Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.625.838
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Messi jucer bio dominantan ko ryzen u paru sa hrr monitorom 

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Lave moras malo vise vježbat. Napisi post i gledaj ga malo, pročitaj par puta i ak ni tebi nije baš smijšno nemoj postati.. Kužiš?

 

 

(G)jokaCRO ingame
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
red_bull kaže...

Lave moras malo vise vježbat. Napisi post i gledaj ga malo, pročitaj par puta i ak ni tebi nije baš smijšno nemoj postati.. Kužiš?

 

 

 Meni je urnebesno, a to sto ti tako reagiras znaci da je ocito pogodio u sridu. 

16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

 

 

15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
red_bull kaže...

Lave moras malo vise vježbat. Napisi post i gledaj ga malo, pročitaj par puta i ak ni tebi nije baš smijšno nemoj postati.. Kužiš?

 

 

 Meni je urnebesno, a to sto ti tako reagiras znaci da je ocito pogodio u sridu. 

 Ova fora ti je urnebesna? hahaha

 

Kak ti i nebude kad ste na istoj razini

(G)jokaCRO ingame
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Najvaznije da nismo na tvojoj butthurt razini. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
red_bull kaže...
war3_tft kaže...
red_bull kaže...

Lave moras malo vise vježbat. Napisi post i gledaj ga malo, pročitaj par puta i ak ni tebi nije baš smijšno nemoj postati.. Kužiš?

 

 

 Meni je urnebesno, a to sto ti tako reagiras znaci da je ocito pogodio u sridu. 

 Ova fora ti je urnebesna? hahaha

 

Kak ti i nebude kad ste na istoj razini

 Sve je jasno, taj ljubavni par lajka jedan drugom i to su im u pravilu jedini lajkovi. Nekad kada imaju volje, jedan od njih se logira na svoj multi acc mislioca da malo trola.

12 godina
suspendiran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže..

 Sve je jasno, taj ljubavni par lajka jedan drugom i to su im u pravilu jedini lajkovi. Nekad kada imaju volje, jedan od njih se logira na svoj multi acc mislioca da malo trola.

 Poirot je goli qurac za tebe!

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Casper nema prijatelja pa je tuzan, ne zele ga niti u armadi, zamisli koje je to dno :(
15 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Najvaznije da nismo na tvojoj butthurt razini. 

 Bemti kako si me sad sredio.. 

Nek si mi reko.. svaka čast...

 

 

Haha

(G)jokaCRO ingame
8 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Sam ovaj forum je razina... Mentalni sklopovi ostali u 3. osnovne 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kratko, ali efikasno kolko vidim :))
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

 

Joker otkrio toplu vodu, pričam o ovome već godinu dana.... današnji "novinari" Kamo sreće da i procesore skroz zakoče za gaming...trebamo monoplol, fanbojevi ga zaslužuju

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 8:49 (XXX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Pogledao taj video kad je objavljen bio, al zaboravio ga staviti...

Ima sve skupa smisla, iako ne kuzim im bas taj potez. Kaj nije AMD vec bio dominantan na podrucju konzola? Zasto riskirat ostati bez nekog poput Raje? Spasilo ih majnanje ovaj put, a sad cemo vidjeti kakva ce im nova generacija biti...
16 godina
odjavljen
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Godinama imaju samo minus u GPU odjelu, čak i kad izdaju konkurentnu...čak i kad izdaju bolju karticu. Ljudi jednostavno kupuju nvidiju. I to je to.

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Godinama imaju samo minus u GPU odjelu, čak i kad izdaju konkurentnu...čak i kad izdaju bolju karticu. Ljudi jednostavno kupuju nvidiju. I to je to.

Bolju karticu? Amd od davno nije konkurentan, puno ih vise gazi nvidija nego intel...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
XXX kaže...

Godinama imaju samo minus u GPU odjelu, čak i kad izdaju konkurentnu...čak i kad izdaju bolju karticu. Ljudi jednostavno kupuju nvidiju. I to je to.

Bolju karticu? Amd od davno nije konkurentan, puno ih vise gazi nvidija nego intel...

 

Čovjek sve objasnio.

 

 

14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Bolju karticu? Amd od davno nije konkurentan, puno ih vise gazi nvidija nego intel...

 

Čovjek sve objasnio.

 

 

Ako ces linkat youtube klipove umjesto pisanja postova, radje se nemoj trudit...

Vega i polaris su smijesni prema pascalu, perf/watt je neusporediv...

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
XXX kaže...

Godinama imaju samo minus u GPU odjelu, čak i kad izdaju konkurentnu...čak i kad izdaju bolju karticu. Ljudi jednostavno kupuju nvidiju. I to je to.

Sumnjam da je minus koliko su grafa prodali rudarima 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
odjavljen
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
XXX kaže...

Bolju karticu? Amd od davno nije konkurentan, puno ih vise gazi nvidija nego intel...

 

Čovjek sve objasnio.

 

 

Ako ces linkat youtube klipove umjesto pisanja postova, radje se nemoj trudit...

Vega i polaris su smijesni prema pascalu, perf/watt je neusporediv...

Nemoj biti smiješan, pola sata iscrpnih informacija i ti očekujaš da bum ti ja napisao tekst od tri stranice. LOL. To kaj si ti lijen gledati nije moj problem.

 

Vega i Polarusi. LOL, problem traje preko deset godina.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Misim ok perf/watt je vazan, al veca potrosnja nije skodila Polarisu, doduse trebalo je paziti koji se model uzima, kod vege manje vise ista stvar.

Po meni najveci problem kod to dvoje je sto su kartice out of the box uzasno postelane, potrebno se poigrati sa undervoltom i ustimavanjem, kod Nvidije je taj dio price puno bolje rijesen. Drugi faktor je naravno napajanje, al manje vise svi uzmu napajanje da im ostane "lufta" pa ni to nije toliki problem, barem ja na to tako gledam.
14 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Misim ok perf/watt je vazan, al veca potrosnja nije skodila Polarisu, doduse trebalo je paziti koji se model uzima, kod vege manje vise ista stvar.

Po meni najveci problem kod to dvoje je sto su kartice out of the box uzasno postelane, potrebno se poigrati sa undervoltom i ustimavanjem, kod Nvidije je taj dio price puno bolje rijesen. Drugi faktor je naravno napajanje, al manje vise svi uzmu napajanje da im ostane "lufta" pa ni to nije toliki problem, barem ja na to tako gledam.

Perf/watt je sve jer ti odredjuje performanse najbrzih kartica, kad si tu los onda izbacujes 350W+ tdp kartice kao amd...

15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Krenuo sam pogledat video ali ubio me lik sa naglaskom... ne serem po sadrzaju naravno.....

(G)jokaCRO ingame
6 godina
neaktivan
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Pa da, odličan video. Kad je brat kupio HD 4870 1GB, bio san klinjo od 16-17 godina - laik kao i iduća osoba, a već mi je tada bilo jasno kako to sve funkcionira. Sat vremena na netu i imaš 80% informacija na raspolaganju. Ne trebaš bit genij ili entuzijast, potrebno je samo uložit neki minimalni trud kako nebi bio još jedna ovca u redu za šišanje. Sad je 4870 u starom stroju, a rx 580 u novom, u kombinaciji sa odličnim i jeftinim freesync monitorom raspona 40-75Hz. Također mi je Amd-ov softver prirasta srcu od prvog dana i funkcionira odlično, dok mi je u laptopu onog Nvidijinog arhaičnog preko glave. Sve u svemu, rx 580 mi je bio pun pogodak i opet bi je izabra, 2000 kuna za 8gb nitro verziju je najbolja moguća vrijednost. A ništa, kako je - tako je, postoje dvi vrste ljudi: oni koji rade šta znaju (ovce) i oni koji znaju šta rade (entuzijasti).

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...

Perf/watt je sve jer ti odredjuje performanse najbrzih kartica, kad si tu los onda izbacujes 350W+ tdp kartice kao amd...

 Da to stoji. Mislim nije problem ako ne mogu napraviti high end kartice i da samo imaju solidan mid range, ali problem je sto im freesync monitori u tom slucaju bas i nemaju smisla. Freesync se promovira kao nesto besplatno i dobro, sto zapravo i je, al badava kad nema postenih kartica koje mogu gurati takve monitore...

14 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
ansha kaže...

Perf/watt je sve jer ti odredjuje performanse najbrzih kartica, kad si tu los onda izbacujes 350W+ tdp kartice kao amd...

 Da to stoji. Mislim nije problem ako ne mogu napraviti high end kartice i da samo imaju solidan mid range, ali problem je sto im freesync monitori u tom slucaju bas i nemaju smisla. Freesync se promovira kao nesto besplatno i dobro, sto zapravo i je, al badava kad nema postenih kartica koje mogu gurati takve monitore...

 Kako nemaju imaju vega 56 i vega 64  mogu gurati 144 a sto bi ti postenu karticu od 2000kn da gura 144hz.Nema je ni nvidia za te novce jos je nisu proizveli i pitanje hoceli crveni ikad to proizvesti za te novce.

AMD AntiBoy
6 godina
neaktivan
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
al badava kad nema postenih kartica koje mogu gurati takve monitore...

Vidiš, zato te ljudi baš ne doživljavaju. Osim šta nerijetko ne znaš o čemu govoriš, još provociraš i pretjeruješ. Kako nema poštenih kartica za freesync ako ga ja uživan na 75 Hz ? Treban li uložit 20 000 kuna kako bi igra single player na 144 Hz ? Sraćkaš s visoka, a donedavno si koristio rx 470 i neki color blind monitor, samo sebe kompromitiraš. Shvati da single player ne zahtjeva ništa više od 60 Hz, pa ne zahtjeva niti nužno visoke grafičke postavke i dobar ekran iako je to otrov kojeg sam ja sebi izabra, no ipak istovremeno uživan i u nekim 15-20 godina starim igrama di grafika ne igra nikakvu ulogu iako sam ekran i tada učini razliku ako ima dobar panel.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Festus kaže...

Vidiš, zato te ljudi baš ne doživljavaju. Osim šta nerijetko ne znaš o čemu govoriš, još provociraš i pretjeruješ. Kako nema poštenih kartica za freesync ako ga ja uživan na 75 Hz ? Treban li uložit 20 000 kuna kako bi igra single player na 144 Hz ? Sraćkaš s visoka, a donedavno si koristio rx 470 i neki color blind monitor, samo sebe kompromitiraš. Shvati da single player ne zahtjeva ništa više od 60 Hz, pa ne zahtjeva niti nužno visoke grafičke postavke i dobar ekran iako je to otrov kojeg sam ja sebi izabra, no ipak istovremeno uživan i u nekim 15-20 godina starim igrama di grafika ne igra nikakvu ulogu iako sam ekran i tada učini razliku ako ima dobar panel.

 Promjeni ulozak, smiri se, pa poslusaj. Ovo govorim iz osobnog iskustva, imao sam freesync monitor od 144hz i da ga upogonom kako spada u naslovima koji nisu mp trebala mi je Vega i planirao sam je uzeti, ali po ovim suludim cijenama jeftinije me ispala tranzicija na polovnu Nvidiju i G-sync monitor. Znaci za malo jace rezolucije ili refresh rate AMD ima Vegu koja je u rangu 2 god starih Nvidija, od kojih jedino valja Vega 56, a ona je u rangu gtx 1070. Vegu 64 ne zelim spominjati jer opasni fail, isforsirali su taj cip do maksimuma da sustignu  gtx 1080, u tome nisu uspjeli, vec su dobili nesto bolje performanse od Vege 56 uz puno vece zagrijavanje i potrosnju. Znaci za sve ove odlicne freesync monitore na trzistu tu je jedna sad vec mid range Vega 56 po suludoj cijeni, a tko zna kad ce im doci nova generacija.

 

Shvati da pricas gluposti po obicaju, svaka igra na vecem rr-u je veci gust pa tako i SP naslovi, a ovi uredski freesync monitori do 75 ionako nemaju smisla, za tolko nizak FPS ne treba nikakav sync jer ionako si namjestis lock na tih 75. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.6.2018 2:17 (war3_tft).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Znaci nisi imao adekvatan hw tj love da glumis mangu na forumu pa ti vega i freesync nevaljaju? Loool😂😂😂😂odjednom je gsync postao jeftiniji i bolji...wtf.😑lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Tona gluposti ko i obicno

 

dakle freesync ne treba jer svi mogu imati 75 lock?

ma daj, dakle puknem rx 460/70 i mogu imati lock?

 

ak je tak kuda ces bolje, jeftina grafa u svakoj igri siguran lock...

navali narode

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice