Kupljen mob preko njuskala...

poruka: 16
|
čitano: 2.577
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Kupio sam mob preko njuskala i sve super radi on no nisam primjetio da su ispod kamere kapljice vode i da na na ekranu u kutevima je malo zuto.Ne smeta mi prilikom upotrebe no zasto se ne rijesiti toga ako je moguce...

Izgleda da mu je mob opal u vodu pa eto sad pokusavam ispraznit mob do kraja gledanjem 4k yt videaa a kad se isprazni bi ga stavil u rizu na jedno 2-3 dana da izvuce svu vlagu iz njega pa se to makne.

Kaj velite,bi popravilo to??

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 19:00 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
Ja bi vratio mob....
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
dado16 kaže...
Ja bi vratio mob....

 ma ko ce ga vracat nakon mjesec dana,moja je greska sto mobitel nisam pogledao kak spada i eto.Pa sad da pitam za savjet...

12 godina
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Koji mob? 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
Morat ćeš ga rastaviti da počistis to, jer teško da će riža će se vlaga povući ako je već unutra voda.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
12 godina
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Mozda se radi i o "novom" kinesk-om digitizer-u, sa e-baya. mob proradio, covik ti ga uva... khm. rimuje se jeli 

Salim se... mob treba inace ako se radi o vodi otvorit sve i onda u rizu.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Malo sam googlao i dosao do zakljucka.

 

Otisao sam pod color filter i namjestio isto kak ima lik na ytu,sad je ekran vise plavkast kak i treba bit i nema vise zutih boja na rubovima.A ovo za kameru je isto lako napravit samo sto ne zelim ja prckat bas po tom ali uglavnom nutra je prasina.Isto tako sam pogledao port za punjenje,ocisto ga cackalicom,malo ga ispuhao i opet puni bez da ja moram kabel namjestavat tocno.

Jedini problem koji imam je s baterijom,pokusavam napravit kalibraciju baterije no nikako da se isprazni do kraja tako da se vise niti pokazuje logo kad ga upalim.Ostavio sam ga preko noci i evo sad ujutro ga upailm i on s 7% dode na 6%.

Cim ga sada idem upaliti nacrtana mi je low precent battery i da trebam spojit punjac no koliko znam da bi se napravila kalibracija baterija mora biti mrtva na 0% odnosno.

 

Radi se o iphonu 5s

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 11:39 (karlo125).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Jebem ti sve kakav sam ja isus

 

Sad mi se mob nece punit,sad ne znam jel to zbog kabela il sam sjebo port.O isusa ti

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Znaci cistio si cackalicom i cudis se sto ti neradi, bravo...

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Kupljen mob preko njuskala...

Ma jebeni youtube i picke materine,sad zvao i popravak za to 300 kn.Ma idi u PM

 

Koji k stavljaju takve videe uopce a jos pametiniji kaj idem to sprobavati

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
Cistio sam i ja cackalicom al neznam sta si ti napravio....meni ne zeli puniti kad se nakupi nakupina prasine u tom portu, posto je dost širok bude ko mucice kad ti se uvuku u pupak od đempera ili neke vunene majce....kad taj dio izvuces, onda hoce punit....dobro pogledaj da nema jos nest u portu
battletag:MasnaKrvavic#2275
10 godina
neaktivan
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
dado16 kaže...
Cistio sam i ja cackalicom al neznam sta si ti napravio....meni ne zeli puniti kad se nakupi nakupina prasine u tom portu, posto je dost širok bude ko mucice kad ti se uvuku u pupak od đempera ili neke vunene majce....kad taj dio izvuces, onda hoce punit....dobro pogledaj da nema jos nest u portu

 Ako upotrjebim silu onda se pocne punit,slab kontakt ili kak sam ja guro cackalicu sam jos zaguro tu prljavstinu...ž

Bio cak u elipsu da vidim da je do kabela no nije.BTW 110 kn za najjeftiniji kabel.Hmmm malo previse skupo

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 18:26 (karlo125).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
Uzmi cetkicu za zube i dobro to procisti tesko se iphonu osteti konektor da je android onda bi se mozda i ostetio micro usb
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
Jer iPhone je kvaliteta pa se ništa ne može oštetiti, sve unutra su vrhunske komponente rađene u NASI.inace taj cijeli dio ti dodje cca 20eur ako je iphone jer nisam vidio koji mob imaš. Pa ako imaš alat i znaš sam zamijeniti .
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...

definitivno ti je ostalo jos uvijek nesto u portu, moras lijepo to izvaditi jer sam i ja isto tak bio uvjeren i budala kupio 2 kabela te nije radilo i na kraju skuzio da mi je jos unutri bilo prašine i kad sam to ocistio radi na svakom kabelu normalno..

 

Kad uguras ajmo rec cackalicu guraj prema lijevo i vuci prema sebi mora izaci, nemas sta s*ebat, samo lagano i bude proradilo

battletag:MasnaKrvavic#2275
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.10.2017 19:20 (dado16).
15 godina
offline
Re: Kupljen mob preko njuskala...
dado16 kaže...

definitivno ti je ostalo jos uvijek nesto u portu, moras lijepo to izvaditi jer sam i ja isto tak bio uvjeren i budala kupio 2 kabela te nije radilo i na kraju skuzio da mi je jos unutri bilo prašine i kad sam to ocistio radi na svakom kabelu normalno..

 

Kad uguras ajmo rec cackalicu guraj prema lijevo i vuci prema sebi mora izaci, nemas sta s*ebat, samo lagano i bude proradilo

 Slazem se kolegom, samo meni je bio problem sto cackalica je bila predebela pa sam uzeo iglu i sa iglom sve izvadio bez problema, samo moras pazljivo da ne ogrebes vodove

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice