ZTE Blade L3

poruka: 41
|
čitano: 37.873
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Bijeli Bijeli
 

Novi best buy?!

 

Tehničke karakteristike

Podržane mrežeGSM 850, 900, 1800, 1900, UMTS 850, UMTS 900, UMTS 1900, UMTS 2100 MHz

Prijenos podatakaGPRS, HSDPA 21, EDGE, UMTS, HSUPA 5.76

OPERATIVNI SUSTAVAndroid

Verzija OS -aAndroid 4.4 (KitKat)

PovezivostBluetooth, Sinkronizacija s racunalom, USB kabel, WLAN, GPS

PorukeSMS, MMS, E-mail klijent

Zaslon16 milijuna boja

Kamera stražnja-8 Mpx, prednja- 2 Mpx

Memorija 

Memorija telefona 8 GB

Radna memorija 1024MB, korisnička i sistemska memorija 8000 MB

Memorijska kartica - tip utoramicroSD

Karakteristika baterije

Baterija - tipLi-PolymerBaterija - kapacitet2000 mAh

Vrijeme razgovorado 1080 min

Vrijeme čekanja poziva do 400 sati

Fizičke karakteristike

Tip SIM kartice Standard

Hrvatski izbornik✓

Dimenzije (uređaja)143.2 x 72.7 x 8.8 mm

Ekran5" TFT kapacitivni dodirni zaslon razlučivosti 480 x 854 piksela

Pakiranje Punjač, Slušalice, USB kabel

 

Ukoliko ga netko ima, neka slobodno podijeli iskustva, u tomato i VIP 549 kn!

**[LG L90 D405n] [Android 4.4.4. Kitkat]**
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.4.2015 21:59 (djdino0402).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ZTE Blade L3

Znam da za 550kn je gg, ali tft 5 inčni panel sa FWGA rezom je IJU IJU IJU

Baterija isto meh, ali neloše za 550kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Di si ga naša za 500 kn majke ti. Ja samo vidim 899 kn uređaj da košta.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
11 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Kupio ga. Čini se jako brz mobitel, ugodan oku i izgled mi se extra sviđa. S obzirom da sam ima do ima misec dana Galaxy Note 3 Neo mogu reć da me već boli glava od ZTE l3 ekrana. :) Slabo ima boja i pixeli su low ali za 650 kn ja zadovoljan.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
ZTE Blade L3
550 je nov u vipa :/
Što uopće mjenjaš note 3 neo za njega?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
maks0806 kaže...
550 je nov u vipa :/
Što uopće mjenjaš note 3 neo za njega?

 550 na webshopu (nemaju ga trenutno), imaju 2 vip shopa u splitu, jedan u city centruy (prodan zte l3 nema ga) a drugi u centru, samo 3 ostala.

Ili je velika potražnja za ovin mobitelima ili ih neko jednostavno sve pokupova da ih prodaje na njuškalu jer se na njuškalu prodaju za 600, 700 +

 

Note 3 neo mi se lcd ekran razbia. iako je ima onu ebay staklenu zaštitu.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
12 godina
offline
ZTE Blade L3

A šteta :(

Ma u zg ih ima na webshopu dostupnih pa sam zato pitao

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
maks0806 kaže...

A šteta :(

Ma u zg ih ima na webshopu dostupnih pa sam zato pitao

 ma i kamera je odlična. evo jedna od jutros slika od žene

 

https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11391193_469553986539118_922807489038974505_n.jpg?oh=6d936240eafd274120fd4c4bfa3fbbbd&oe=562BD9AF

 

 edit. samo me jaaako zanima koliko će trajat mobitel. 650 kn, bude li mob traja recimo godinu i pol, sljedeci ce mi sigurno biti opet ZTE bude li cijena tu negdi sa brzinom

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.6.2015 10:25 (Neznalica121212).
8 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Bok svima...  Ima li još tko problema  sa facebook  messengerom na ovom mobitelu.  Skinem ga normalno ali ne mogu ga instalirati. Piše error 505.sve drugo skidam i instaliram  normalno.  Pomozite molim vas 😪

 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
Nemirna kaže...

Bok svima...  Ima li još tko problema  sa facebook  messengerom na ovom mobitelu.  Skinem ga normalno ali ne mogu ga instalirati. Piše error 505.sve drugo skidam i instaliram  normalno.  Pomozite molim vas 😪

 Nisan ima nikakvih problema s tim. Možda si instalira neki software čudan pa ti blokira messanger ili tako nešto.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197984431248
8 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
Pa ne kuzim se ja puno... Nisam dirala ništa.. Znači uključila sam ga prijavila se na gmail i g+ .skinula facebook i tako svoje gluposti ali messenger nema šanse.
14 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

i? vidim konstantno da je u web shopu rasprodan, ima li netko da podijeli iskustva? jel vrijedi tih para?

**[LG L90 D405n] [Android 4.4.4. Kitkat]**
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Kupio ga prije pet dana u Njemačkoj za 85 ojra.

 

Također imam problema s Messengerom, instaliram ga bez problema ali onda se prilikom korištenja konstantno ruši.

 

Koga god da zovem (bilo putem klasičnog poziva, Vibera, WhatsAppa, Messengera..) žale se da je gotovo nemoguće pričati sa mnom zbog šuškanja/pucketanja. Problem sigurno nije do mene, nego do uređaja, a sada ne znam u čemu je problem.

 

Što se tiče kamere, ugodno sam iznenađen. Prednja nije ništa posebno, kao i kod ostalih nešto skupljih Samsungovih modela (Core npr.), ali je zato primarna tri koplja iznad kamera drugih telefona iste i malo više cijene.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Promijenio sam vanjski ekran na mobitelu i sad imam problem jer ne reagira na mijestu na kojem dotakneš nego na nekom drugom mijestu. Zanima me dali je moguće nekako kalibrirati ekran?

Ako neko zna bio bih zahvalan na odgovoru.

Naravno radi se o mob. ZTE Blade 3.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.10.2015 9:13 (kreso 112).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
Imam ZTE L3 već 4 ipo mjeseca i mogu iskreno rec da je bolji mob koji sam imao mozda karakteristike nisu nesto al telefon je iznimne kvalitete i brzine baterija mi drzi 2 cijela dana a stalno se koristi...kamera 8.0 mp i jako čista slika i dosta jaka bljeskalica,uređaj mi je iznimno brz i pun aplikacija i moja preporuka je svima da ga uzmu jer ovakve prilike se nepropustaju i moram da naglasim da je i ekran dosta čvrst...svake pohvale ZTE L3
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3

Jel taj model iz Vip-a dual-SIM ?

i jel izasao Android 5.0 za njega ? moze se OTA instalirati bez hakleraja ?

 

po ovim specifikacijam vidim da je:

http://www.gsmarena.com/zte_blade_l3-7105.php

 

...ali postoje varijante za razlicita trzista...

martic.net, digitalije.com
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.12.2015 14:36 (DarMar).
9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Ljudi pomagajte... Imam navedeni ZTE Blade L3 koji sam dobila za rođendan. No on je deblokiran jer je prihvaćao samo VIP SIM kartice. Ne mogu slati MMS. Prikaže mi se "Na uređaju nije postavljen APN." Iako sam pri pokretanju uređaja dobila 2 Konfiguracijske poruke od T-Mobilea, pa sam instalirala jer je pisalo da moram instalirati postavke za MMS. Valjda ne prihvaća postavke ili šta... Molim pomoć. P.S. Prezadovoljna sam ZTE-om

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 13:29 (Flexan22).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3
Flexan22 kaže...

Ljudi pomagajte... Imam navedeni ZTE Blade L3 koji sam dobila za rođendan. No on je deblokiran jer je prihvaćao samo VIP SIM kartice. Ne mogu slati MMS. Prikaže mi se "Na uređaju nije postavljen APN." Iako sam pri pokretanju uređaja dobila 2 Konfiguracijske poruke od T-Mobilea, pa sam instalirala jer je pisalo da moram instalirati postavke za MMS. Valjda ne prihvaća postavke ili šta... Molim pomoć. P.S. Prezadovoljna sam ZTE-om

 za tele 2 sam rucno morao unositi postavke za apn.

 

pokusaj nazvati sluzbu za korisnike pa se posavjetuj..

 

takoder sam prezadovoljan s telefonom, jedino sto mi se ne svida su blijede boje pogotovo jer sam prije njega imao s3 koji ima super amoled display s jako jako dobrim bojama i vecom rezolucijom..

Poruka je uređivana zadnji put sub 6.2.2016 13:48 (razor1988).
9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
razor1988 kaže...
Flexan22 kaže...

 za tele 2 sam rucno morao unositi postavke za apn.

 

pokusaj nazvati sluzbu za korisnike pa se posavjetuj..

 

takoder sam prezadovoljan s telefonom, jedino sto mi se ne svida su blijede boje pogotovo jer sam prije njega imao s3 koji ima super amoled display s jako jako dobrim bojama i vecom rezolucijom..

 Zanima me još naplaćuje li se poziv službi za korisnike.

Windows 8 + DVDROM
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3
Flexan22 kaže...
razor1988 kaže...
Flexan22 kaže...

 Zanima me još naplaćuje li se poziv službi za korisnike.

 Naravno da ne. Svaki broj koji pocinje sa 0800 se ne naplacuje. Broj sluzbe za korisnike je 0800 9000. Slijedis govorni izbornik dok ti ne ponudi razgovor s agentom. Radno vrijeme je 0-24h. 

9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
razor1988 kaže...
Flexan22 kaže...
razor1988 kaže...
Flexan22 kaže...

 Zanima me još naplaćuje li se poziv službi za korisnike.

 Naravno da ne. Svaki broj koji pocinje sa 0800 se ne naplacuje. Broj sluzbe za korisnike je 0800 9000. Slijedis govorni izbornik dok ti ne ponudi razgovor s agentom. Radno vrijeme je 0-24h. 

 Hvala. A imam jedan problem (još). Kad spojim ZTE na PC prikaže se "Device driver software was not successfully installed. Click here for details." A za Xperiu E1 se sve prikazalo. Još mi je nudilo opcije (Autoplay) kad sam Xperiu PRVI PUT spojila na PC. Koji je uzrok neprepoznavanja ZTE-a? Ja mislim da ZTE još nije baš jako poznata marka pa PC ne može naći Generic Drivers.

Windows 8 + DVDROM
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2016 0:17 (razor1988).
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3
razor1988 kaže...

 Hvala. A imam jedan problem (još). Kad spojim ZTE na PC prikaže se "Device driver software was not successfully installed. Click here for details." A za Xperiu E1 se sve prikazalo. Još mi je nudilo opcije (Autoplay) kad sam Xperiu PRVI PUT spojila na PC. Koji je uzrok neprepoznavanja ZTE-a? Ja mislim da ZTE još nije baš jako poznata marka pa PC ne može naći Generic Drivers.

 A moze biti vise razloga no prije svega kad spojis mob otkljucaj ga i trebao bi ti ponuditi da ga ukljucis kao mass storage. Ako nece ni to onda pokusaj s drugim kabelom ako niti to nece probaj na drugo racunalo da vidis sto ce se dogodit. Na kraju ti ostaje google pa guglaj :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
razor1988 kaže...
razor1988 kaže...

 A moze biti vise razloga no prije svega kad spojis mob otkljucaj ga i trebao bi ti ponuditi da ga ukljucis kao mass storage. Ako nece ni to onda pokusaj s drugim kabelom ako niti to nece probaj na drugo racunalo da vidis sto ce se dogodit. Na kraju ti ostaje google pa guglaj :)

 A da... Kum je isto rekao... Malo mi se pomiješalo! I još jedan (problem). ZTE se puni i dođe do 90 ili 96% pa se prestane puniti, a na 96% se automatski spusti na 94% i tako stoji godinama... I igrala sam Slendrina:Asylum i baterija mi je bila na 33%, a odjednom Spojite punjač. Preostalo 15%. I nakon tog upozorenja je s 15 skočilo na 14% u doslovno 1 sekundi. I tako do 1%. Jedva sam skočila po punjač. Dal mi baterija crkava ili ne? Mob je novi.

Windows 8 + DVDROM
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3
Flexan22 kaže...
 A da... Kum je isto rekao... Malo mi se pomiješalo! I još jedan (problem). ZTE se puni i dođe do 90 ili 96% pa se prestane puniti, a na 96% se automatski spusti na 94% i tako stoji godinama... I igrala sam Slendrina:Asylum i baterija mi je bila na 33%, a odjednom Spojite punjač. Preostalo 15%. I nakon tog upozorenja je s 15 skočilo na 14% u doslovno 1 sekundi. I tako do 1%. Jedva sam skočila po punjač. Dal mi baterija crkava ili ne? Mob je novi.

 a i tu moze bit vise razloga, moze biti samo do baterije a moze bit i da software moba ne valja nesto. pokusaj ako imas s drugom baterijom ili mozda najbolje vec kad je nov i vjerojatno imas jamstvo odnijeti ga u servis.

9 godina
neaktivan
offline
ZTE Blade L3

Pokušala sam sa Mass Storage i sada radi :) P.S. "Valjda baterija nije došla do punog kapaciteta pa je malo pošamurena." Bar mi je tetak tako rekao.

Windows 8 + DVDROM
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: ZTE Blade L3
Flexan22 kaže...

Pokušala sam sa Mass Storage i sada radi :) P.S. "Valjda baterija nije došla do punog kapaciteta pa je malo pošamurena." Bar mi je tetak tako rekao.

 a ne znam moze biti. meni se to nikad s niti jednim mobom nije dogadalo. bar dok baterija nije dosla na kraj radnog vijeka..

9 godina
neaktivan
offline
Re: ZTE Blade L3
razor1988 kaže...
Flexan22 kaže...

Pokušala sam sa Mass Storage i sada radi :) P.S. "Valjda baterija nije došla do punog kapaciteta pa je malo pošamurena." Bar mi je tetak tako rekao.

 a ne znam moze biti. meni se to nikad s niti jednim mobom nije dogadalo. bar dok baterija nije dosla na kraj radnog vijeka..

 Al' mobu od 3 dana ne može bat. biti na kraju životnog vijeka.   Hvala! Ako trebam pomoć, javit' ću se!

Windows 8 + DVDROM
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 9:36 (Flexan22).
11 godina
protjeran
offline
ZTE Blade L3

Bok, ja imam taj mobitel i nekad radi 5 minuta i onda zašteka sve, ponekad se pojave nekakve linije na ekranu, zatim se restarta , jel imao tko takav sličan problem napravio sam hard reset i isto je, mislim da ga sutra na servis nosim, to je ja mislim neka hardwerska greška ?

Tomos 15 SLC 81" rastura sve skutere
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice