Spajanje fotografija

poruka: 8
|
čitano: 7.137
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje fotografija

Pozz

Ja bih zelio spojiti nekoliko fotografija u jednu ali ne da budu spojene jedna do druge vec npr: ja stavim svoju sliku i na nju da stavim sliku neku jos jednu ali da bude sve vidljivo kao da je tako uslikano

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje fotografija

Pada mi napamet jedino photoshop.

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje fotografija

 Ali kako da to uradim u photoshopu jer ja to ne znam ima li neki tutorijal

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Spajanje fotografija

Ono sto trebas napraviti je izrezati sliku u layere tj. djelove koje hoces ubaciti na original sliku pa ju prilagoditi u blending opcijama da ne odudara previse od originala, ako imas volje za igranje u photoshopu posjeti "zoomfx.org" (PS forum)

The quieter you become, the more you are able to hear | where there is a shell , there is a way (◣_◢) 艾维诶艾娜 九百九十二...
Moj PC  
0 0 hvala 3
13 godina
neaktivan
offline
Spajanje fotografija

U pravu je ivan :) Evo odgledaj ovo pomocice ti ;)

 

Pomoc, Photoshop Tutoriali GFX/VFX zona Forum podrske samo za vas www.photoshop-channel.info
 
2 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Spajanje fotografija

Dobar tutorijal, samo jedan komentar - umjesto smanjivanja svih okvira/slika da stanu u postojeću sliku, trebao si povećati postojeću sliku (Canvas size) da se ne bi kvaliteta nepotrebno degradirala (nepotrebno resizeanje).

13 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje fotografija
mbaksa kaže...

Dobar tutorijal, samo jedan komentar - umjesto smanjivanja svih okvira/slika da stanu u postojeću sliku, trebao si povećati postojeću sliku (Canvas size) da se ne bi kvaliteta nepotrebno degradirala (nepotrebno resizeanje).

Da u pravu si, to su neke "sitne" greske ali u svakom slucaju moze biti od koristi.

Pomoc, Photoshop Tutoriali GFX/VFX zona Forum podrske samo za vas www.photoshop-channel.info
12 godina
neaktivan
offline
Re: Spajanje fotografija

Skini photoshop cs 4 ili 5 i onda stavi prvo sliku npr sebe pa onda sliku okoline i samo obrišeš dio druge slika pa se vidiš ti na slici.

Arian RIčko
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice