Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!

poruka: 5
|
čitano: 2.890
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!

Znaci TV je spojen sa hdmi kabelom sa racunalom kad ugasim ili upalim svjetlo(u boravku ili u kuhinji recimo) na kratko se prekine konekcija ili tocnije zamraci ekran na tv-u i onda se vrati sve u normalno stanje! sa ostalim uredajima nemam problema niti kad je xbox360 spojen problem se ne manifestira samo sa gore navedenom kombinacijom! Inace mi i nije toliki problem samo me zanima ako se moze ukloniti a da nije kupovina novog hdmi kabela od 11metara(mozda je duzina problem?) :-)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Poruka je uređivana zadnji put čet 28.3.2013 19:26 (CroVandal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!

LOL, meni se zamrači slika kad zatvorim kuhinjsku napu!

Nemam pojma kak ti pomoć, samo velim :p :)

s.f. - s.n.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!

Ljudi ce mislit da trollam ali ja ozbiljno mogu i snimit problem nekako ako bas hocete!

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Re: Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!
CroVandal kaže...

Znaci TV je spojen sa hdmi kabelom sa racunalom kad ugasim ili upalim svjetlo(u boravku ili u kuhinji recimo) na kratko se prekine konekcija ili tocnije zamraci ekran na tv-u i onda se vrati sve u normalno stanje! sa ostalim uredajima nemam problema niti kad je xbox360 spojen problem se ne manifestira samo sa gore navedenom kombinacijom! Inace mi i nije toliki problem samo me zanima ako se moze ukloniti a da nije kupovina novog hdmi kabela od 11metara(mozda je duzina problem?) :-)

Ako imaš mogućnosti, probaj spojiti KOMP i/ili TV na neku drugu utičnicu u prostoriji. To bi moglo eliminirati problem. 

 

 

I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time...
15 godina
offline
Re: Hdmi prekida kad upalim i ugasim svjetlo!

Nije to baš toliko čudna pojava koliko se čini; uzrok je strujni impuls pri uključivanju trošila (svjetla u tvom slučaju), koji se prenese na druge bliske vodiče, a razlog zašto se osjeti je vjerojatno u loše oklopljenom HDMI kabelu. Nažalost, tu se ne može puno pomoći, osim da se kabel nekim drugim putem provuče (tj. da bude dalje od električne instalacije - ako je to u tvom konkretnom slučaju izvedivo) ili da se koristi kvalitetniji kabel.

KaeR
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice