IPhone 2G pao u vodu zaključana tema

poruka: 62
|
čitano: 10.704
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
iPhone 2G pao u vodu

znaci imam iPhone 2G koji mi je danas slucajno pao u wc skoljku....u vodi je bio 2 sekinde,znaci pao je i odmah sam ga izvadio van,kad sam ga izvadio iPhone je radio 30 minuta ali touch nije funkcionirao...na ekranu su se vidjele sve boje 5 minut a ostalih 25 minuta ekran je bio bijeli nakon toga samo se ugasio i vise ga nemogu upalit...kad ga spojim s kompom iTunes ga prepozna ali ekran se ne upali ni nist :(

molim pomoc, svaki savjet je dobro dosao...puno hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 2G pao u vodu

Dont feed the troll plss

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 2G pao u vodu
HEMI Charger kaže...

znaci imam iPhone 2G koji mi je danas slucajno pao u wc skoljku....u vodi je bio 2 sekinde,znaci pao je i odmah sam ga izvadio van,kad sam ga izvadio iPhone je radio 30 minuta ali touch nije funkcionirao...na ekranu su se vidjele sve boje 5 minut a ostalih 25 minuta ekran je bio bijeli nakon toga samo se ugasio i vise ga nemogu upalit...kad ga spojim s kompom iTunes ga prepozna ali ekran se ne upali ni nist :(

molim pomoc, svaki savjet je dobro dosao...puno hvala

 Nosi ga na servis.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone 2G pao u vodu

neznam sta je sa tim iphone mobitelima svaki tjedan barem jedan padne u skoljku,trebao si ga dobro posusit bar dan dva pa onda upalit,ovako mislim da je otisao u vjecna lovista.

Heroes get remembered, but legends never dies.
15 godina
odjavljen
offline
Re: iPhone 2G pao u vodu
ljubo2mad kaže...

neznam sta je sa tim iphone mobitelima svaki tjedan barem jedan padne u skoljku,trebao si ga dobro posusit bar dan dva pa onda upalit,ovako mislim da je otisao u vjecna lovista.

 Svi žele isprobati iToilet aplikaciju. Nemaju za wc četku pa puste iPhone da im čisti sra*nja.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
15 godina
offline
Re: iPhone 2G pao u vodu
ljubo2mad kaže...

neznam sta je sa tim iphone mobitelima svaki tjedan barem jedan padne u skoljku,trebao si ga dobro posusit bar dan dva pa onda upalit,ovako mislim da je otisao u vjecna lovista.

  Djeca vole da se slikaju pred ogledalima. Jedan od uvjeta je da se ima iPhone.

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
14 godina
protjeran
offline
IPhone 2G pao u vodu

riza,fen,susilo?to to nije palo na pamet u prvim koracima

lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
Toni93 kaže...

riza,fen,susilo?to to nije palo na pamet u prvim koracima

 Nema tu pomoći-piši kući propalo.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
13 godina
protjeran
offline
IPhone 2G pao u vodu

pusti vodu i govna ce da odu..

 
3 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
IPhone 2G pao u vodu

Budi iskren i priznaj da ti je to došlo kao naručeno. Baci staru kramu i kupi novi iPhone 4. {#}

 
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
IPhone 2G pao u vodu

prodaj ga meni za 50 kuna

Neću žvaku oću kusur
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
IPhone 2G pao u vodu

Ima on novaca,kupit će novi!!!{#}. Vidi mu samo konfu... Sigurno je iz Zagreba!

www.hrphotocontest.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2011 21:04 (BlackMoon).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
Tom69 kaže...

Budi iskren i priznaj da ti je to došlo kao naručeno. Baci staru kramu i kupi novi iPhone 4. {#}

  Telefon je stajao na rubu, i onda odjednom, neočekivano skroz, misteriozna osoba imena Steve nazvala je a mobitel je vibrirajući otklizao direktno u provaliju. Posljednje što se čulo je bilo: ''Buy iPhone 4, it's revolutionary.''

I tako, misterij upadanja iPhoneova u šolje je napokon razrješen.

Ja sam manijak iz gimnazijskog parka
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
BlackMoon kaže...

Ima on novaca,kupit će novi!!!{#}. Vidi mu samo konfu... Sigurno je iz Zagreba!

haha :D pa para imam al ajfona sam jeilbrejkal na 3.1.3 i mob mi je super bio..apsolutno mi nije trebalo nis vise....stavil sam ga pored peci i nek se susi dan - dva ako nece proradit kupujem iPhone 4

iz varazdina sam..ali komp sam kupio po dijelovim iz Zagreba {#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
HEMI Charger kaže...
BlackMoon kaže...

Ima on novaca,kupit će novi!!!{#}. Vidi mu samo konfu... Sigurno je iz Zagreba!

haha :D pa para imam al ajfona sam jeilbrejkal na 3.1.3 i mob mi je super bio..apsolutno mi nije trebalo nis vise....stavil sam ga pored peci i nek se susi dan - dva ako nece proradit kupujem iPhone 4

iz varazdina sam..ali komp sam kupio po dijelovim iz Zagreba {#}

ajd vidim da ti je 50 malo, kolko bi onda

Neću žvaku oću kusur
15 godina
offline
IPhone 2G pao u vodu

Provaj ga osušiti fenom na hladno. Ne bi trebalo biti biti veće štete kad je u pitanju obična voda. Zadnja opcija ti je ultrazvučna kada..

www.hrphotocontest.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
BlackMoon kaže...

Provaj ga osušiti fenom na hladno. Ne bi trebalo biti biti veće štete kad je u pitanju obična voda. Zadnja opcija ti je ultrazvučna kada..

ili to ili posebne nitrohalogene peći koje odašilju H3P zrake koje suše vodu u ajfonu

Neću žvaku oću kusur
13 godina
neaktivan
offline
IPhone 2G pao u vodu

ko ti je kriv kad se*eš sa iphone-om :D

KCB
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
IPhone 2G pao u vodu

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
IPhone 2G pao u vodu

Šta je problem držati iPhone u jednoj ruci dok FAP-aš?

 

Što se tiče vode, ukoliko uređaj držiš u dovoljno suhoj okolini ishlapiti će, pitanje je dsamo da li će uređaj poslije toga raditi. Vozi to do servisa da ti naplate FAP-erski porez.

Freedom is just another word for nothing left to loose ...
 
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
mario.L_hr kaže...

Šta je problem držati iPhone u jednoj ruci dok FAP-aš?

 

Što se tiče vode, ukoliko uređaj držiš u dovoljno suhoj okolini ishlapiti će, pitanje je dsamo da li će uređaj poslije toga raditi. Vozi to do servisa da ti naplate FAP-erski porez.

a slusajte kak se to dogodilo xD

jucer tj danas u 3 ujutro sam dosel mrtav pijan doma s vuzemnice....i kad sam oko 5 ujutro isel bljuvat na wc s iphone-om sam si svetil da vidim kud hodam...i kak sam se s rukama primil za wc a pijan sam bil samo mi je iskliznul iz ruke {#}

puno hvala forumasi na savjetima....ako imate jos kakav savjet samo kazite {#}

15 godina
odjavljen
offline
IPhone 2G pao u vodu

Ja ti najiskrenije preporučam da ga brzo nosiš u servis jer ako ti komponente počnu hrđati, bit će dobar samo kao uteg za papir.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.4.2011 21:45 (vexx5555).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
cola777 kaže...
HEMI Charger kaže...
BlackMoon kaže...

Ima on novaca,kupit će novi!!!{#}. Vidi mu samo konfu... Sigurno je iz Zagreba!

haha :D pa para imam al ajfona sam jeilbrejkal na 3.1.3 i mob mi je super bio..apsolutno mi nije trebalo nis vise....stavil sam ga pored peci i nek se susi dan - dva ako nece proradit kupujem iPhone 4

iz varazdina sam..ali komp sam kupio po dijelovim iz Zagreba {#}

ajd vidim da ti je 50 malo, kolko bi onda

neznam sad...a mozda cak i proradi vidjet cu za koji dan - dva pa ti javim

13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
vexx5555 kaže...

Ja ti najiskrenije preporučam da ga brzo nosiš u servis jer ako ti komponente počnu hrđati, bit će dobar samo kao uteg za papir.

slazem se...ali sad je na susenju...i tako ce biti i sutra cijeli dan...a i ne pocinje se hrđa brzo stvarat na komponentama {#}

15 godina
neaktivan
offline
IPhone 2G pao u vodu

Rastavi ga koliko god vise mozes , i ostavi ga na suncu ili tako negdje (pored peći da se suši par dana ) pa probaj oce raiditi... uglavnom najveca ti je greska sto si ga ostavio upaljenog kad ti je upo...

 

Joz@
 
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
fry17 kaže...

Rastavi ga koliko god vise mozes , i ostavi ga na suncu ili tako negdje (pored peći da se suši par dana ) pa probaj oce raiditi... uglavnom najveca ti je greska sto si ga ostavio upaljenog kad ti je upo...

 

rastavljen je na najsitnije djelove i pored peci se susi....da znam...trebao sam ga ugasil ali pijan sam bil i nisam mislil na to {#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
HEMI Charger kaže...
slazem se...ali sad je na susenju...i tako ce biti i sutra cijeli dan...a i ne pocinje se hrđa brzo stvarat na komponentama {#}

 Vjeruj mi-brže nego što ti misliš. Uzmi u obzir da je tu i baterija koja je stalno spojena, i da voda vodi struju. A elektroničke komponente ne vole kratke spojeve.

fry17 kaže...

Rastavi ga koliko god vise mozes , i ostavi ga na suncu ili tako negdje (pored peći da se suši par dana ) pa probaj oce raiditi... uglavnom najveca ti je greska sto si ga ostavio upaljenog kad ti je upo...

 

 Nema ga šta rastavljati-to je teško serviseru a kamoli nekome tko nema iskustva sa time.

Moj broj mobitela- 091 172 6697 Moja web stranica- http://mobiservis.webs.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
HEMI Charger kaže...
mario.L_hr kaže...

Šta je problem držati iPhone u jednoj ruci dok FAP-aš?

 

Što se tiče vode, ukoliko uređaj držiš u dovoljno suhoj okolini ishlapiti će, pitanje je dsamo da li će uređaj poslije toga raditi. Vozi to do servisa da ti naplate FAP-erski porez.

a slusajte kak se to dogodilo xD

jucer tj danas u 3 ujutro sam dosel mrtav pijan doma s vuzemnice....i kad sam oko 5 ujutro isel bljuvat na wc s iphone-om sam si svetil da vidim kud hodam...i kak sam se s rukama primil za wc a pijan sam bil samo mi je iskliznul iz ruke {#}

puno hvala forumasi na savjetima....ako imate jos kakav savjet samo kazite {#}

hahaha mislim da si se u trenu otrijeznio :D

Neću žvaku oću kusur
13 godina
protjeran
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
cola777 kaže...
HEMI Charger kaže...
mario.L_hr kaže...

Šta je problem držati iPhone u jednoj ruci dok FAP-aš?

 

Što se tiče vode, ukoliko uređaj držiš u dovoljno suhoj okolini ishlapiti će, pitanje je dsamo da li će uređaj poslije toga raditi. Vozi to do servisa da ti naplate FAP-erski porez.

a slusajte kak se to dogodilo xD

jucer tj danas u 3 ujutro sam dosel mrtav pijan doma s vuzemnice....i kad sam oko 5 ujutro isel bljuvat na wc s iphone-om sam si svetil da vidim kud hodam...i kak sam se s rukama primil za wc a pijan sam bil samo mi je iskliznul iz ruke {#}

puno hvala forumasi na savjetima....ako imate jos kakav savjet samo kazite {#}

hahaha mislim da si se u trenu otrijeznio :D

jesam xDD

15 godina
neaktivan
offline
Re: IPhone 2G pao u vodu
HEMI Charger kaže...
fry17 kaže...

Rastavi ga koliko god vise mozes , i ostavi ga na suncu ili tako negdje (pored peći da se suši par dana ) pa probaj oce raiditi... uglavnom najveca ti je greska sto si ga ostavio upaljenog kad ti je upo...

 

rastavljen je na najsitnije djelove i pored peci se susi....da znam...trebao sam ga ugasil ali pijan sam bil i nisam mislil na to {#}

KO grije kad je ovakvo vrijeme ??  serendaš a ??

ako sam ti pomogao slobodno stisni HVALA
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice