Hrana i Piće

poruka: 16
|
čitano: 3.305
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Hrana i Piće
Zanima me jeli zdravija CocaCola,Fanta,Sprite,Pepsi,Cockta..itd. Uglavnom najzdravije gazirano pice.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrana i Piće
ShowMan21 kaže...
Uglavnom najzdravije gazirano pice.

Gazirana voda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 8:53 (Mirko935).
14 godina
neaktivan
offline
Hrana i Piće

Od svega toga Cocta.

 

https://hr.wikipedia.org/wiki/Cockta

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 9:37 (nj0fra).
10 godina
offline
Hrana i Piće

Krivo postavljeno pitanje. Nema "zdravog" gaziranog pića. Kao ni alkohola.

To ne znači da se ne pije jedno i drugo, nego da to samo po sebi nije zdravo. Odnosno tvoj tijelu to ne treba. Imaš vodu, čaj. Šećer, pogotovo onaj industrijski tu je samo ti dadne okus, a tvojem tijelu to ne treba. Dakako, rokate po jednom i drugom, te trećem, ak' želite, al' nije zdravo.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrana i Piće
PzKpfw kaže...

Krivo postavljeno pitanje. Nema "zdravog" gaziranog pića. Kao ni alkohola.

To ne znači da se ne pije jedno i drugo, nego da to samo po sebi nije zdravo. Odnosno tvoj tijelu to ne treba. Imaš vodu, čaj. Šećer, pogotovo onaj industrijski tu je samo ti dadne okus, a tvojem tijelu to ne treba. Dakako, rokate po jednom i drugom, te trećem, ak' želite, al' nije zdravo.

Samo gaziranje, tj. CO2 nema nikakve veze sa zdravljem. Jednako šećera kao u Coli ima i u negaziranim sokovima, uključujući juiceve koji su kakti zdraviji jer su od više ili manje čistog soka voća, ali u konačnici je sve to isti k*. Pogotovo što se tiče kalorija.

 

A ima i ovih sugar-free varijanti s Acesulfamima, Aspartamima i čudima, ako nekog brine šećer. A trebao bi.

10 godina
offline
Hrana i Piće

Ne znam za C02, ali svi voćni "sokovi" su po meni teška đankara(smeće piće).  Bilo gazirano, bil negazirano.

Čovjek kada to prestane piti preporodi se.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.8.2017 13:45 (PzKpfw).
12 godina
offline
Hrana i Piće

odjebite te smećaste sokove i otvorite si pivu.

What could possibly go wrong?
10 godina
offline
Hrana i Piće

Alkohol je isto tako nezdravo rješenje, kao i ova šećerna đankera.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.TMATIJA1.Leaving or dead, always ahead...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hrana i Piće
PzKpfw kaže...

Ne znam za C02, ali svi voćni "sokovi" su po meni teška đankara(smeće piće).  Bilo gazirano, bil negazirano.

Čovjek kada to prestane piti preporodi se.

 Baš preporodi?

6 godina
protjeran
offline
Hrana i Piće

baš danas kupio pago od litru, breskva...apsostrumfno bolje od bilo cega drugoga za piti iz trgovackih lanaca u nas...

13 godina
offline
Hrana i Piće

Nije to ništa loše u umjerenim količinana. 

Nekada mi poslije ručka, pogotovo ljeti bolje sjedne hladna Cockta, RedBull ili nešto slično od bilo čeg drugog. 

 

Sve je to isti qrac i puno šećera. Neće ti ništa biti od čaše dnevno. Problem nastaje kad neki piju po 2l+ dnevno.

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
offline
Hrana i Piće

Inace gazirani sokovi jesu šrot i nastojim ih u širokom luku zaobilaziti!

Meni od sokova Vindija ima ove koji su nevjerovatno ukusni!Od kruške mi je definitivno vrh!

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
12 godina
offline
Hrana i Piće

Stock 84 Riserva je li dobar tj.razlikuje li se od običnog Stock 84?

O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
7 godina
offline
Re: Hrana i Piće

Razlikuje se definitivno, a meni osobno i bolji, ali ne mora nužno biti i tebi.

Meni obje izvedbe nisu nikaj ekstra, i iskreno ne znam kakav okus dobar brandy ima, ali stock 84 općenito sumnjam da je neka viša kategorija kvalitete jer je okus nekak previše "industrijski", i sumnjam da pravi brandy ima imalo sličan okus.

Ali opet, jeftinijeg od toga nema a da je pitki, tak da je ok, i ne treba se previše zamarati oko finesa, za urokat se ko majka je taman 

 

 

Kruha i igala...
12 godina
offline
Re: Hrana i Piće
Hvala na odgovoru.Ekipa bi na rođendanu Stock pila a vidim da ima i taj Riserva .Trenutno je na nekoj akciji pa mi je i zato zanimljiv.Glupo mi pitati oćete ovaj ili onaj.Mislim da će odgovarati njihovim sagorjelim nepcima😂🤣🤣😁
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
7 godina
offline
Re: Hrana i Piće

Hoće sigurno, pogotovo ako vole jača pića.

Obični Stock ima dosta sladunjaviji okus, ovo je mrvicu "alkoholnije", ali i dalje ne reže.

Tak da je to sasvim ok za popit, ali obavezno hladno.

 

Inače, kaj god rekli, nema do dobre rakijice kad se ozbiljno pije, j*beš ti brandye, jegere i pelin, najjače je dobro lozu miješat s pivom 

 

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice