Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.457.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Je, tako sam i ja uzeo Samsungovu 64GB sa Geekbuyinga, dobre (fake) reviewe dobiva i pišu specke Read/Write 100/60 kad ono mjerenja na mobu ili kompu max 20-30. Napišem review i priložim sliku mjerenja i naravno da nisu odobrili, gadovi. Što je najgore idem pogledati pod My reviews piše da sam napisao Good price i da sam dao 5 zvjezdica što naravno nisam jer su fake. S te stranice više nikad neću naručivati.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 10:03 (vrinho).
Moj PC  
10 0 hvala 6
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

mymemory je jedina stranica gdje cu kupovat ovakve stvarcice...

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
vrinho kaže...

Je, tako sam i ja uzeo Samsungovu 64GB sa Geekbuyinga, dobre (fake) reviewe dobiva i pišu specke Read/Write 100/60 kad ono mjerenja na mobu ili kompu max 20-30. Napišem review i priložim sliku mjerenja i naravno da nisu odobrili, gadovi. Što je najgore idem pogledati pod My reviews piše da sam napisao Good price i da sam dao 5 zvjezdica što naravno nisam jer su fake. S te stranice više nikad neću naručivati.

 Geekbuying je po meni totalni fejk...jednom kad sam naručio čak stvar nije ni došla...nemaju niti 1% loših reviewa upravo iu razloga što ih mijenjaju sami.

Već dobrih 3 godine ne naručujem od njih...kad već uzimam sa "takvih" stranica uzimam sa Gearbesta...sa njima nisam imao problema.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
MasterG kaže...
vrinho kaže...

Je, tako sam i ja uzeo Samsungovu 64GB sa Geekbuyinga, dobre (fake) reviewe dobiva i pišu specke Read/Write 100/60 kad ono mjerenja na mobu ili kompu max 20-30. Napišem review i priložim sliku mjerenja i naravno da nisu odobrili, gadovi. Što je najgore idem pogledati pod My reviews piše da sam napisao Good price i da sam dao 5 zvjezdica što naravno nisam jer su fake. S te stranice više nikad neću naručivati.

 Geekbuying je po meni totalni fejk...jednom kad sam naručio čak stvar nije ni došla...nemaju niti 1% loših reviewa upravo iu razloga što ih mijenjaju sami.

Već dobrih 3 godine ne naručujem od njih...kad već uzimam sa "takvih" stranica uzimam sa Gearbesta...sa njima nisam imao problema.

Meni su bili poslali drugi usb TV stick za Android od onoga što sam naručio. Čak su kasnije uklonili item sa stranice i isto krivotvorili ID i review. Srećom imao sam snapshot kupovine i nakon 3 mjeseca uz povrat robe, dobio sam refund preko Paypala za robu i trošak povrata u Kinu.

S Gearbestom također nisam imao problema, kao ni s Banggood-om. Iako nije ni njima vjerovati za review-e. Najviše vjerujem AliEx-u što se tiče review-a.

Geekmaxi popusti: https://tinyurl.com/geekmaxi-HR
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Na gearbestu bila prosli tjedan samo samsungova od 64GB za tu cijenu.

Od istog sellera sam prosle godine kupio sd od 32GB za dashcam.

 

Što se tiće TomTop-a, neam pojma kolko je pouzdan, kupio sam prisli tjedan kod njih akcijsku kameru i sad cu vidit sta sam dobio kad mi dodje. Ovo mi je prva kupovina kod njih bila.

Piše da cu proc bez carine i da je trebaju dostavit u roku od 7-14 dana pa ćemo vidit kolko će to istina bit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put pet 19.10.2018 18:21 (AmonZero).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Geekbuying ima svoje prednosti. Naručio sam desetak tv boxeva iz talijanskog skladišta koja stižu u roku 2 dana, najviše 3.
 
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...

 samo treba vidjeti jel su fejk ili ne... kod nas na njuskalu ovih samsung fejkova ko u prici... uzas jedan... npr iz tog razloga sam uzeo iz pouzdane stranice sandisk

ali da je ova cijena super je..

 Nisu fejk, imam ih nekoliko i na testovima brzine i kapaciteta daju očekivane rezultate.

Sa ove dvije stranice i gearbesta sam raručio već hrpu kartica i stickova i nikakvih problema.

 

Za druge stranice ne znam...

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
BOGDO kaže...

Kome treba ssd disk ovo je više nego dobra cijena. Za samo 137 kn.

 

Link

 Kakav sam baksuz. Prije 2 dana uzeo isti disk za 70 kn vise.

Nisam ga niti otpakirao jos, ne znam zasto sam se toliko pozurio.

Najrade bi ga vratio sad i uzeo jeftinije

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa imaš pravo na povrat, ak želiš napravi, ak misliš da ti se isplati. Ovo je fkt dobra ponuda, taj mall hr ima nekad dobre ponude koje treba uzet kad se nudi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čak i ako sam kupio fizički u trgovini imam pravo dobiti kune nazad?
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
BOGDO kaže...

Kome treba ssd disk ovo je više nego dobra cijena. Za samo 137 kn.

 

Link

 Kakav sam baksuz. Prije 2 dana uzeo isti disk za 70 kn vise.

Nisam ga niti otpakirao jos, ne znam zasto sam se toliko pozurio.

Najrade bi ga vratio sad i uzeo jeftinije

 Ops ja kupio 2x. prije 2 tjedna.

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Pola tih stvari će bit za mjesec dana (black friday) na amazonu za puno jefitiniju cijenu na raspolaganju.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.nabava.net/search.php?q=Logitech+g433

https://www.nabava.net/search.php?q=Logitech+g+pro

 

Znaci slusalice, mis i tipkovnica jeftinije nego u drugim ducanima

Moguce nac u jeftinije u ducanima. Hrvatskim? Gdje? Na nabavi se vidi da nije. 

Netko je mozda gledao ove slusalice ili mis ili tipkovnicu za kupit.

Hardware nikad nije na velikoj akciji, a ako si u potrazi za trazenim i jeftinije je nego drugdje zasto ne. 

Ponekad pretjerate sa downvoteom

 

Moj PC  
0 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije nikakvo pretjerivanje s downvotanjem nego je čista realnost. Prvo napišu da su koštale 1066kn i sad je kao sniženo 40%, a inače i toliko približno koštaju. Tako da, nek odjebu s takvim jeftinim forama. Sve marketing stručnjak do stručnjaka !

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hgspot ima najskuplje cijene peiferije i to kolko su snizili nije neka cijena. Npr njima je g pro snizen sa 660kn na 465 a u nekim drugim trgovinama je taj mis uvijek 514kn pa ti sad vidi. Naravi da bi i ja kupio taj u hg spotu sad al dobro kazu, ubrzo će bit te stvari dosta jeftinije na amazonu koji dostavlja u rh 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Mambinjo

G Pro miš od Logitecha = jeftiniji G203. Nemoj davati bzvz pare, ako i postoji minimalna razlika u senzoru jer istu ne osjeti ni Rocketjumpninja pa nebus ni ti, a postoji sansa da su isti senzori unutra.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.10.2018 12:49 (The_Fichek).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Potpisujem, imam g203, g403  (isti senzor kao g pro) i g603 (HERO senzor kojeg reklamiraju kao power efficient senzor istih performansi kao g pro i g403) i sva tri su fantasticna, ne osjeti se razlika u senzoru a igram csgo na low sens i pubg i u zaddnje vrijeme prasim bf1 i nemam nikakvih zamjerki ni na jedan mis tako da kupit g pro je bacanje novaca realno jer g203 i g pro dijele identicnu masku, razliku mozes vidjeti samo po tome sto g pro ima pleteni kabel a g203 obicni gumiraini koji je po meni boljli od pletenog jer je meksi i manje zapinje dok na g403 imam problem sto mi je kabel prekrut

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...

Potpisujem, imam g203, g403  (isti senzor kao g pro) i g603 (HERO senzor kojeg reklamiraju kao power efficient senzor istih performansi kao g pro i g403) i sva tri su fantasticna, ne osjeti se razlika u senzoru a igram csgo na low sens i pubg i u zaddnje vrijeme prasim bf1 i nemam nikakvih zamjerki ni na jedan mis tako da kupit g pro je bacanje novaca realno jer g203 i g pro dijele identicnu masku, razliku mozes vidjeti samo po tome sto g pro ima pleteni kabel a g203 obicni gumiraini koji je po meni boljli od pletenog jer je meksi i manje zapinje dok na g403 imam problem sto mi je kabel prekrut

 

4 reda, 4 zareza, muey bien!

 

Hvala na infu za senzore

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jebiga ne zamaram se previše gramatikom kad se zaletim u pisanju haha

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

jes' vala zaletija se ko da nema sutra! :D NHF! ;)

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
pacijent007 kaže...

Jebiga ne zamaram se previše gramatikom kad se zaletim u pisanju haha

 kazeš,sve si rekao u jednom dahu.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kad netko naleti na neku dobru Black Friday ponudu, bili bi zahvalni da stavi u vezanu temu. Ako imate više stvari, stvite u jednu poruku. Moglo bi biti puno toga ovih dana... (a moglo bi i razočarati).

Prošle godine je bila otvorena tema baš za black friday.... dal je to i ove godine potrebno?

 

Caesar et Brutus je lijepo počeo, hvala.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Kad netko naleti na neku dobru Black Friday ponudu, bili bi zahvalni da stavi u vezanu temu. Ako imate više stvari, stvite u jednu poruku. Moglo bi biti puno toga ovih dana... (a moglo bi i razočarati).

Prošle godine je bila otvorena tema baš za black friday.... dal je to i ove godine potrebno?

 

Caesar et Brutus je lijepo počeo, hvala.

 BF 2018 tema

LOL: Crobrother
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedva čekam Black friday s nevjerojatnim -10% ponudama

 
14 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
DestructoCRO kaže..
Tax - 63,34 EUR

Mislim da je porez već uračunat u cijenu.

ps. koristi odgovarajuću temu za pitanja i odgovore.

 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...
DestructoCRO kaže..
Tax - 63,34 EUR

Mislim da je porez već uračunat u cijenu.

ps. koristi odgovarajuću temu za pitanja i odgovore.

 Čovjek je samo naveo kako je cijena strukturirana unutar evga košarice, i kolika je dostava. Cijena s provizijom od paypal-a i dostavom je oko 2.850,00 kn, ako uzmemo u obzir da je tečaj 7,5 kn za euro + 4,5% provizije pp-u.

Ne vjeruj računalu kojeg ne možeš baciti kroz prozor!!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
BOGDO kaže...
Valentin17 kaže...
DestructoCRO kaže..
Tax - 63,34 EUR

Mislim da je porez već uračunat u cijenu.

ps. koristi odgovarajuću temu za pitanja i odgovore.

 Čovjek je samo naveo kako je cijena strukturirana unutar evga košarice, i kolika je dostava. Cijena s provizijom od paypal-a i dostavom je oko 2.850,00 kn, ako uzmemo u obzir da je tečaj 7,5 kn za euro + 4,5% provizije pp-u.

Na kartici tekućeg računa je razerviran/naplaćen iznos od 2729,04 kn za tih 365 EUR plaćenih PayPalom. Najpovoljnija ponuda na nabava.net za tu grafičku je 3.960,31 kn tako da mislim da je dobar deal. Dobije se i igra MONSTER HUNTER: WORLD koju se ne može kupiti za manje od 30 EUR, a redovno se prodaje po 59,99 EUR.

Iako sam sad našao na Amazon.co.uk još jedan deal za ASUS NVIDIA GeForce GTX 1070 8 GB - za 311.33 GBP, a s dostavom 322.53 GBP. Ukupno 2730 kn, ali ne znam da li se može dobiti free igra. Link: https://amzn.to/2SKlYrA

9 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

 Ja sam ga tolko platio tamo davnih dana kad su bile akcije na megastoreu za rukometno prvenstvo... tako da pretpostavljam da je moguce da ce ici i nize, mislim da je na amazonu vec bio za jos manje.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Kolacic kaže...

Ovaj logitech g502 na mall hr,je li postoji mogucnost jos nize cijene u nekim ducanima ili da g pokupim?

 Kod nas nisam siguran da ce ic nize od toga, mozda na amazonu ili nekoj drugoj stranoj stranici...ne znam jesi samo na g502 zagrijan, ako nisi sad je g402 po susper cijeni a dosta slican oblik imaju

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice