Zamjena ps3 za xbox360

poruka: 11
|
čitano: 3.847
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena ps3 za xbox360
Mjenjam svoj PS3 60gb star par mjeseci odlicno ocuvan pod garancijom 7 godina(ako mi ne vjerujete poslat cu vam sliku) sa 4 igrice(God of War3,Skate 2 i 3 i Rachet and Clank tools of destrucion) za xbox360 nije bitno koja verzia samo da ima jesper ili neku noviju plocu i da je sa granciom i da mogu igrat przene igre....
Robi
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Zamjena ps3 za xbox360

Koliko košta čip za PS3 čuo sam da postoji.

BAZINGA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
cip kolko sam ja gledo je 750 kn....sta imas xbox ili jer ovo je malo off topic
Robi
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena ps3 za xbox360

uslikaj ti nama tu garanciju ...

onaj tamo prodaje grafu s 8god garancije .. sad ti mjenjas ps3 sa 7 god garancije ... 

 

Iznenađen

*PRODAJEM* RazerCopperhead (garancija oko 20 mjeseci u admu) za 300kn ... PM ME !!!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.9.2010 18:18 (rebelsy).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
rebelsy kaže...

uslikaj ti nama tu garanciju ...

onaj tamo prodaje grafu s 8god garancije .. sad ti mjenjas ps3 sa 7 god garancije ... 

 

Iznenađen

evo dokaz da ne lazem...

za one koi ne vjeruju za one koi ne vjeruju
Robi
14 godina
neaktivan
offline
Zamjena ps3 za xbox360

nice ;)

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
rebelsy kaže...

nice ;)

jesam ti reko da ima... :))

Robi
13 godina
neaktivan
offline
Zamjena ps3 za xbox360

TO nije garancija, to je samo "osiguranje" da će se unutar 7 godina konzola moć popravit, to svi kućanski aparati i slični imaju. Garancija za PS3 je godinu ili dvije.

 

Onaj s grafom od 8 god garancije je druga priča jer su neki proizvođači ( npr BFG ) davali 10 god garanciju na grafičke kartice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
ba2033 kaže...

TO nije garancija, to je samo "osiguranje" da će se unutar 7 godina konzola moć popravit, to svi kućanski aparati i slični imaju. Garancija za PS3 je godinu ili dvije.

 

Onaj s grafom od 8 god garancije je druga priča jer su neki proizvođači ( npr BFG ) davali 10 god garanciju na grafičke kartice.

da zato su neki proizvođač i propali...

Najbolji osjećaj je upala mišića........ Krema Foruma!!!
13 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
Makić kaže...
ba2033 kaže...

TO nije garancija, to je samo "osiguranje" da će se unutar 7 godina konzola moć popravit, to svi kućanski aparati i slični imaju. Garancija za PS3 je godinu ili dvije.

 

Onaj s grafom od 8 god garancije je druga priča jer su neki proizvođači ( npr BFG ) davali 10 god garanciju na grafičke kartice.

da zato su neki proizvođač i propali...

 

Sad dali su propali neki neznam, ali BFG je odusto od proizvodnje grafickih kartica ^^
14 godina
neaktivan
offline
RE: Zamjena ps3 za xbox360
atiHD kaže...
rebelsy kaže...

uslikaj ti nama tu garanciju ...

onaj tamo prodaje grafu s 8god garancije .. sad ti mjenjas ps3 sa 7 god garancije ...

 

Iznenađen

evo dokaz da ne lazem...

Lijepo pise da je proizvodu OSIGURAN SERVIS, a ne da ima garanciju 7 godina. To je velika razlika, jer kad ti prode garancija od kolko vec 2 godine? - onda se taj servis placa ali ti je osiguran, tj imaju djelove za popraviti ali nije besplatno!!!

Pravi programeri programiraju binarno!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice