Iphone 3gs ne pali

poruka: 10
|
čitano: 4.286
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

imam iphone 3gs 4.2.1 jb....nes sam sj**o i htio sam mob restorat al nisam mogo pa sam ne znam ni ja zasto otisao u postavke i stisnuo izrisati sve podatke i datoteke , mob se ugasio i kad se poceo palit pojavila se jabuka i tako stoji vec sat i pol...

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Iphone 3gs ne pali
mrky101 kaže...

imam iphone 3gs 4.2.1 jb....nes sam sj**o i htio sam mob restorat al nisam mogo pa sam ne znam ni ja zasto otisao u postavke i stisnuo izrisati sve podatke i datoteke , mob se ugasio i kad se poceo palit pojavila se jabuka i tako stoji vec sat i pol...

spoji ga na komp i pokreni iTunes i idi na restore.

(prije toga ga pokušaj restartati (drži home tipku i tipku za ugasiti ga))

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan. Ako se netko potrudi da ti da odgovor na pitanje, pa bar mu možeš stisnuti HVALA.
14 godina
offline
Re: Iphone 3gs ne pali
Stavi ga u dfu mod i restoraj iz itunasa!
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

jailbreakan je i kad ga palim pojavi se jabuka i preokrene se u lubanju i kad se to desi mob se automatski iskopca s itunesa

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

daj jel zna ko na koji bi jos nacin mogo restorat mob ili bilo sta samo da se upali

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

Postupak ulaska u DFU mod

 

 

Zatim pokreni iTunes i restoraj ga

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

ma znam ja to i sve napravim tak i udem u dfu mod i krenem restorat i kad se mob onak pocne palit restore se prekine

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Iphone 3gs ne pali

hvala svima...evo uspio sam iz treceg pokusaja hehe..:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Iphone 3gs ne pali
Znaci da prva 2 nisi bio u DFU modu :-) uzivaj
Loading... █ 10.000 % ██ 20.000% ███ 30.000% ████ 40.000% █████ 50.000% ██████ 60.000% ███████ 70.000% ERROR!!!!!!
10 godina
neaktivan
offline
Iphone 3g ne pali

iphone 3g mi se neče upali kad ga provam upaliti stoji jabuka i tako cjelo vrijeme stavi sam ga na punjač misleći da je prazna baterija ali opet ne pali molim vas za savjete 

jakov marketin
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice