išao sam pod nadogradi uređaj i našao je novu nadogradnju;-)

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 15:46 (galinjo24).
12 godina
offline
LG G2 tema

To je vjerojatno ova E verzija. Ne znam tocno sta ispravlja i poboljsava, pise na xda ali ocito i nije nesto previse.

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

vidjet čemo....

13 godina
offline
LG G2 tema

Jel prešao neko sa Notea 2 na ovaj mobitel ? Da li se isplati ? Ponajviše me zanima ima li velike razlike u trajanju baterije i u kvaliteti slike (kamera) ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Taj mobitel dere note 3 kamoli dvojku{#}

12 godina
offline
Re: LG G2 tema
galinjo24 kaže...

evo meni 44%.....ne ja sam prvo  napravio update pc suitea...ovo je baš nadogradnja za mobitel...išao sam pod nadogradi uređaj i našao je novu nadogradnju;-)

Čim ponovno instaliram Suite, isprobavam. {#}

13 godina
offline
Re: LG G2 tema

Eto ja ču prvi stavit tu nadogradnju pa javim dojmove{#}

16 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Jel itko probao snimati neku glasnu muziku s kamerom ( koncert, kucno ozvucenje glasni itd ) zanima me kvaliteta snimanja zvuka

LoLEUNE main: matija1991, smurf: nameless1991
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
nanek kaže...

Jel prešao neko sa Notea 2 na ovaj mobitel ? Da li se isplati ? Ponajviše me zanima ima li velike razlike u trajanju baterije i u kvaliteti slike (kamera) ?

Ja sam baš sa Notea2 na G2 prešao i oduševio se. Frend osto na Noteu2 i baš mogu primjetiti razlike iz dana u dan (doduše trenutno sam napravio izlet na Z1 jučer i još možda 2-3 dana). Sve u svemu, sa G2 sam osto oduševljen osim u par sitnica što sam naveo u kratkom osvrtu na prvoj stranici. Kamera (tražilo) je malo sporo, 16GB je premalo jer nema micro sd, neke igrice nisu još optimizirane i stock tipkovnica je očajna. Sve ostalo je fantastično i čim prodam Z1, vraćam se na G2 (32GB) jer je najbolje što sam probao dosad (izuzev Notea3).

Android zablude, RAM, Task Killeri, grebanje Gorilla Glassa - http://www.bug.hr/forum/topic/mobilni-os-ovi-softver/android-zablude/185626.aspx
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

nije kit-kat..ali evo na prvi pogled ima više free memorije i još je mob fluidniji...{#}

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.12.2013 17:14 (galinjo24).
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

jel još tko stavio ovu nadogradnju...neki utisci?{#}

12 godina
offline
LG G2 tema

:) ma, maknuo stock rom. To je E verzija, trebala bi dobro raditi, vec duze vrijeme je na xda.

ja
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema

neznam zašto se micat sa ovog stock roma...kad sve radi i više nego fluidno...{#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice