SAMSUNG I5800 Galaxy 3

poruka: 410
|
čitano: 164.345
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Dakle, nakon dugee muke, 

ipak mi se svida Samsung Galaxy 3.

Znima me:

ima li flash?

ima li multitouch?

kakav je video? (15 slicica po sekundi mi se cini malo)

kamera? (ima li autofokus)

kakav je touch?

thanks unaprijed!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

ajde bugovci, stvarno mi to hitno treba..

monikicaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
CutiePie kaže...

Dakle, nakon dugee muke,

ipak mi se svida Samsung Galaxy 3.

Znima me:

ima li flash?

ima li multitouch?

kakav je video? (15 slicica po sekundi mi se cini malo)

kamera? (ima li autofokus)

kakav je touch?

thanks unaprijed!

Nema flash. Ali to ne znači da ne možeš gledati video poput onog s YouTube-a i sl. I nadam se da nisi mislila na blic.  {#}

Ima multitouch.

Video ti je njaaa, stvarno niš posebno. Ali uredno vrti DivX/XviD.

Kamera je 3 MP, ali je kvaliteta slike sasvim zadovoljavajuća, ima autofokus, detektor lica i osmijeha, geotagging, nema tipke za okidanje, tako da je malo nezgodnije, no čovjek se navikne. Nema blic.

Ekran rezolucije 240x400 i veličine 3.2" jako dobro reagira na dodir i vrlo je precizan.

Softver (Android) radi ko munja i čak ni kad ga natrpaš aplikacijama ne pokazuje znakove umora i uvijek trenutno reagira i s uključenim svim animacijama.

Ima Wi-Fi, 3G (HSDPA 3.6 Mbps), tako da je povezivost dobra.

U paketu dobiš sasvim solidne (za prosječno zahtjevnog korisnika) in-ear slušalice, USB kabel i punjač (microUSB). Može se puniti i preko USB kabla.

Još si pogledaj ovo:

http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-3395.php

http://www.gsmarena.com/samsung_i5800_galaxy_3-review-502.php

13 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

thanks, super su odgovori.

hmm, isplati li mi se uzet ga?

Simpa paket košta 948kn i sad 50% popusta - 500kn..

Cini mi se odlicna prilika!

Jesi li imao problema s GPS-om?

Kakva je rezolucija?

Kakva je plastika (primaju li se otisci)?

Ima li multitasking (znam, ovo je previše)?

monikicaa
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.1.2011 21:35 (CutiePie).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Cijena za takav mobitel je odlična.

Rezolucija nije baš vrhunska i veća bi bila itekako dobrodošla, ali ne smeta previše. Na suncu vidljivost nije idealna, ali ostaje gledljivo.

Solidne je građe, ne škripi, a poklopac je od sjajne plastike i otisci se vide, zapravo je pravi magnet za otiske.

Multitasking ima, mada ga možda neke aplikacije koje ćeš naknadno skinuti ne podržavaju.

Da budem iskren, GPS još nisam ni isprobao jer ga već imam u autu, ali valjda funkcionira.  {#}

Ja sam uzimao uređaj na pretplatu u T-Mobile-u i dobio sam držač za mobitel na staklu i auto punjač.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

igrice sve rade? :D

muci me jedino kamera :/

a dobro, sto ce meni djetescu iz osnovne skole gps (al opet volim da sve stima)

jesi li uspio updejtat ga na 2.2?

monikicaa
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Igrice rade bez pol muke.

Kamera nije najbolja u ponudi, ali vjeruj da radi bolje fotografije od nekih modela s 5 MP kamerama.

 

Nisam nadogradio na 2.2, čekam službenu nadogradnju preko Kies-a.

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

948 kn ti je cijena s popustom.......

b-men
 
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
b-men kaže...

948 kn ti je cijena s popustom.......

Točno, ja sam zvao službu za korisnike i kažu da je  popust od 50% već uključen.

http://chelsea-fanpage.blogspot.com/
13 godina
protjeran
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Hoće li biti nadogradnje na android 2.2 froyo?

http://chelsea-fanpage.blogspot.com/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Bit će, zapravo se već i može nadograditi na Froyo, ali ne preko Kies-a.

 
0 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Jeli mobitel dobar za duže korištenje (oko3 god.) koje su mu mane,kvarovi........

b-men
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Imam ga ja i same pohvale. Navukao sam se na internet i youtube pa sam 400 kn nabio. Al nema veze mob je super. Baš sam danas slika neke slike vanka i ispale su odlično. Baš dobre nije kampera neka baš predobra al je sasvim solidna. Što se tiče toucha super je zooma odlično, mob je brz. Samo ja još nisam otkrio kako spojit USB na komp da prebacim glazbu pa ako netko zna kako najjednostavnije? Hvala!

13 godina
online
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Još za kvarove. Još nisam ništa uočio čini se skroz kvalitetan. Ovo za USB je pitanje za sve. xD

13 godina
protjeran
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Sako9800 evo jedno pitanje kakav je za slušati glazbu i kakave slušalice dobiješ uz njega(inEar ili dr.).............

b-men
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Slušalice su inear i odlične su. Nezz meni je odlično slušat glazbu. Dosta je jako i zvuk je čist. Ima i oni equalizer koji kad pojačaš do kraja je stvarno super. Preporuka!!!

16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Što se tiče spajanja preko USB-a, ja sam instalirao Kies, ali ga uopće ne koristim za prebacivanje datoteka. Jednostavno spojim mobitel i prebacujem na karticu ili s kartice kao na USB stick.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Mobitel je dobar ali ima problema sa spajanjem na Kies (nekad hoće,nekad ne) i sa GPS-om. Možda nova nadogradnja koja će biti oko 4-tog mjeseca rješi probleme

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Kakav je zvuk na njemu u slušalicama.............

b-men
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Ne znam jesu li ti slova na monitoru premala, ali sve piše, i to više puta.

 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Meni je mobitel koma, nekad mi dode da ga bacim u zid i gazim po njemu. 1. Kad sam vani nekad me ne zeli spojiti na internet( imam 100 mb mjesecno). 2. cesto mi se dogodi da izgubim kao signal, ni sam neznam i moram ukucati PIN , a dok to ne vidim na mobu niko me nomoze dobiti. 3. Spor je mobitel jako , jako .....jako. Mozda je malo previsoko usporedivati ga sa iPhone-om. Ali to su razlike nebo-zemlja.

Ponekad mi dode da ga prodam i kupim obican mobitel na tipke.  Neznam, vidim da se nekim ljudima svida mobitel, meni ne. I jedan moj poznanik ima isti mobitel. Kaze da je isto katastrofa... Vi prosudite,  ja ga nikom nebi preporucio. Al eto nije puno kostao, tako da mi nije sad nesto jako zao.

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Gubiš signal zbog 3G mreže to se i meni dešavalo  na Sony Ericcsonu i na ovom telefonu. Kad sam ga prebacio na običan GSM signal se ne prekida.To je problem operatera a ne telefona.

14 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
jadranko007 kaže...

Gubiš signal zbog 3G mreže to se i meni dešavalo  na Sony Ericcsonu i na ovom telefonu. Kad sam ga prebacio na običan GSM signal se ne prekida.To je problem operatera a ne telefona.

Aha, ma poludim... Dam 20 kn za 100 mb interneta i kad mi treba ne radi mi. Dode mi da nazovem one lopove u t-mobileu sve im po spisku.

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.1.2011 18:25 (branezg).
14 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Upravo to.I ja sam na T-Mobile mreži i ne mogu koristiti 3G mrežu jer ako mi mobitel nije aktivan određeno vrijeme ,veza se jednostavno prekine i nitko me ne može dobiti. Isto je i sa porukama. Kad prebacim na običan GPRS nema prekida. Znači imam vrhunski mobitel i svu silu brzih veza koje su nepouzdane.

16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Ako hoćeš da ti radi brže, odnosno normalno, trebaju ti aplikacije poput Advanced Task Manager i Fast Reboot (ne nužno baš te, ima ih više koje rade isti posao). A da ne spominjem uštedu baterije.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
Racoen kaže...

Ako hoćeš da ti radi brže, odnosno normalno, trebaju ti aplikacije poput Advanced Task Manager i Fast Reboot (ne nužno baš te, ima ih više koje rade isti posao). A da ne spominjem uštedu baterije.

Koristim task manager... Imam karticu od 4 gigabajta.... Jel bi se mozda ubrzao mobitel kad bi malo oslobodio prostora. Sad mi je popunjeno jedno 3 i pol gige.?

Razbit cu gitaru, crn je mrak ispunjava...
16 godina
neaktivan
offline
SAMSUNG I5800 Galaxy 3

Ja imam karticu od 2 GB i još manje slobodnog prostora i nemam problema.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3

i ja bi ga kupio ali neznam ako 3G steka na t - mobile - u onda bi si kupio na tele2...

ali neznam na t mobile posaljes A na 3636 i onda izaberes internet a neznam za tele2

dali to trebas nesto k operateru ic i onda da ti taj net sloze ili isto kao t mobile ???

PC is not just a machine ... I seed.
15 godina
neaktivan
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
branezg kaže...
Racoen kaže...

Ako hoćeš da ti radi brže, odnosno normalno, trebaju ti aplikacije poput Advanced Task Manager i Fast Reboot (ne nužno baš te, ima ih više koje rade isti posao). A da ne spominjem uštedu baterije.

Koristim task manager... Imam karticu od 4 gigabajta.... Jel bi se mozda ubrzao mobitel kad bi malo oslobodio prostora. Sad mi je popunjeno jedno 3 i pol gige.?

Ne. Swap na kartici bi možda poboljšao performanse.

bit.ly/dcyfs
16 godina
offline
RE: SAMSUNG I5800 Galaxy 3
Da li je došlo vrijeme da se froyo može staviti na njega preko Kies-a ili se još mora čekati?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice