Mobitel do 1200kn

poruka: 19
|
čitano: 5.526
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1200kn

Molim Vas pomoć. Naime planiram nabavu novog mobitela čija cijena ne bi prelazila 1300 kuna, ali da je opet touch screen i da nije na pretplatu. Po mogućnosti da ima i Wlan..

Pa Vas molim za prijedloge.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1200kn

ja bi pogledo htc wildifer mislim da je 1500kn je da malo prelazi cijenu ali se isplati

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1200kn

Xperia x8 ?

 

Bonbon 1000 kn

Poruka je uređivana zadnji put ned 23.1.2011 15:51 (mario1990).
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel do 1200kn

xperia x8 je najbolji izbor.

Moj PC  
3 1 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel do 1200kn

wildfire mi je bolje ne 100 nego 1000 puta od x8... x8 ko plasticna igrackica...

 
1 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Mobitel do 1200kn

X8... a lg optimus ti je  jos jeftiniji...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 1200kn
antagonist kaže...

wildfire mi je bolje ne 100 nego 1000 puta od x8... x8 ko plasticna igrackica...

 Kojoj škripi maska... točnije sve 3 XD

13 godina
offline
RE: Mobitel do 1200kn
antagonist kaže...

wildfire mi je bolje ne 100 nego 1000 puta od x8... x8 ko plasticna igrackica...

wildfire ima jako lošu rezoluciju.

 

@tigra17 nemoj pričati gluposti ako mobitel nisi ni probao. ja sam svoju kupio čim je došla u bonbon i još nisam imao nikakvih problema ,a pogotovo sa "škripanjem" maske

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 12:41 (dv14).
13 godina
offline
Mobitel do 1200kn

ja imam wildfire a cura mi ima x8... meni je taj mob katastrofa... imas li ti wildfire?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Mobitel do 1200kn

Evo ovako, čisto da se malo i ja nadovežem.

Prije nego počne paljba, ovo je moje osobno razmišljanje.

 

Imam Wildfire, a razmišljao sam i o x8.

Wildfire je doša ponajprije zbog preplate.

 

Međutim, u jednom malom djelu je presudila i veličina ekrana, kao i podrška za multi-touch.

Ali, velikim djelom je odlučila preplata.

 

Međutim, ovo stalno čitanje o lošoj rezoluciji mi malo ide na nerve.

Rezolucija, istina, je niža od nekih ostalih konkurenata.

Ali u čemu/kakvom radu točno vas to ometa??

Ja šta god sam instalirao (aplikacije), ništa nije radilo probleme.

Surfanje je ugodno, iako bi moglo bit i bolje (da je veča reza).

A igranje 3D igara me ne zanima (a to je ustvari največi nedostatak ovakve reze),

iako je i procesor valjda slabašan za to.

 

Mobitel ne biram radi igranja need for speeda, niti mi je to na mobitelu prioritet.

Za takve stvari imam PC, mada ni na njemu osim nogometa i online fps-a ništa ne igram.

 

Dakle, moje pitanje ponovo, čemu točno ta niska reza smeta??

Doduše, svatko ima neko svoje razmišljanje i svoja očekivanja i uvjete.

Ali čitajuči tu po forumu, došao sam do zaključka da je mobitel bzv.

A na kraju uzmem ga i oduševim se.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 13:32 (zabranjeniples).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Mobitel do 1200kn

ja nemam wildfire ali mislio sam se mijenjati x8+mala nadoplata za wildfire ali sam odustao.

wildfire nisam probao ali većina ljudi se žalila na nisku rezoluciju. evo ja npr. volim tu i tamo odigrati neku igru na mobu i isprobavati aplikacije.

ako to autoru teme ne smeta onda neka doda još 200kn i neka uzme wildfire, ako mu smeta niska rezolucija ili ne može dodati tih 200kn onda je najbolji izbor x8.

 

lg optimus je jeftiniji ali se barem meni ne sviđaju lg mobiteli jer nisu baš najkvalitetniji.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Mobitel do 1200kn
dv14 kaže...

U redu!! Poštujem tvoje mišljenje, jer ipak je tvoje mišljenje.

I to da voliš odigrat koju igru, to je druga stvar.

 

Mada, i u te svrhe igranja, mislim da bi najbolje bilo ić na neki sa 1ghz procsorom.

 

Što se aplikacija tiče. Koju god sam aplikaciju instalirao, a instalirao sam ih zaista puno,

ni jedna ne šteka i svaku je moguče koristit.

Dakle, izgleda da ja još nisam naišao na neku koju je nemoguče koristit na ovoj niskoj rezi.

 

 

13 godina
offline
Mobitel do 1200kn

ma de koje igrice, ako oces 3d imas pc pa igraj... 

uzmes wildfire u jednu ruku a x8 u drugu i sapientis sum {#}

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 1200kn
zabranjeniples kaže...
Ali čitajuči tu po forumu, došao sam do zaključka da je mobitel bzv.

A na kraju uzmem ga i oduševim se.

Ista stvar i kod mene. Rezolucija je sasvim zadovoljavajuća i nemam nikakvih zamjerki na to, niti na mobitel općenito.

 

Osim toga, važnije mi je da ima 384 MB ram-a, u odnosu na 168 MB kod X8.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 14:09 (macak).
13 godina
offline
RE: Mobitel do 1200kn
antagonist kaže...

ma de koje igrice, ako oces 3d imas pc pa igraj... 

uzmes wildfire u jednu ruku a x8 u drugu i sapientis sum {#}

 

upalim možda svaki dan po 5-10min neku igru i to je to.

jbg sad imam slab komp pa nemam baš puno izbora oko igranja {#}, jedino mogu neke starije tipa CoD 1, GTA SA itd.

 

@zabranjeniples kakva je situacija kod aplikacija i navigacije? radi li sve normalno na wildfire-u?

14 godina
offline
RE: Mobitel do 1200kn
dv14 kaže...

 

@zabranjeniples kakva je situacija kod aplikacija i navigacije? radi li sve normalno na wildfire-u?

E, što se navigacije tiče, tu ima malih problema.

Po pročitanom, raznim iskustvima drugih, osim Sygica, ostale nisu u potpunosti funkcionalne za ovu rezu.

Ovo funkcionalne mislin na pokrivenost ekrana. Neki djelovi se ne vide.

 

Međutim, kolega s foruma kaže da on Copilot koristi, te da ga služi sasvim pristojno.

Čak i bolje nego Sygic.

 

Ja sam stavio najnoviji Sygic, ali ga još nisam imao prilike probat (imam upalu sinusa pa baš i ne izlazim previše).

 

Što se aplikacija tiče, tu nemam problema.

Sve što sam stavio, to i funkcionira.

13 godina
offline
RE: Mobitel do 1200kn

samo da se nadovezem u vezi navigacije....navigon radi odlicno, skroz je prilagoden rezoluciji...

13 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 1200kn
dv14 kaže...
antagonist kaže...

wildfire mi je bolje ne 100 nego 1000 puta od x8... x8 ko plasticna igrackica...

wildfire ima jako lošu rezoluciju.

 

@tigra17 nemoj pričati gluposti ako mobitel nisi ni probao. ja sam svoju kupio čim je došla u bonbon i još nisam imao nikakvih problema ,a pogotovo sa "škripanjem" maske

Zašto bi nešto govorio ako neznam... Uzeo sam ga u bonbonu za 1000kn kao i 2 moja frenda... i svima su skripale maske nakon par dana, mobitel nije ispdao i sl... a zadnju masku sam skidao 2-3 puta... Imao sam ga skoro 2 mjeseca i dosta iritira, pogledaj ostale forume sa temom o tome pa ces vidjeti, cak se ljudi na bonbonovoj facebook stranici žale na to... Nije to nešto strašno, al žalosno je da u mobitel od 1000kn ili 1700 u vipu moraš stavljat komadice papirica...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Mobitel do 1200kn
keye2o1o kaže...

Molim Vas pomoć. Naime planiram nabavu novog mobitela čija cijena ne bi prelazila 1300 kuna, ali da je opet touch screen i da nije na pretplatu. Po mogućnosti da ima i Wlan..

Pa Vas molim za prijedloge.

Hvala

malo sam dosadan ali tako se prodaje jesi gledao ovaj mob.

http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/prodaja-sony-ericsson-x10-mini-pro/82245.aspx?page=0&jumpto=1628488&sort=asc&view=flat

 

http://www.njuskalo.hr/sony-ericsson-x10/prodajem-sony-ericsson-x10-mini-pro-oglas-2289553

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice