Facebook - lista Like-anih video spotova, kako?

poruka: 2
|
čitano: 779
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Facebook - lista Like-anih video spotova, kako?

Pretplaćen sam na Facebook-u na više grupa sa raznom glazbom (od 70', 80', 90' itd. do današnjih hitova).

Često mi se desi da neke pjesme znam (čuo sam ih), ali ne znam izvođača ili ime pjesme (ne mogu se sjetiti - stari se {#} ),

a htio bih ih ponovo poslušati, a listati unatrag po time-line-u je sve samo ne brzo i jednostavno.

 

Da li uopće postoji neka mogućnost da dobijem listu (da li naziv izvođača i pjesme ili Youtube link svejedno) svih video spotova (na Youtube-u/Vimeo-u),

koje sam gledao/Like-ao na Facebook-u?

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
offline
Re: Facebook - lista Like-anih video spotova, kako
Matozan kaže...

Pretplaćen sam na Facebook-u na više grupa sa raznom glazbom (od 70', 80', 90' itd. do današnjih hitova).

Često mi se desi da neke pjesme znam (čuo sam ih), ali ne znam izvođača ili ime pjesme (ne mogu se sjetiti - stari se {#} ),

a htio bih ih ponovo poslušati, a listati unatrag po time-line-u je sve samo ne brzo i jednostavno.

 

Da li uopće postoji neka mogućnost da dobijem listu (da li naziv izvođača i pjesme ili Youtube link svejedno) svih video spotova (na Youtube-u/Vimeo-u),

koje sam gledao/Like-ao na Facebook-u?

 

Moze ovo boldano, tako sto kliknes na svoj profil i nakon toga na ovo oznaceno u crvenom pravokutniku. Pokazuje ti sve tvoje aktivnosti koje si radio na Facebooku (od lajkanja do komentiranja blabla).
S desne strane imas i filtere tako da mozes odabrati da ti pokazuje samo sto si lajkao, ili samo sto si komentirao, etc... 

{#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice