Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika zaključana tema

poruka: 303
|
čitano: 83.965
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

Nek se forumaši potrude za listu.

 

 

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.11.2010 18:15 (Weky).
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

mogu rec samo pozitivna iskustva,mjenjao wow acc za cod4 key i poslao mi mail i sve,zadovoljan :D

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

Imao sam velikih problema s navedenim clanom,bilo je svega i svacega,ali na kraju smo dosli do nekog sporazuma,ali opet nakon tog sporazuma on je odustao od kupnje tog accounta,sto znaci da imam sada taj 1 account koji ima na sebi cijeli VALVE paket+Mafia 2,koji nemogu prodati vise jer moja teorija od pocetka je,PRODAJEM NEKORISTENO,e sada,da ovaj acc doniram karitasu ili da ga ovdje jeftino prodam,ako netko ima ponudu neka mi se javi na PM

eplati.com
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

Ja i Filip (ePlati) smo to rijesili i sad je SVE SPER svaki dan pricamo na Skypeu,zajebavamo se. . .itd...ja nisam njga niti zajebo ja sam kad sam uplacivo slucajno upisao krivi broj kad sam uplacivao ali danas je sve rijeseno!

Let Pain Be Your Friend, For It Is The Only Friend Who Will Tell You The Truth And Make You Cry Before Making You Realise That You're Doing Something.
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

Ovako,ipak cu na oglasnik baciti acc da me admini ne kazne,znaci preko profila ili oglasnika nadite oglas za account

eplati.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 16:49 (eplati.com).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

evo ja imam jako dobra iskustva. prodao sam grafu preko bol oglasnika. malo se kupac morao strpiti da mu ju posaljem ali i to je rjeseno!

rapidshare premium and warez-bb user
13 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva naših trgovaca

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

14 godina
odjavljen
offline
RE: Dobra i loša iskustva naših trgovaca
bobo_smrad kaže...

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

  Ovo je tema o iskustvima iz BUG OGLASNIKA (znači prodaja/kupovina sa bug-a), a ne iz nekog drugog oglasnika.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
16 godina
moderator
offline
RE: Dobra i loša iskustva naših trgovaca
Weky kaže...
bobo_smrad kaže...

ja ću reći jendo negativo iskustvo...jedan tip mi je instalirao OS na komp (kad sam ja još bio NoOOb) i uzeo je stari komp i obećap je da će prodati a kad proda da će mi dati pare...i tako prošla 1.5godina ja ga zvao nekoliko puta i on stalno nalazi izgovore...

  Ovo je tema o iskustvima iz BUG OGLASNIKA (znači prodaja/kupovina sa bug-a), a ne iz nekog drugog oglasnika.

Ne mozes ga kriviti zbog toga, posto ti naslov teme govori jedno, a post s kojim si otvorio temu - drugo. Promijenio sam naslov teme.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika
Kupac Ja
Prodavac Razer_Copperhead
Predmet i7 930

Dogovorili se brzo,dan danas znamo popricati,odlicna osoba,da se sve dogovoriti i uvijek spreman pomoci,proc stigao veeeoma brzo nakon uplate na racun,sva pohvale!!
Ocjena 10/10
eplati.com
14 godina
odjavljen
offline
RE: Dobra i loša iskustva naših trgovaca
mbaksa kaže...

Ne mozes ga kriviti zbog toga, posto ti naslov teme govori jedno, a post s kojim si otvorio temu - drugo. Promijenio sam naslov teme.

  Ispričavam se na lošem naslovu i na težem rječniku :)

 

Hvala za sticky.

One death is tragedy, but million deaths is statistics - Joseph Staljin [One to all Units Let's toast some russians - By James Gastovski ] // OFP Fan
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Uskoro uzimam xbox360 od eplati i znam da necu imati nikakvih problema ... covjek je skroz ok i voli popricati i objasniti sve sto je potrebno :D

 

EDIT: Molim da mi se javi onaj kome sam prodao napajanje CM RealPower Pro M620 i Grafu ... neka mi se javi na PM da mu posaljem jos onaj jedan kabal na sto sam ja skroz zaboravio :)

*PRODAJEM* RazerCopperhead (garancija oko 20 mjeseci u admu) za 300kn ... PM ME !!!
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 19:22 (rebelsy).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Kupac Ja

Prodavac eplatiSmijeh

predmet:bc2 key

 

tip je stvarno car unatoc manjku keyeva sutradan nakon uplate i dokaza o uplati poslao mi je key i sve je super radilo.

 

Da nije bilo Nikole Tesle sada bi ste spamali po forumu u mraku!
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Uff bilo je kupovanja, a tek kolko prodaje... (do sad mi se samo jedan forumas pozalil da mu se artikal ne svidja, vjerovatno ce se on sam javit).

 

Necu nabrajat kome sam sve prodaval i kaj.

Evo zadnje kaj ocekujem da mi stigne je kuciste - Chieftec Aegis, prodavac: Minos.

 

Sasvim ok covjek, cak mi je prije poslao kuciste nego sam mu slikao uplatnicu.

 

Kupoval sam od F1-IVO, naseg origigi moda - takodjer sve 5, nekaj sam narucil od Don Kihoty-a - sve bez greske, Oly-E3 - razmjena mem. kartica, sve 5...

 

Bilo je toga da mogu pisat do jutra...

http://www.mediafire.com/?er4ng2zenhm
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Dosad nisam imal loših iskustava ,ali zato uvijek prvo provjerim od koga uzimam robu.

 

Ja sam većinom bil kupac ,a moram pohvaliti rebelsya ,jel komponente koje sam uzel od njega su stvarno bile u vrhunskom stanju i plus kaj je poslal i viška komponenti (interni kablovi za napajanje).

I čovjek vodi brigu o kupcima Belji se ,pita jel sve u redu došlo i dali radi kako treba. Stvarno ,nemam prigovora!

 

A sad ,o nekim drugim ponuđačima bi se dalo pričati! Ne želim navoditi imena ,ali ,ako već nešto prodaješ ,daj se barem svakih par dana ulogiraj i pogledaj PP!!

 

Zato ,jedan prijedlog za moderatore : SVI ponuđači bi prvo morali ''odslužiti'' neko vrijeme na forumu ,ili napisati neki određeni broj postova u ''ozbiljnim'' temema (ne samo u birtiji i nespavalicama)prije nego im se dopusti pristup u oglasnik!!

 

Nije isto oglas od nekog tko je na forumu godinu ili više i nekoga tko je napravil account samo zbog oglasnika!

Zato ,razmislimo i o tome!

 

Za sad ,toliko!

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 17:28 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Pozdrav autoru teme,ali nije mi jasno ja sam istu temu otvorio 15 dana prije njega i uopće nije bila podržana

evo http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobri-losi-trgovci/67418.aspx

Za zahvaliti postoji gumb HVALA!
16 godina
moderator
offline
RE: Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika
tandara kaže...

Pozdrav autoru teme,ali nije mi jasno ja sam istu temu otvorio 15 dana prije njega i uopće nije bila podržana

evo http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/dobri-losi-trgovci/67418.aspx

Valjda je nisi dovoljno reklamirao. Ne znam, mozda je fora u tome da nisi sam zapoceo s nekim primjerom, nego izgleda kao da si je otvorio reda-radi. S obzirom da su ljudi vec poceli pisati u ovoj temi, a da je tvoja prazna, obrisat cu je.

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Don Kihoty: Pristigao Cooler odmah drugi dan nakon slanja, istina da je postarina bila 50 kn al nema veze :) sve pohvale

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Imam odlicna iskustva sa Batistom. Sve rijeseno na brzinu, vise nego korektno i bez komplikacija. 

I'm going woo woo
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 9:11 (tnakir).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

odlicno iskustvo: enabava i eplati, kupovao od njih igre i sve korektno proslo

 

prodao: BC2 keyeve- sve je ok proslo, nema zaljenja :) jedan je prodan Lord_Marko -u i covjek je zadovoljan, sretan rodjendan Marko koji mu je danas (17.godina ima :))

BC2 nick: Ray.hr ||| XFIRE; mypet ||| STEAM user: has_mesar
16 godina
offline
RE: Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika
null kaže...

odlicno iskustvo: enabava i eplati, kupovao od njih igre i sve korektno proslo

 

prodao: BC2 keyeve- sve je ok proslo, nema zaljenja :) jedan je prodan Lord_Marko -u i covjek je zadovoljan, sretan rodjendan Marko koji mu je danas (17.godina ima :))

hvala na cestitkama i na key-u!

rapidshare premium and warez-bb user
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Smrad06, nije uopće kakav se opisuje nadimkom. Prilično mirišljav i čist momak. LOL


Prodavač sam bio ja, fino se dogovorili, našli i obavili trženje. Svaka pohvala.

When I get sad I stop being sad and I be awesome instead. True story!
15 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Da i ja malo doprinesem temi.

 

Dosada sam kupovao robu od dvojice forumaša: goranbm i Daniman123.

 

Od goranabm sam kupio jedan vent za kučište. Vent je došao u izvrsnom stanju i nije bilo nikakvih problema.

 

Od Danimana123 sam kupio dva moba za dijelove, sluške za iPhone i USB kabel za LG. Stiglo je brzo, u dobrom stanju i isplatilo se. Danimana123 moram pohvaliti jer je čovjek na sebe preuzeo plaćanje poštarine (doista ljubazno od njega) i tako je mene riješio dodatnih troškova. Sada sam naručio još neke stvari od njega i vjerujem da će sve super proći i da ću biti zadovoljan kao i prošli put.

 

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

UKUSI SU KAO ŠUPCI-SVATKO IMA SVOG.
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika
vexx5555 kaže...

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

Mrzim PP...

Nekada radi neada ne :/ Već 5 puta šaljem PP istome liku nikako da stigne, ludim :/ A u sandućiću se nezna ko' pije ko' plača...

BTW i meni je bio užitak poslovati sa tobom :D Bez ikakvih komplikacija :)

Udri brigu na veselje
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

nisam ništa kupovao, ali sam podosta prodavao, nije bilo nikakvih problema, sve je ispoštovano uvijek bilo

16 godina
offline
RE: Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika
vexx5555 kaže...

 

A sada da nešto napišem nečemu što me jako smeta. Kada god stavim neki oglas, dođe mi bar 10-20 PM-a sa upitima. Na sve odgovorim, i sve što je potrebno objasnim, no iz nekog samo njima poznatog razloga nitko ne odgovara. Takvo mi ponašanje jako smeta, mislim bar ako nečeš uzet-javi!!! A ne da ja čekam 'ko zadnje tele 'oće se ovaj drznuti da odgovori. Trebalo bi u PM uvesti obavezu odgovora bar za oglase, tako da poruka "Imate novih PM" ne nestaje sve dok se ne odgovori.

 

Daniman123 kaže...

Mrzim PP...

Nekada radi neada ne :/ Već 5 puta šaljem PP istome liku nikako da stigne, ludim :/ A u sandućiću se nezna ko' pije ko' plača...

BTW i meni je bio užitak poslovati sa tobom :D Bez ikakvih komplikacija :)

zato ja dam broj mobitela pa se ipak jave oni s kojima se može konkretno razgovarati (čak sam i s prvim pozivateljem uvijek sve i dogovorio bez razvlačenja)

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Mene najvise smeta sto neki stave oglas da kupuju nesto ... ja mu ponudim to i to (s garancijom, ocuvano, ko novo i jako malo koristeno) ... on meni napise ''ne zelim uzimati polovno .. radje cu uzeti novo iz trgovine (150kn skuplje)''

 

Bilo bi zgodno ... ali nije potrebno
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2010 13:37 (rebelsy).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Gospodin toxic i ja smo obavili prodaju graficke 4870x2. Ja mu uplatio prije, on poslao graficku, sve uredno i sve kako treba. Preporucujem Namigiva

Sooner or later, though, you always have to wake up.
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Kupac : Ja

Prodavatelj : goranbm

Čovjek mi je prodao Nokiu 5800XM , stiže u srijedu , uplaćena polovica love , zbog recesije ostatak love će stići oko 1.10. , čovjeku to opće nije bio problem , poslat će mi mob a ja njemu pare na račun kad budu bile .

Stvarno velika ljudina i velika preporuka .

EDIT : Čak šalje mob preko HP Expressa , poštarinom ( 70kn ) na sebe , tako da mob stigne odma drugo jutro .

Stvarno ljudina kakve nema .

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je .
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.9.2010 20:40 (xXxBIMBOxXx).
14 godina
protjeran
offline
RE: Dobra i loša iskustva iz Bugovog oglasnika

Kupovao od Batiste,

prodavao mnogo toga, Celetu i drugima...

 

Sve za sada OK.

 

Pisat ću SAMO ako je netko loše prodavao/kupovao...

 

Napravite listu "Dobri trgovci", "Loši trgovci",

na temelju ref. bodova...

 

Dakle tko prevari ide na listu, i i dobija 1 crveni bod.

ali sa dve dobre transakcije mu se briše,

i svaka slijedeća dobra se dobije 1 zeleni bod.

 

Isto tako dobar trgovac za transakciju dobije 1 zeleni,

a za lošu transakciju gubi dva zelena odnosno 1 crveni = 2 zelena...

 

Kupac sa 3+ crvena je označeni black listed trgovac,

tako da više nikoga ne syebe,

a moderatore ćemo zamoliti da prate da nemaju duple ACC-ove...

 

PS - Vexxx brate ajde lijepo ne s€ri, ja sam ti prodao hrpu toga,

evo zadnju 470GTX, ko nova... Belji se

Gigabyte Superman, ASRock Kryptonite http://www.mein-pc.eu/Profil/Don-Kihoty-/14184
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice