Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.951
|
čitano: 10.921.369
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I ja sam nedavno slicno razmišljao,gledao omjer cijena i citao specifikacije pa sam se dvoumio izmedju Honora i Xiaomija dok ih nisam vidio uživo i odabrao Samsung
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Znaci vasa preporuka svakako ide za samsung?

Samo zbog kvalitete ekrana ili? Hardverske performanse su isto na strani samsunga ili je po tom pitanju honor bolji?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Da, Samsung ima kvalitetniji ekran, ali na Honor je mnogo veći pa ako misliš dosta gledati video, yt, mislim da je Honor bolji u tome.
Chipseti su im slični po snazi
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Usput je Samsung vodootporan,ima usb c ida ne nabrajam,jedina prednost honora je najnoviji android i vjerojatno dulje nadogradnje( možda)
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Jeli netko kupovao kod njih maskice, dosta su jeftiniji?

Spigen

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav društvo. Gledam kupiti mobitel do 2000 kuna. Koje su vaše preporuke? Za sada su mi Xiaomijevi mobiteli najviše zapali za oko, ali ukoliko je u tom rangu dobar i neki Samsung, Huawei ili neki drugi brand, slobodno napišite.. Hvala unaprijed :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
alen4430 kaže...

Pozdrav društvo. Gledam kupiti mobitel do 2000 kuna. Koje su vaše preporuke? Za sada su mi Xiaomijevi mobiteli najviše zapali za oko, ali ukoliko je u tom rangu dobar i neki Samsung, Huawei ili neki drugi brand, slobodno napišite.. Hvala unaprijed :)

Xiaomi jede konkurenciju u tom cjenovnom rangu, ako nisi prezahtjevan korisnik raspitaj se i o Huawei P Smart.

15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.
Best buy 5.5' mob do 1500kn? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
alen4430 kaže...

Pozdrav društvo. Gledam kupiti mobitel do 2000 kuna. Koje su vaše preporuke? Za sada su mi Xiaomijevi mobiteli najviše zapali za oko, ali ukoliko je u tom rangu dobar i neki Samsung, Huawei ili neki drugi brand, slobodno napišite.. Hvala unaprijed :)

 Links Honor Play.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Links Honor Play.

podrzava li on nase LTE mreze?

po GSM areni fale mu 7 i 20...

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Čudna biljka je taj Honor play. Ova globalna verzija sa gsm arene COR-AL10 nema LTE800. Ali postoji i verzija
COR-L29 koja ima i LTE800. Kaže gsm arena da je COR-L29 offered mainly in Europe and Middle East. A to je u vezi tog da je počeo dobivati Pie Betu. 12.10. Provjeri jel je mob COR-L29 ,a ne taj COR-AL10.


Ovako COR-L29 Connectivity: 4G LTE FDD: 800 / 850 / 900 / 1800 / 2100 / 2600 MHz.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 0:44 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, kupujem malome mob (cca 150 €) pa molim za preporuku šta je u toj kategoriji najbolje.
Ono što sam ja našao je na Amazonu Moto G5s ili ako se baaaaš isplati protegnut do Moto Z Play (rađe ne bih toliko dao). Ovaj link od gore od @zuper-a mi ne otvara (vjerojatno nestalo). Da li je neki od Redmi modela bolji izbor i ako da odakle ga je najpovoljnije kupiti? EU skladište ili AliExpress pa DHL-om da se zaobiđe carina. Npr Redmi 6 Pro s opcijom dostave DHL-om bi bio 166 €? Ili ovaj Redmi Note 5 4/64 za 170 €. Koliko je siguran ovaj Goldway store s opcijom DHL da će poći bez carine?

Bio bi vrlooooo zahvalan za neki konkretni link. Unaprijed se zahvaljujem

0 Moto G5s
1 Redmi 6 Pro
3 Redmi Note 5
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
pero_2 kaže...

 Links Honor Play.

podrzava li on nase LTE mreze?

po GSM areni fale mu 7 i 20...

Da, to je global verzija.

Ti provjeri to s njima.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 10:39 (zoharbizo).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Supruga mi ima problem s A5, kad ga stavi puniti izbacuje poruku da je prisutna vlaga, a također u jednom trenutku kao da je došlo do kratkog spoja ili nekog zagrijavanja u utoru, nije mogla izvući punjač glatko i na punjaču se vide tragovi kao da je izložen većoj temperaturi. Često mora ugasiti mobitel kad ga puni jer ga samo tako može napuniti. Nazovem ja servis da pitam za zamjenu konektora, i čovjek mi kaže da su očajno izveli konektor, kao da su išli kopirati I phone ali loše to izveli, čim malo jače staviš punjač konektor pukne, da je to jako česta pojava, a da samsung ne priznaje garanciju. I kaže mi da se ne isplati baš mijenjati konektor jer će se vjerovatno to opet dogoditi. Mislio sam sebi uzimati A6 ili A7/A8, ali poslije ove informacije mislim da neću, iako su telefoni odlični u ostalome, ovaj A5 je baš pogođen i ok je cijena. E sad, može li netko ovo potvrditi, znači učestale probleme sa konektorom kod A5 i ponavlja li se kod novijih modela?

 

Koji bi po vama bio best buy telefona oko 2000-2500 kn, s naglaskom i na kvalitetu, ne samo performanse? Znači ne želim telefon koji će se raspasti prilikom prvog pada ili imati ovakve kvarove...

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
senderos kaže...

Koji bi po vama bio best buy telefona oko 2000-2500 kn, s naglaskom i na kvalitetu, ne samo performanse? Znači ne želim telefon koji će se raspasti prilikom prvog pada ili imati ovakve kvarove...

 Pocophone Poco F1 možda? Ipak je to Xiaomi a oni su koliko-toliko pouzdani. Cijena je oko 300€.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Xiaomi F1 Pocophone ti je za te novce raketa, ako gledaš brend onda Huawei Honor 10/Honor Play ili Honor 8X, poredani od bolje opcije prema lošijoj gledajući perfomanse čipseta, kamere...

Iako svi rade kao sat.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Zoharbizo Ne treba mu taj Honor play sa Gsm Arene. Napisao sam iznad koji model treba. Taj ima sve naše europske frekve. COR-L29. Čitaj.
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.11.2018 23:21 (Oldy).
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A kad bih kameru istaknuo kao najvažniji kriterij kod odabira moba, koji biste preporučili za oko 2000-2500 kn?

 

Ja sam inače ziheraš i uzeo bih nekog samsunga a5/6/7/8, ali poslije tog problema s konektorom ne da mi se?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
senderos kaže...

A kad bih kameru istaknuo kao najvažniji kriterij kod odabira moba, koji biste preporučili za oko 2000-2500 kn?

 

Ja sam inače ziheraš i uzeo bih nekog samsunga a5/6/7/8, ali poslije tog problema s konektorom ne da mi se?

Opet Poco F1, samo ovaj put s dodanim GCam (google camera) ili s LineageOS OS-om.

Twitter: @191x7
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Zoharbizo Ne treba mu taj Honor play sa Gsm Arene. Napisao sam iznad koji model treba. Taj ima sve naše europske frekve. COR-L29. Čitaj.

Verzije: COR-AL00 (China), COR-AL10 (India), Global

Global verzija je COR-L29, mora samo pitati dali je Global a morao bi biti svugdje u nas. ;)

 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Točno da, ali taj model Honor Playa COR-L29 nisu uopće naveli na gsm areni. ;)
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Oldy kaže...
Točno da, ali taj model Honor Playa COR-L29 nisu uopće naveli na gsm areni. ;)

 Jesu, samo ti tamo piše Global za njega ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.11.2018 16:27 (zoharbizo).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zoharbizo kaže...
Oldy kaže...
Točno da, ali taj model Honor Playa COR-L29 nisu uopće naveli na gsm areni. ;)

 Jesu, samo ti tamo piše Global za njega ;)

 nisu naveli 4g frkvencije za njega...

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Zato na googlu jesu.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Šta Vam se čini od LG G6? Jest stariji model, ali ipak je flagship pa bi trebao imati kvalitetne komponente, za oko 2500 kn možda ok kupnja?

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, 

trebam savjet za mobitel do 1500 kn. 

Uvjeti: da se može kupiti kod nas

      kamera što bolja , po mogućnosti dupla jer puno slikam (to je jedna od najvažnijih stvari)

      da kad gledam i čitam nešto na internetu ne šteka i da ne moram čekat pet minuta da se učita stranica

      što veći ekran 

      da ima otključavanje licem i otiskom prsta

Igre ne igram tako da to nije bitno.

 

Malo sam gledala i zapeli su mi za oko Huawei y7 prime 2018 i Honor 9 lite. 

Može i nešto treće, pa molim savjet

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Tražim mobitel negdje za oko 2500 kuna plus manje 100-200 kuna. Glavni cilj mi je da mogu bez problema surfati na internetu, da aplikacije rade bez problema i da mogu gledati youtube, a možda i poneki film ili seriju. Nikada prije nisam igrao igre na mobitelu, nije da me nešto privlači, ali možda tu i tamo zaigram nešto.

Prije sam planirao kupiti Huawei P20 lite, a onda kasnije mi je zapeo za oko Samsung Galaxy A8 jer sam na njemu mogao gledati youtube na 60 FPS, nisam siguran ako mogu to s Huawei. Također sam jedno vrijeme razmišljao da kupim Xiaomi POCO F1, ali navodno ima neke probleme, tipa Netflix, aplikacije itd. Imate što za preporučiti? Još možda da napomenem, planiram uskoro otići u drugu državu, pa možda to ima nekakve veze.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice