GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

poruka: 19
|
čitano: 5.204
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Hmmmm ovo je glasina ali kako kažu u svakom dimu ima vatre, te se ne bih začudio da Apple ozbiljnije kupi jedan dobar dio dionica ovih kompanija , što znaći više game naslova za Mac usere :)

 

Sve u svem više pročitajte i sami zaključite u ovom članku : http://diehardgamefan.com/2010/10/25/news-apple-rumoured-to-buy-sony-electronic-arts-by-naff-tossers/ 

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
 
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Moš mislit da Apple ima toliko para! Nema šanse da kupi obje kompanije!

Glavno da mi Ubisoft ne dira...

Nulla e reale, tutto e lecito. Requiescat in pace
 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Ništa od toga..

/(([ ∂αмαgєнιgн ]))\ // Bilo bi zgodno... Ali nije potrebno.
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Niš od toga. To zvuči malo prenapuhana vijest. Sony je bogatija kompanija od Applea, a EA im nije daleko, otišlo bi dosta resursa.

A uostalom ne shvačam kako bi Apple vratio ta enormna ulaganja u te kompanije, kakva mu je korist.

We are nothing but the stones to pave the way...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
DamageHigh kaže...

Ništa od toga..

 

 

I ja tako mislim prevelike su to kompanije da bi ih u potpunosti preuzeli, ali kažem mislim isto da bi mogli ubaciti neka sredstva u njihove dionice, posebice EA games-a , jer game industrija je veliki izvor novaca i korisnika, a i sami su shvatili da imaju uređaje koji su odlične prijenosne igraće konzole, kao npr iPod što su i sami proznali te objavili.

Mada model razvoja kakav pruža EA ili recimo Gameloft, proizvode šablonsko smeće te imate velik broj igrača ( i potplačenih recenzenata koji će to reklamirat ) koji če kupovati naslove tih kompanija makar drek zapakirali i prodali, eto a takova šablonska politika odgovora i samom Apple-u.

 

 

 

 

http://www.basketballhoopjam.com
15 godina
neaktivan
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

To je Steve Jobs poživčanio, jer je Microsoft kupio Bungie Studios koji je do tada radio igre i za Mac, a od tada ekskluzive za Xbox.

 

Steve Jobs Got Mad After Microsoft Bought Bungie

 

Edit:

Čim ja ovdje stavim vijest, odmah je na Tom's Hardveru maknu. Inače ovo se dogodilo 2000.

 

Evo drugi članak:

Despite lack of gaming vision, Jobs angered when Microsoft bought Bungie 

 

Došlo vrijeme da Jobs vrati Ballmeru.

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.10.2010 19:18 (klimama).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
klimama kaže...

To je Steve Jobs poživčanio, jer je Microsoft kupio Bungie Studios koji je do sada radio igre i za Mac, a od sada ekskluzive za Xbox.

 

Steve Jobs Got Mad After Microsoft Bought Bungie

Pa Bungie je sada u Activisionu koliko ja znam. Otišli od Microsofta nakon Halo Reacha.

We are nothing but the stones to pave the way...
14 godina
neaktivan
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
klimama kaže...

To je Steve Jobs poživčanio, jer je Microsoft kupio Bungie Studios koji je do sada radio igre i za Mac, a od sada ekskluzive za Xbox.

 

Steve Jobs Got Mad After Microsoft Bought Bungie

 

 

XBox je odlična stvar i XBox live odličan način distribucije , ono što Steve zna , ali očito i on pati na velika imena, da dobre stvari ne leže u tim mega uredima i mega kompanijama, več u nezavisnim timovima, nezavisni timovi su ti koji su mu napunili store, a ne EA isl. od nezavinsih timova ubire veliku večinu svojeg 30% tka, ali je*i ga nezavinsi timovi nemaju novaca za reklamiranje , a veliki da, tako da bespravedna je to borba , ali opet kada je novac u pitanju kako možemo govorit o pravdi.

 

http://www.basketballhoopjam.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
lzgr kaže...

Moš mislit da Apple ima toliko para! Nema šanse da kupi obje kompanije!

Glavno da mi Ubisoft ne dira...

Valjda namjerava kupit dobar dio dionica kao što je rekao i autor teme a ne i cijele tvrtke

 

15 godina
odjavljen
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Prije će Sony kupiti Apple nego ovi njih

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Apple se previše uzdignuo i sad je definitivno jedna od najbogatijih trvtki na svijetu....kako bi to definisali..ne znam kako objasnite mi ?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
sheX kaže...

Apple se previše uzdignuo i sad je definitivno jedna od najbogatijih trvtki na svijetu....kako bi to definisali..ne znam kako objasnite mi ?

 Apple-ova era je počela dolaskom iPhone-a, dok je Sony prepreden igrač koji zna kako se posluje. Apple još mora puno žganaca pojesti i patenata priskrbiti prije nego počne preuzimati.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 22:47 (vexx5555).
15 godina
neaktivan
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
Zasigurno bi mogli kupiti dionice,ali kupiti cijele firme...baš i nevjerujem.
13 godina
protjeran
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
crowap kaže...
Zasigurno bi mogli kupiti dionice,ali kupiti cijele firme...baš i nevjerujem.

To je i Intel rekao kad je AMD krenuo sa kupovinom ATI-ja...i buuum AMD ojačao skoro je kao Intel...ogromne pare zarađuju na grafičkim karticama..

15 godina
odjavljen
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
sheX kaže...
To je i Intel rekao kad je AMD krenuo sa kupovinom ATI-ja...i buuum AMD ojačao skoro je kao Intel...ogromne pare zarađuju na grafičkim karticama..

 LOL! Skoro su propali jer su imali strašne gubitke. AMD je kupio ATI da može napraviti svoj Fusion jer će za par godina CPU-GPU spoj vrijediti zlata.

Ukoliko vam je mobitel u kvaru, ili ga želite prodati, zovite ovaj broj- 091 172 6697
15 godina
odjavljen
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Još se samo treba pojaviti glasina da Apple kupuje Microsoft i onda smo sve čuli!

Heart: _/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_/\_ Brain: __________________________
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?
MrBlc kaže...

Još se samo treba pojaviti glasina da Apple kupuje Microsoft i onda smo sve čuli!

i nakon toga još kupe i Google i mirni smo...

Inter pedes virginum gaudium est iuvenum
14 godina
protjeran
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

aplle ce osvojit(kupit) cijeli svijet!! :)

xDDD
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
GLASINE : Apple kupuje EA i Sony !?

Kad Jobs otegne papke to ce biti Appleov kraj... Tako da neznam tko ce koga kupovat...

Biljezim se sa stovanjem...
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice