Htc hd2 digitizer

poruka: 11
|
čitano: 4.691
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer

Imam HTC hd2 kao nov ekran bez tacke ali odjednom mi ne radi displej nema slike a cuje se zvuk i sve, tel se upali.  Imam iskustva u mijenjanju digitizera na nekoliko telefona pa me zanima da li bi pomoglo da narucim ovo [url]http://www.ebay.com/itm/LCD-Display-Touch-Digitizer-Screen-assembly-for-HTC-HD2-II-T8585-Tools-/230711010403?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b772a463#ht_2436wt_1185[/url] 

I da ga zamijenim? Pitam zato jer sam cuo da dosta ljudi ima problema tj naruci digitizer ali nece da radi? Da li je sigurno da ce pomoci zamjena, naravno ako jeste do digitizera?Pomagajte "

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 1:46 (steka).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Htc hd2 digitizer

neznam za hd2. ja imam htc diamond2 i riknuo mi je ekran (tzv. nafta mrlja se pojavila), naručio novi digitizer i lcd u kompletu sa ebaya za 17$, sam to zamjenio uz pomoć tutoriala na youtubeu i sve radi super.

12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer
Ma i ja sam HTC desire zamijenio skoro i sve je bilo ok. Samo me buni prica da postoji vise "vrsti" digitizera pa valjda nece svaki da se uklopi? Ne znam da li sam u pravu ali sam tako cuo? Malo mi fali da narucim evo me na stranicu ebay=a :D Ali sacekat cu siguran sam da neko od vas ima iskustva.
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Htc hd2 digitizer
Prije nego ista narucis otvori mob i pogledaj da se nije mozda nesto desilo s konektorom od ekrana(olabavio, istekao se itd.).
Ako je bas pokvareno, treba ti display a ne digitizer. Slike ti odjednom nema, a digitizer je dio ekrana koji registrira dodire.
Ako sam ti pomogao, stisni HVALA! =)
12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer
Ma znam sta mi treba ali se ne bih upustao u zamjenu displeja jer je zalijepljen pa da ne slomim digitizer i onda opet moram da narucujem komplet. Provjerio sam sve ja to. Samo me brine da li cu pogrijesiti pri modelu lcd+digitizera?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Htc hd2 digitizer

Imas t-mobile i htc LEO . Razlikuju se digitizeri. I po proizvodjacu itd..

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer

Sad sam vidio da mi je verzija htc hd2 t8585. Oce li radit ako narucim digitizer+lcd iz gore navedengo linka? Tj da li je to taj digitizer postoji li jos neka vrsta osim onog tmobile?Ako moze neko da odgovori sto prije da bih narucio da stigne vise. nemogu cekati :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2012 15:07 (steka).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer

Ja bih rekao da je to taj. Ako se bojis odvajati ekran samo ga 10-tak minuta predji fenom za kosu da popusti ljepilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer
Ma ovo je zajedno nema sto da se odvaja :) Ako si mislio da uzmem samo touch, necu se u to upustat :_)
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Htc hd2 digitizer

Lagano ga odvojis (ne ko sto sam ja srafcigerom :) ) nego neka plastika. Fino gore gdje je zvucnik pocnes siriti i obrubis samo..to se cijelo skida.

 

 

http://forum.xda-developers.com/archive/index.php/t-689950.html

ja
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Htc hd2 digitizer
Ma znam ja da ga zamijenim to nije problem samo mi je bitno da ne kupim pogresnu verziju lcd+digitizera,...
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice