VIP internet-slab signal

poruka: 9
|
čitano: 11.283
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
VIP internet-slab signal

Nov sam na forumu pa vas molim za razumijevanje...Naime, prije tjedan dana potpisao sam (ne ja nego stari:) ) ugovor u Vipu na 2 godine (pretpalata 5 Gb)zato što živim na selu gdje ne mogu imati adsl net... Mislio sam da ću moći normalno surfati preko gprs-a, no signal je slab (2 crtice, ponekad 3) pa me zanima jeli moguće nakako pojačati signal? Probao sam sa produžnim USB kablom, no nigdje ne nalazim bolji signal:( Molim vas za pomoć jer ne želim 2 godine plaćati 100 kn mjesećno za g****

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VIP internet-slab signal
I meni su 3 crtice, ali je brzina dobra. 3 mbps. Probaj skinut neku sitniju datoteku pa vidi kolka ti je brzina. Ccleaner skini npr.

Najbolje rješenje ti je priključit vanjsku antenu na taj stick, znam da ima ulaz za nju. Sad, kakav tip kabela i antene ti treba stvarno neznam. Probaj guglat il čekat da naiđe netko iskusniji :)
hmda
14 godina
moderator
offline
VIP internet-slab signal

to ti ovisi o odašiljaču, izgleda da je kod tebe samo gprs signal...tu nema pomoći dok ne stave hsdpa/umts...

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA :) ///////...believe...wake up, and drive...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
VIP internet-slab signal

Ti si spojen na hsdpa pa ti je takva brzina, ja se spajam preko gprs/edge a brzina downloada mi je oko 3 kbps, u onom programu vmc lite mi zna pisati između 0bit/s pa sve do 70kbps...ja sam sa sela u kojem vjerovali ili ne još gledamo analognu televiziju tako da ne vjerujem da će tjekom ovog stoljeća staviti hsdpa signal....probat ću naći nešto o tim antenama, to mi je izgleda jedina nada...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VIP internet-slab signal
bilo je govora o tome u VMC temi ako se nevaram.
Analogni signal? Hrvatske televizije sigurno ne gledaš analogno.
hmda
13 godina
neaktivan
offline
VIP internet-slab signal

Našao sam nešto o eksternim antenama, no moram rastavitii uređaj pa gubim garanciju hmmm...možda netko ima drugu ideju??? Slash, gledam analogno HRT1 i HRT2, ovdje nema digitalnog signala pa su nam ostavili analogni dok ne ubace digitalni....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: VIP internet-slab signal

Nema ti druge.

hmda
12 godina
neaktivan
offline
VIP internet-slab signal

Poz svima...Ovako moj problem je slican njegovom samo sto kod mene hvata hsdpa i umts signal ali je vrlo los 1 crta kadkat 3 ima li neko kakvo rijesenje isto se nalazim u selu Stupnik kraj luckog {#}

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
VIP internet-slab signal

ima vanjska gsm/umts antena oko 270 kunića

bug caruje, um klade valja
 
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice