"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.740.951
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

aha..a ovaj donji koji si postavio, koja je razlika?? 

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 16:14 (filipblazek).
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozdrav ekipa,
Gledam neki mobitel za majku. Ekran da je oko 6", neki Xiaomi bi volio. Posto su sad snizenja za black friday mislio sam kupiti nesto. Kupovina vani, samo da se zaobidje carina... cijena do nekih 1200KN.
Hvala :)
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
filipblazek kaže...

aha..a ovaj donji koji si postavio, koja je razlika?? 

 Isti aparati samo je drugi seller

 

 

ovdje objasnjavaju razliku izmedju kineske i global verzije, koliko vidim razlika je samo u romu a to se lako fleša

 

https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/8t4ote/oneplus_6_a6000_vs_a6003/

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
H3rc0 kaže...
Pozdrav ekipa,
Gledam neki mobitel za majku. Ekran da je oko 6", neki Xiaomi bi volio. Posto su sad snizenja za black friday mislio sam kupiti nesto. Kupovina vani, samo da se zaobidje carina... cijena do nekih 1200KN.
Hvala :)

 https://www.honorbuy.com/content/55-black-friday

 

Redmi note 5 ili 6 al morat ces se malo protegnut, do 1400 kn jer ima samo 4/64 gb ili sa goldwaya na aliexpressu sa DHL-om 3/32 gb verzije za oko 1200 kn

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2018 19:21 (jaZey).
15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Da li se je nešto promijenilo kod godlway-a i opcije slanja DHLom?

 

 

 

If the parcel get strict inspected by custom. You still need to pay tax to clear custom. We won't bear the customs taxes. The cost of return or lost parcel would be on customer due to reject customs clearance.

If you choose DHL,not include DHL remote cost, custom duty, or any commission charged by dhl for custom clearance or warehouse storage cost.

 

 

 

 


Dakle postoji mogućnost da ipak treba platiti carinske troškove (pdv)?


Koliko vidim na MI global store, stoji da ako ide preko DHL nema carinskih troškova...

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.11.2018 10:23 (ranGO).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
ranGO kaže...

Da li se je nešto promijenilo kod godlway-a i opcije slanja DHLom?

Nije

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nema dodatne procedure ako je iz Italije, plaća se još 10€ poštarine i to je to, ukupna cijena okruglih 450€ na ruke...

5 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala..da li se isplati ovo kupiti??

5 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Mi Global Store

 

današnji slučaj za 4komada redmi note 5 što sam naručio prije 2 tjedna... još me začudilo kako nisam dobio nikakve poruke od njih da je poslano...

 

prije ove narudžbe sam naručio CH-ver./GL-ROM RN6 6/64 i Global Mi A2 Lite 4/32 i sve je isporučeno uredno

 

 

a sada se pravdaju ovako

 

Thank you very much to placing order in our store! The phone (redmi note5 4+64gb) is Chinese version. It's pre-installed Chinese ROM. It doesn't have multi-language and Google Play. We need flash global ROM. Since Xiaomi company started to prohibit from being sold abroad, it forbade the flashing recently. It's unexpected and uncontrollable. So we are unable to flash and ship the phone.

 

naručene su China verzije sa Global ROM-om ali bit će da je Xiaomiju dosadilo da se iskorištava mogućnost malverzacije sa flashanjem official store-ova

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav društvo. Gledam uzeti neki mobitel do 2000 kuna, pa mi je Xiaomi najviše zapao za oko. Gledam sa Honorbuy-a (jer oni jedini imaju na skladištu odmah dostupne mobitele) Mi A2 ili Mi 8 Lite. Koji bi mi još neki mobitel preporučili, po mogućnosti da je s europskog skladišta, a da je cijena do najviše 2000 kuna? Hvala unaprijed :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
alen4430 kaže...

Pozdrav društvo. Gledam uzeti neki mobitel do 2000 kuna, pa mi je Xiaomi najviše zapao za oko. Gledam sa Honorbuy-a (jer oni jedini imaju na skladištu odmah dostupne mobitele) Mi A2 ili Mi 8 Lite. Koji bi mi još neki mobitel preporučili, po mogućnosti da je s europskog skladišta, a da je cijena do najviše 2000 kuna? Hvala unaprijed :)

Pogledaj i na Geekmaxi.

 

Trenutno imaju 2 akcije, Black Friday Sale i Limited Time Offer, ali provjeri i s kodovima iz potpisa neke stvari su čak jeftinije s njima.

 



 

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.11.2018 19:41 (Bura).
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
U kod upises "racunalo" dobijes 5€ popust (HonorBuy)
15 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

trebam uzet neki mob za tetu, nije zahtjevan korisnik, samo osnovne stvari joj trebaju. do 850-900 kn max. naso sam redmi 6 za te pare, ima li nesto bolje?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kolega jel tko od Vas kupio možda Xiaomi Mix 3????

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Pozz...prvi "problem" sa Xiaomi mi 8...kad ga skinem sa punjaca cesto ostane na jednom postotku baterije i ne mice se...meni je zapeo na 18% i tako do jutra pa se maloprije ugasio...baterija curi a postotak ostaje :-/ Da li se moze tu sta rijesit? Hvala unaprijed na odgovoru :-)
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav ekipa,

 

imam pitanje...naručila sam u subotu ujutro mobitel, koji još uvijek nisu poslali, što me naravno ljuti. Sada me zanima što se dešava ako stisnem cancel order? da li dobivam povrat novca?  

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Miki_16 kaže...

Pozdrav ekipa,

 

imam pitanje...naručila sam u subotu ujutro mobitel, koji još uvijek nisu poslali, što me naravno ljuti. Sada me zanima što se dešava ako stisnem cancel order? da li dobivam povrat novca?  

Da, dobit ćeš povrat, isto kao i ako ti paket ne stigne.

Sad ti je to vrijeme kad su gužve sa paketima, strpljenja malo. Meni takoder isto par paketa još nisu poslani.

No ako ne možeš čekati, stisni cancle, samo i povrat ti također traje neko vrijeme dok ne sjednu novci natrag.

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Taman kad sam ovo objavola, stiže mi da je poslat paket haha ma bez mobitela sam pa sam sva na iglama xD

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Xiaomi Mi Mix 2S 6/128GB za 405,99€ - Geekmaxi kod: YNXC2JHG

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav raja, planiram uzet XIAOMI MI8. Kakva su vasa iskustva nakon par mjeseci koristenja? Kod nas telefon kosta 810KM (nesto vise od 400€) uz 1 godinu garancije. Da li se isplati za te pare? Da li su popravili neke nedostatke sa updateima? Nisam nikada koristio xiaomi, do sada uvijek samsung neki mid-price. Telefon koristim za povremeno igranje igrica, volio bih da ima dobru kameru da nekada mogu opaliti solidne slike, selfie i slicno. Da li preporucujete da uzmem ovaj uredjaj ili neki drugi? Hvala.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.11.2018 17:36 (isb87).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Trebam što jeftinji 5" mob, uvjeti da ima donekle kvalitetan ekran i da ima ima mjesta za instalirati par aplikacija tipa viber, skype, trajanje baterije što duže.

Kod nas za 400kn ima npr. ima noa move se (720p ekran, 2/8 GB), ima li nešto bolje za takvu cifru?

https://mob.hr/noa-movese-recenzija/

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ljudi, htio bih naruciti mobitel preko Honorbuy, ali ponekad se dogodi da kad idem na webstranicu dobijem upozorenje da nije sigurna veza i da su potencijalni hakerski napadi. Dal se i vama to dogada i sto napraviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Sosta ta noa je 1/8 I kosta 700kn na Tom linku, trazi na njuski redmi 3,3s za tu lovu
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Evo,nakon 3 mjeseca korištenja i dalje radi savršeno..bez greške..Updateovi koji su stigli na njega rade i ne uzrokuju nikakve probleme. Što se tiče kamere nebi škodilo da je malo bolja u nočnim uvjetima al sve u svemu radi vrlo dobre fotke tako da ako mene pitaš za sad nemam zamjerke..kvaliteta izrade odlična
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Link je stariji, sad je ima po 400kn, valjda se rješavaju zaliha.
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ma ne vrijedi to 400kn niti pod razno, a pogotovo sa 1gb rama, nadji si redmi 3, 3pro za tu love koji je daleko jaci mob i nece stekati kada instaliras par aplikacija
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.12.2018 17:05 (Patrick_cro).
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam uspio naci manji telefon koji bi me zadovoljio svojim karakteristikama i cijenom pa sam od jučer ponosni vlasnik mi A2 lite 3/32.

Za sada sam prezadovoljan. 

Službeni mail funkcionira ali jos moram vidjeti zakaj ne povlaci službeni imenik. Vjerojatno je razlog u vatrozidima od firme, ne odobravaju bilo koju aplikaciju za mail. Max tv to go funkcionira odlično i slika je super. 

Makar mi nije primarno i slike te video snimke su odlične (snimano po danu).

Toliko od mene za sada.

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Poz.Moze mala pomoc? Trenutno su 100kn razlike u neutrinu.

edit: hvala svima,narucen mi 8 lite :)

0 Huawei P20 lite 4/64
14 XIAOMI MI 8 LITE 4/64
Poruka je uređivana zadnji put pon 3.12.2018 8:40 (dani20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice