Garancija - Samsung Galaxy Ace

poruka: 9
|
čitano: 3.391
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Garancija - Samsung Galaxy Ace
Zanima me gubim li garanciju flashanjem Samsungovog službenog ROM-a ali ne preko programa KIES nego preko ODIN-a?
Konkretno, stavio bih S5830XXKPE,CSC - S5830SERKPE, i ono što me brine je što je moja trenutna verzija KB1, ali sa CSC regijom TWO.

Preko KIES-a kod nas idalje nije dostupna nadogradnja na Gingerbread, dok je vani izašla prije gotovo 2 mjeseca...
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Garancija - Samsung Galaxy Ace

Da gubiš garanciju. Ja sam probao sa ODIN-om,ali nemam sreće i neče mi flashat.

Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Garancija - Samsung Galaxy Ace

:( Nekako mi se ne čini da negdje vodi čekanje... Već je 2.3.4 vani, a za našu regiju nisu napravili ni 2.3.3.

 

Neznam za druge, ali meni u KIES-u, kad odem na postavke nadogradnje firmwarea, dakle pod Tools/Firmware upgrade settings/Audo-download firmware for: , nema naveden niti jedan uređaj. To mi također izgleda sumnjivo.

13 godina
neaktivan
offline
Garancija - Samsung Galaxy Ace

Ako ti se neda čekati,stavi 2.3.4,ja sam stavio prije 1 sat,največa razlika se vidi u Quadrantu,sa 2.2.1 sam imao oko 500 rezultat,a sada imam oko 1050,i neke igre više ne laggaju(Angry Birds..), za sada sam zadovoljan vidit ću kasnije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Garancija - Samsung Galaxy Ace
Jabulani kaže...

Ako ti se neda čekati,stavi 2.3.4,ja sam stavio prije 1 sat,največa razlika se vidi u Quadrantu,sa 2.2.1 sam imao oko 500 rezultat,a sada imam oko 1050,i neke igre više ne laggaju(Angry Birds..), za sada sam zadovoljan vidit ću kasnije.

Sve je to u redu, ali trenutno sa bilo kojim updateom na 2.3.3 ili 2.3.4 se gubi garancija, ja ne želim plaćati popravak ako mi nesto ode samo zbog toga što mi se nije dalo čekat par mjeseci da izađe

(ako i bude xD).Ne vidim razloga zašto ne bi izišao ,mobitel je nema dugo napravljen. Vaša osobna stvar pozz

13 godina
neaktivan
offline
Re: Garancija - Samsung Galaxy Ace
andy12345678 kaže...
Jabulani kaže...

Ako ti se neda čekati,stavi 2.3.4,ja sam stavio prije 1 sat,največa razlika se vidi u Quadrantu,sa 2.2.1 sam imao oko 500 rezultat,a sada imam oko 1050,i neke igre više ne laggaju(Angry Birds..), za sada sam zadovoljan vidit ću kasnije.

Sve je to u redu, ali trenutno sa bilo kojim updateom na 2.3.3 ili 2.3.4 se gubi garancija, ja ne želim plaćati popravak ako mi nesto ode samo zbog toga što mi se nije dalo čekat par mjeseci da izađe

(ako i bude xD).Ne vidim razloga zašto ne bi izišao ,mobitel je nema dugo napravljen. Vaša osobna stvar pozz

Pa izači će on,ali moraš znat da živimo u Hrvatskoj,tako da ćeš se načekati,u svijetu je 2.3.4 vani već par mjeseci,a kod nas još ni 2.3.3

12 godina
neaktivan
offline
Re: Garancija - Samsung Galaxy Ace
Jabulani kaže...
andy12345678 kaže...
Jabulani kaže...

Ako ti se neda čekati,stavi 2.3.4,ja sam stavio prije 1 sat,največa razlika se vidi u Quadrantu,sa 2.2.1 sam imao oko 500 rezultat,a sada imam oko 1050,i neke igre više ne laggaju(Angry Birds..), za sada sam zadovoljan vidit ću kasnije.

Sve je to u redu, ali trenutno sa bilo kojim updateom na 2.3.3 ili 2.3.4 se gubi garancija, ja ne želim plaćati popravak ako mi nesto ode samo zbog toga što mi se nije dalo čekat par mjeseci da izađe

(ako i bude xD).Ne vidim razloga zašto ne bi izišao ,mobitel je nema dugo napravljen. Vaša osobna stvar pozz

Pa izači će on,ali moraš znat da živimo u Hrvatskoj,tako da ćeš se načekati,u svijetu je 2.3.4 vani već par mjeseci,a kod nas još ni 2.3.3

Da to je istina. Banda Samsunška haha

12 godina
neaktivan
offline
Garancija - Samsung Galaxy Ace

Narode, dobra vijest!!!

Sljedeći tjedan Adnroid 2.3 Gingerbread za Galaxy Ace stiže na vrata Hrvatske!!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Garancija - Samsung Galaxy Ace

Stigao ona službeni Gingerbread!!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice