Pomoc u vezi Andorida ?

poruka: 1
|
čitano: 807
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Pomoc u vezi Andorida ?

Poz ljudi.

Imam jedan problem na mob.

Malo cackanja vise nego sto i sam znam i tako zaebem nesto na mobu a to je kad se pali samo stoji slika kao zaledi se i nista se ne dasava...

 

Udjem u ono Boot tamo sa 2 tipke i listam idem na Factory reset i opet nista, valjda sam neku app iz system ili slucajno ugasio ili obrsao nez tacno, greskom sam to sve uradio prek neke app i zato nece da pokrene se kao sistem ali aj ne bitno uglavnom nece.

 

Eh sad mislim da je jedini nacin da nabacim novi android. A ja nez kako, od prilike znam kako ide ta procedura razumijem se ali nemam opet iskustva.

Tj: Najvise me zanima da li ja mogu na svoj mobitel staviti android neki novi i ako nema za mog mobitela, tj da uzmem od drugog modela nekog, da li ce raditi ?

 

Android mi je trenutno: 4.2.1 a Naziv Mob: Mediacom phonepad g530

 

Eh sad nigdje nista nmg naci za njega jer to je skoro fon izasao kao firmica neka i prave takve mob. Procesro je quadqore 1.2 i mislim da bi mogao 4.4.4 kitkat vrtit ali samo nez odakle da skinem i da to ubacim na sd pa da instaliram..

 

Sad me zanima ima li neki tutorijal, kao android kitkat for all device (tj neko da je objavio 4.4 verziju za vecinu android telefona)

 

I kako je bolje instalirati jel preko usb ? (ako je moguce) ili direktno preko mob kada se prebace vec fajlovi na memorijskoj..

 

aj pomagajte ko ima iskustva, savjet sta da radim ????

Hvala puno...

Jack8
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice