[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

poruka: 2.312
|
čitano: 534.280
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Ma i meni je odličan rom, samo nikako da se spojim preko WiFi-a. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

probaj da prvo ukljucis Bluetooth pa onda wifi

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Izasle zakrpe za brightness i volume!

Imam jos jedan problem nece da mi vibrira tipka za back znaci on strelica kako to ukljucit?

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Settings.apk FC after trying to change Volume or Brightness values DOWNLOAD FIX
TTS (Text To Speech) not working DOWNLOAD FIX

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Zasto mi svaki put kada izadem pozadinu iz neke app ili neceg drugog nestanu sve aplikacije s pozadine,status bar i ostalo izadem s home tipkom,back ili na bilo koji drugi nacin nestane sve i vrati se nakon nekih 15 sec??

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
ExE123 kaže...

Zasto mi svaki put kada izadem pozadinu iz neke app ili neceg drugog nestanu sve aplikacije s pozadine,status bar i ostalo izadem s home tipkom,back ili na bilo koji drugi nacin nestane sve i vrati se nakon nekih 15 sec??

Odaberi opciju da zaključa launcher u memory!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
11 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Meni je non-stop uključeno pozadinsko svetlo tastera. I još jedan problem: kad hoću da postavim widget vremenske prognoze na početni ekran, nema ga medju ponudjenim (ovo se odnosi i na neke druge widgete kojih je, u ranijim verzijama, bilo u ponudi). Vraćam se na ZOE 4 i AOSP v2.l

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Najbrži kaže...
ExE123 kaže...

Zasto mi svaki put kada izadem pozadinu iz neke app ili neceg drugog nestanu sve aplikacije s pozadine,status bar i ostalo izadem s home tipkom,back ili na bilo koji drugi nacin nestane sve i vrati se nakon nekih 15 sec??

Odaberi opciju da zaključa launcher u memory!

Gdje se nalazi ta opcija za zakljucavanje launchera?

Mes que un club!
16 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Gdje se nalazi ta opcija za zakljucavanje launchera?

Nalazi ti se u -postavkama launchera pa u -generalne postavke (general settings) i moraš imat kvačicu na -zaključaj u memoriji (keep in memory).

ANTI_Fejzbukovac
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Riba kaže...

Gdje se nalazi ta opcija za zakljucavanje launchera?

Nalazi ti se u -postavkama launchera pa u -generalne postavke (general settings) i moraš imat kvačicu na -zaključaj u memoriji (keep in memory).

 

 

 

 

Ja sam sam na ovaj nacin napravio to neznam dali je isto Postavke-Performance Control-Memory managment-stavio kvačicu na Lock home in memory(Attempt to keep the current home app on memory at all times)

 

Mes que un club!
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Zna li netko zašto mi se mobitel ne zaključa, stalno je odključan. Ima li rješenja? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Od kada sam instalirao Zoe 7.0 kada mi neko posalje sms poruku ,ja je procitam i ona opet dode i tako 5-6 puta, dali je do ROM-a ili operatera??? Inace mreza sam Simpa..

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

4.1.2 | CMX | CM10 Final v2 - recovery i SlimBean - recovery & postavke za najbolji rad

 

2.3.7 | CM7 | AOSP v2.1 FINAL by miroslav_mm - recovery

 

4.2.2 | CMX | AOKP - recovery & upute

 

4.0.4 | CM9 | Artiven FlashXter v8.0 - recovery

 

4.1.2 | CMX | 4Artiven FlashXter v6.1 - recovery

 

2.3.7 | CM7 | MokeeOS v2 - recovery

 

4.0.4 | CM9 | AOKP - recovery & upute

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Tvoja preporuka? 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Instalirao 4.1.2 | CMX | CM10 Final v2 - recovery i SlimBean - recovery & postavke za najbolji rad

Sve radi u redu..malo se teže priviknuti jer sam dugo bio na zoe,ali za sada je prva opcija :D

 

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Motican kaže...

Tvoja preporuka? 

Nemam LG-a već par mjeseci, prešao na Huawei U8650, ali da ga imam svakako bi isprobao JB-ove

ExE123 kaže...

Instalirao 4.1.2 | CMX | CM10 Final v2 - recovery i SlimBean - recovery & postavke za najbolji rad

Sve radi u redu..malo se teže priviknuti jer sam dugo bio na zoe,ali za sada je prva opcija :D

Gore-navedeni ROM, a i ovaj bi isprobao: 4.2.2 | CMX | AOKP - recovery & upute

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

u 4.1.2 ima 2 problema bar za mene.. prvi je da se sat ne moze pomaknuti na sredinu ili lijevo nego stoji desno odmah do baterije,drugi je da se vecina aplikacija nemoze prebaciti na SD ( meni najbitnije!) sto je totalna suprotnost Zoeu gdje mos doslovno sve prebaciti na SD ..

Mes que un club!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 18:19 (ExE123).
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Ja sam uspio staviti sat na sredinu, međutim sa prostorom se slažem, dvije sam aplikacije skinuo i nema voše mjesta, a ne mogu ništa prebacit na SD karticu. Inače je funkcionalan i brz. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Kako si uspio sat staviti u sredinu?? Nadam se da ne mislis na onaj na screensaveru, ovo za Sd karticu mozes rijesit tako da skines app Link2Sd i prebacis preko njega aplikacije na Sd
Mes que un club!
12 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Sat se prebacuje redom:

  1. Settings (postavke)
  2. Interface
  3. Statusbar
  4. Clock style (pri dnu)

Moguće uz sat dodati i datum ili dan u tjednu.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
Motican kaže...

Sat se prebacuje redom:

  1. Settings (postavke)
  2. Interface
  3. Statusbar
  4. Clock style (pri dnu)

Moguće uz sat dodati i datum ili dan u tjednu.

 

Zanimljivo u mene nema opcije Clock Style!

Evo i slika ovo je sve sta se nalazi u Status baru

Mes que un club!
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.5.2013 21:35 (ExE123).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Verovatno pričate o različitim ROM-ovima. Položaj sata se može podesiti u 4Artiven FlashXter v6.1 a ne može u CynogenMod10 Final v2.

13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
zemunac kaže...

Verovatno pričate o različitim ROM-ovima. Položaj sata se može podesiti u 4Artiven FlashXter v6.1 a ne može u CynogenMod10 Final v2.

Izgleda da jesmo jer sam taman instalirao 4.0.4 final v3 i ima te opcije....

Mes que un club!
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Kod mene je 4.1.2 | CMX | CM10 Final v2 - recovery i SlimBean - recovery i uredno mogu podesit sat

13 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

Opet  preveliki pad baterija,stvarno ne kuzim ispraznio se,punio 12 h,skinija s punjaca,otisa na net 12 min,preko podatkovnog prometa(ne wifija), i otislo 15 %... dok je na Zoe trajala i po 2 dana na wifiju,nova baterija stara 1 mjesec..

Rom:4.0.4 | CM9 | AOKP

Mes que un club!
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
[Tutorial] LG GT540 GB & ICS

ovako ja bi molio nekoga koji zna za neki rom , imam malo slabiju bateriju pa ako moze preporuciti neki rom koji ne guta brzo bateriju i koji je brz , hvala

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
LittlleG kaže...

ovako ja bi molio nekoga koji zna za neki rom , imam malo slabiju bateriju pa ako moze preporuciti neki rom koji ne guta brzo bateriju i koji je brz , hvala

Ja sam probao sve romove i primjetio sam da je za bateriju najbolji Zoe 7.0 daleko... na 4.0.4 i vecim trosi bateriju nenormalno brzo dok je upaljen wifi/3g/2g,dok je u deep sleepu odlicno trajanje baterije

Mes que un club!
10 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
ExE123 kaže...
LittlleG kaže...

ovako ja bi molio nekoga koji zna za neki rom , imam malo slabiju bateriju pa ako moze preporuciti neki rom koji ne guta brzo bateriju i koji je brz , hvala

Ja sam probao sve romove i primjetio sam da je za bateriju najbolji Zoe 7.0 daleko... na 4.0.4 i vecim trosi bateriju nenormalno brzo dok je upaljen wifi/3g/2g,dok je u deep sleepu odlicno trajanje baterije

probao sam i zoe 7.0 i nije nista bolje , ako neko zna neki jednostavan i brz rom ja bi bio zahvalan :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
16 godina
offline
Re: [Tutorial] LG GT540 GB & ICS
LittlleG kaže...
LittlleG kaže...

ovako ja bi molio nekoga koji zna za neki rom , imam malo slabiju bateriju pa ako moze preporuciti neki rom koji ne guta brzo bateriju i koji je brz , hvala

probao sam i zoe 7.0 i nije nista bolje , ako neko zna neki jednostavan i brz rom ja bi bio zahvalan :)

Kolega je već naveo:

dejan73.vr kaže...

Ako ni to ne pomogne, kupnja nove baterije je jedino rješenje jer nakon više od dvije godine baterija nije toliko "izdržljiva" bez obzira koji ROM koristio!

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice